Blogimine

12 näpunäidet, kuidas saada mõjukaks ja kõrgelt tasustatud blogijaks

Blogueuse Influente1Kas sa tahaksid saada blogijaks? Oled sa huvitatud?

Oled naine, noor, keskealine, vana, rikas, vaene, põetav, paks, kõhn, kodune ema, vallaline, üliõpilane, tööotsija, raskes olukorras vms.

Olenemata praegusest olukorrast või üle elate, võite saada mõjukaks ja raha teenivaks blogijaks.

Ma tean, et raha teema huvitab paljusid teist, sest me kõik teame, et raha, meil on seda hädasti vaja. Kuid ma tean ka, et mõned teist tahavad lihtsalt mõju avaldada. Lisaks, kui lisame raha, … mis võiks olla veel rahuldavam.

Kui see kõik teid huvitab, olete jõudnud õigesse kohta.
Tänases artiklis jagan teiega 12 näpunäidet, mis aitavad teil saada mõjukaks ja kõrgelt tasustatud blogijaks.

Lähme kohe!

Omada õiget mõtteviisi

Peate mõistma, et see on võimalik ka teie jaoks. Kui teised naised on sellega nii hästi hakkama saanud, siis miks mitte teie? Ka sina saad selle teoks teha. Eriti tänapäeval on ressursid vabalt kättesaadavad. See on esimene asi, millest tuleb üle saada: hirm ebaõnnestumise ees.

Teil peab olema mõtteviis, mis ütleb: “Jah, ma saan ka sellega hakkama. Ja ma jõuan sinna. »

See on õige mõtteviis. Võitja mõtteviis.

Ärge mõistke läbitava tee kaugust ega seda, kui palju asju peate tegema, milleks teil pole oskusi. Ärge laske end tehnoloogiast hirmutada. Tuleme selle juurde tagasi järgmises punktis.

Pidage lihtsalt meeles sihtpunkti, eesmärki. Esiteks on see kõige olulisem. Kuidas sa sinna jõuad? Millise tee valite? Küsimus pole selles. Te lahendate selle hiljem.

Praegu esimene näpunäide: saate ka seda teha. Ka sinust võib saada mõjukas blogija.

Ärge laske end tehnoloogiast hirmutada

Ma rääkisin sellest eelmises punktis.

Üks teie edu suurimaid takistusi on tehnika. Arvad, et ei saa. Kuid täna läheb see valesti.

Tänapäeval on lahendusi palju. Seal on nii palju rakendusi, mis hakkavad juhtima suurt osa nn tehnikast. Võtame näiteks ajaveebi enda loomise. Tänapäeval ei pea te oma ajaveebi seadistamiseks oskama arvutikeeli nagu html, css, javascript ja muud. Kõik, mida pead tegema, on klõpsata nuppu ja WordPressi sait hüppab kohale. Valite juba olemasolevast komplektist soovitud kujunduse ja kõik.

See on tõsi, nii öeldes, see on väga lihtne. Kuid see pole keerulisem. Saate oma ajaveebi installida ja alustada vaid mõne klõpsuga. Lihtsalt järgige samm-sammult meetodit. Mul on sellel teemal isegi mitu artiklit, mida saate vaadata. Ja kui soovite spetsiaalset juhendamist, olen teie käsutuses, võite minuga ühendust võtta.

Ja isegi kui te seda ikka ei usu või hirmutate, võivad teid saada teenusepakkujad, kes teile seda teenust pakuvad. Kui ma ütlen teenusepakkujad, siis ma näen mõnda, kes juba mõtleb suurele rahale. Üldse mitte. Ütlesin teile, et räägime siin sellest, kuidas saada mõjukaks blogijaks olenemata teie praegusest olukorrast.

Jah, teil võib olla teenusepakkujaid, kes loovad teie ajaveebi peaaegu tasuta. Ka paljude muude ülesannete jaoks. On palju platvorme, kus saad teenuseid, millesse sa ei usu, vaid 5 dollari või 5 euro eest.
Tea, et tänapäeval ei tohiks tehnoloogia olla enam pidur.

Tehke oma oskustest ülevaade

Olete üliõpilane, kodune ema, töötate ettevõttes või isegi pensionil; Teil on oskused, mille olete oma teekonnal omandanud.

Võtke aega nende oskuste ülevaatamiseks. Joondage need ja dešifreerige need. Näete, et teil on palju asju, mida jagada. See võib olla akadeemilised oskused: raamatupidamine, juhtimine jne. Aga see võib olla ka teie igapäevaelu tulemus: kudumine, laste eest hoolitsemine, majas elamine, kokkamine jne.

Ärge jätke midagi välja. Loetlege kõik oma võimed. Seejärel saate teha ajurünnaku, et tuvastada teema või teemad, mida soovite käsitleda.

Sa pead rahuldama vajaduse

Üks edu võtmeid blogimises ja peaaegu igas valdkonnas (olgu see siis mood, ilu, reisimine või tervis) on see, et teie teema, käsitletav teema huvitab teie potentsiaalset sihtmärki.

Mu sõber Patrx ajaveebis kasulikuforyourhealth.com ütleb sageli: “Mis pole kasulik, on kasutu,” ja tal on täiesti õigus. Kui soovite inimestele huvi pakkuda, jagage nendega kasulikku teavet. Jagage sisu, mis neile meeldib, sisu, mis vastab ühele nende põhivajadusest, ühele nende muredest. Nii et nad järgivad teid. Nii ehitad oma keha vähehaaval mõjuka blogijana.

Alustage kohe

On ütlus, mis ütleb: “Kui analüüsite liiga palju, jääte halvatuks”.

Kui olete oma oskuste hindamise lõpetanud ja valinud selle, mis teile kõige paremini sobib ja suudab teie potentsiaalse eesmärgi vajadused rahuldada, asuge tööle. See varem tehtud ajurünnaku esimene etapp on uue tegevuse alustamiseks enam kui piisav.

Treeni ennast

On tõsi, et kui see on maailm, mis on sinu jaoks täiesti uus, pead sa ise kujundama. Kõik on korras, loete seda artiklit, mis annab teile juba soovitusi.

Ja isegi kui sa sellest juba asju tead, pead ka ennast koolitama.

Läbi koolituse saad olla teatud asjadest ees. Need säästavad teie aega. Just sel põhjusel soovitan aja säästmiseks treenida inimestega, kes on juba teinud ja kellel õnnestub see, mida soovite ette võtta. See on parim viis treeningust maksimaalse kasu saamiseks.

Täna jagavad oma kogemusi paljud kogenud inimesed ja me peaksime seda ära kasutama.

Osalege üritustel

Peate osalema üritustel: konverentsidel, messidel, seminaridel, kohtumistel jne.

Ürituste käigus kohtad huvitavaid inimesi ja inimesed avastavad sind. Nii et ära keela ennast.

Kui teie linnas ja isegi kaugemal on üritusi, kontrollige ajakava ja tehke oma valik vastavalt osalejatele, esinejatele ja teemadele, mida arutatakse. See valik esimene tase aitab teil mitte laguneda.

Kui seda pole, kui teie ümber pole sündmust, looge see. See on hoob, mis edendab teid, ilma et te sellest isegi aru saaksite.

Ma lisaksin, et need sündmused võivad põhjustada linkide sõlmimist. Ja see on järgmise punkti tähtsus: partnerlus.

Loo partnerlussuhteid

Töötage inimestega, kes viivad teid järgmisele tasemele.

Ürituste käigus kohtad kindlasti inimesi, kes võivad Sind täiendada või kellel on Sulle lisategevusi. Proovige sellega luua eriline suhe, mis võib viia partnerluseni.

Erinevate vahendite kohta, mida saate kasutada, saame sellest kommentaarides rääkida.

Lisaks sündmustele saate luua sidemeid teiste blogijatega, võttes nendega otse ühendust, mis on mõnikord keeruline, kui teil pole konkreetset linki kõnealuse blogijaga, või kommenteerides regulaarselt nende ajaveebi või erinevaid postitusi sotsiaalmeedias. võrgud. See on erinev strateegia. Ma ei ütle rohkem. Kuid me saame seda kommentaarides selgitada.

Ole kohal sotsiaalvõrgustikes

Sotsiaalsed võrgustikud on nüüd ideaalne koht, mida ei tohi vahele jätta.

Tänapäeval on kogu avalikkus sotsiaalvõrgustikes ja te ei tohiks sellest kõrvale jääda. Ole kohal ka sotsiaalvõrgustikes. Ja parimal võimalikul viisil.

Jaga oma töövaldkonnaga seotud kvaliteetseid postitusi. Suhelge nii oma tellijatega kui ka nendega, kellega soovite luua kindla suhte (partnerlus, lingivahetus jne). Kõik on korras.

Ja kui oled piisavalt visuaalne, siis ära jäta Instagrami ja Pinteresti vahele. Need on hetkel ideaalsed kohad.

Looge järgijate kogukond

Ma ütlesin sulle enne, et pead suhtlema inimestega, kes sind jälgivad. See on tähtis. Need inimesed peavad tundma, et nad on teile väärtuslikud ja olete neist huvitatud.

Püüdke luua nende ja teie vahel usalduslik suhe. See on teie edu võti.

Kui saate, saatke mõnele oma jälgijale mõnikord isegi privaatsõnum. Näete kasu.

Looge tellijate loend

Blogimises ja internetiturunduses üldiselt öeldakse, et “raha on nimekirjas”.

Peate koostama oma tellijate nimekirja, kellega saate igal ajal lihtsa e-kirja teel ühendust võtta. See on teie edu üks võtmeid.

Ma ei kaldu sellel teemal kõrvale. Muidugi, kui soovid blogijana läbi lüüa, siis küsi minult kommentaarides lisa ja ma vastan sulle seal. Kohtumiseni kommentaarides.

Soovitage toodet

Siin on see ülim nõuanne: peate valmistama toote.

Rahalise tasu saamiseks peate mõned asjad maha müüma. On tõsi, et ajaveebi pidamisel on palju võimalusi raha teenimiseks, kuid üks blogimise raha teenimise saladusi on luua oma toode. Nii et sa pead sellega tegelema. Küsige oma publikult, mida nad teilt tegelikult tahavad, ja pakkuge neile toodet, mis vastab sellele vajadusele. Ja võite oma edus kindel olla.

Mõjukaks ja hästi tasustatud blogijaks saamisel pole sinu jaoks enam saladusi! Nüüd pole vaja muud, kui alustada!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked