Blogimine

15 näpunäidet ajaveebi alustamiseks ja hea alguse saamiseks

 

Lancer Un Blog

Kas olete otsustanud blogi pidada? Täiuslik !

See on pikk ja käänuline tee, kuid ma julgustan teid,

Arvestades oma kogemusi selles valdkonnas, ei saa ma siiski lasta teil neid saladusi üksi laenata. Seetõttu otsustasin teiega jagada näpunäiteid, mis aitavad teil seda seiklust õigel jalal alustada.

Näpunäiteid blogi alustamiseks ja õigel jalal alustamiseks

Valige ajaveebi nišš, mis teile meeldib

Nišš on valdkond, kuhu soovite oma ajaveebi keskenduda. Tänapäeval on nišše, mis väidetavalt on tulusad. Silmade sulgemine ja ühe nendest piirkondadest valimine võib olla teile kahjulik ja koormav.

Peate valima niši, mis teile meeldib, niši, milles tunnete end mugavalt.

Et teie ajaveeb tõesti kasumlik oleks, peab teie ajaveeb, nagu iga tegevus, aja jooksul kestma. Kui te ei tunne end selles valdkonnas, kus praktiseerite, on teil raske pakkuda pikaajalist väärtust. Teil on raske regulaarselt kvaliteetset sisu toota. Ja seetõttu ei suuda te oma potentsiaalse publiku nõudlust rahuldada.

Seetõttu peate valima teema, mille vastu olete kirglik. Teema, mille ümber saate vabalt pikka aega vahetada, millesse saate investeerida ilma mööduvat aega lugemata. See oleks ideaalne.

See on esimene edukriteerium, et alustada ajaveebi õigel teel.

“Töötage valdkonnas, mille vastu olete kirglik ja mida te ei tunne tööl.”

Omage oma hostitud domeeninime

Teie domeeninimi on üks esimesi asju, mida teie publik enne teiega ühenduse loomist näeb. Eks öeldakse, et esmamulje loeb inimestevaheliste suhete jätkumisel palju.

Kui kasutate tasuta domeeninime, nagu monblog.blogspot.com või monblog.monhebergeur.com, olete teadlik, et teid võidakse pidada tõusjaks, kes üritab teiste najal raha teenida, näiteks kedagi, kes tuleb lööki proovima. Ja see pole tuleviku jaoks huvitav.

Teie publik peab leidma professionaali, kes teie sees on. Ja iga tõsine äri peab näitama oma tõsidust.

Seetõttu tuleb seda esimest pilti teist võtta tõsiselt. Peate võtma oma domeeninime, ise hostitud domeeninime, näiteks millionnaizine.com või argentwebmarketing.com.

Samal ajal peab teie domeeninimi olema tähendusrikas. See peaks viitama nišile, mille poole pöördute. See on teema, mida käsitleme selles artiklis hiljem.

Sea eesmärgid

Nagu iga projekti puhul, peate seadma eesmärgid.

Blogimise valdkond on nii lai, et kui sa oma ülesandeid hästi ei kirjelda, siis kardan, et sa lähed natuke üle. Ja see oleks suurim viga, mida teha.

Nii et seadke endale selged eesmärgid, mida saate saavutada, ja pidage neist kinni.

Jagage need eesmärgid väikesteks tükkideks, et need ei tunduks ületatavad mäed. Ja tehke ühte asja korraga. Alles siis saate tõeliselt edasi liikuda.

Ilma selge nägemuseta sellest, mida peate tegema, võite kiiresti eemale pöörata, kuna te ei tunne, et arenete.

Mõnikord tundub see ajaraiskamisena, kuid see on hoopis vastupidi. Pikemas perspektiivis saate sellest rohkem kasu.

Määrake endale tähtajad

Sarnaselt eesmärkide teemaga on vaja paika panna ka tähtajad.

Viivitamata saavutatav eesmärk on natuke nagu silmapiiril purjetamine. Riskite kulutada tohutult aega tõeliselt igapäevastele asjadele.

Seega määrake iga eesmärgi iga ülesande jaoks tähtajad. Nii kaotate vähem aega ja saate isegi oma edusamme analüüsida ja seega optimeerida.

Blogimises on tegemine parem kui täiustamine. Seetõttu tuleb perfektsionismiga ettevaatlik olla. Tootke endale määratud aja jooksul parimat, mida suudate, ja teie publik võib teilt nõuda täiendusi või parandusi. Nii lihtne see ongi.

Vorm

Paljud inimesed on piisavalt rumalad, et tahavad kõike ise teha. Nad vaatavad Youtube’is õpetusi, loevad mõnda e-raamatut ja asuvad blogimise edu otsingutele. See on võimalik ! Ma ei ütle teisiti. Aga see oleks tõeline takistusrada.

Vaadake kogu raisatud aega juba olemasolevate asjade testimiseks.

Miks soovite sõnu uuesti luua? Miks soovite ratast uuesti luua?

Saate rohkem kasu, kui olete ühenduses inimestega, kes on juba käinud teie soovitud teel ja kellel läheb hästi. Inimesed, kes on asju testinud, kes teavad, mis töötab ja mis mitte.

Need inimesed jagavad oma kogemusi koolitusel, toodetes, mida kutsun teid omandama. Nad korraldavad konverentse, veebiseminare. Peate selles osalema. Nii saate vältida paljusid lõkse sellel teel, mida soovite minna.

Teie probleem võib olla rahas. Võib-olla arvate, et teil pole koolituse ostmiseks piisavalt raha. See võib tõsi olla. Kuid tea, et treenides võidad rohkem, kui soovides kõike üksi teha.

Loo partnerlussuhteid

Üks olulisemaid asju ajaveebi loomisel on partnerite võrgustiku loomine . Olete selles ettevõttes uus ja partnerlus vanematega aitab teil luua vaatajaskonda. Ja veelgi enam.

Kujutage ette, et mõjutaja, keegi, kellel on juba tugev jälgijaskond ja hinnatud maine, tutvustab teile viimast. Näed, millise hüppe teete.

Kujutage ette mõjutajat, kes reklaamib teie toodet oma publikule. Näete natuke. Milline tohutu võit!

Seetõttu peate looma partnerite võrgustiku. Selleks tuleb osaleda võrgusessioonidel, konverentsidel, järeltöödel jne.

Tee külaliste postitusi

Sama publiku otsingul nagu eelmises punktis, peate avaldama külalisartikleid. Tegelikult on need artiklid, mida postitate muudesse ajaveebidesse kui enda oma. Ja seda ainult ühe tõelise eesmärgiga: huvitada teid vastuvõtva ajaveebi publikut. Seetõttu peate pakkuma oma parimat sisu. Seega tulevad need teie ajaveebi külastama. Ja saate kogu oma armaad kasutusele võtta, et neid tagasi hoida.

Osalege teiste inimeste blogides ja foorumites

Nagu varemgi, annab teile teada teie osalemine teistes ajaveebides, jättes kommentaare või osaledes foorumite kaudu aruteludes.

Teie sekkumiste asjakohasus aitab teil saavutada sihtrühma.

Jäädvustage oma külastajate kontaktandmed

See on veebis edu tuum: teie potentsiaalsete klientide loend.

See on teie edu jaoks selles valdkonnas väga oluline.

Peate seadistama tööriista külastajate meilide jäädvustamiseks. See tööriist on kontaktvara. See võimaldab teil igal ajal oma vaatajaskonnaga ühendust võtta.

Rohkem ma ei räägi. Ma palun teil lihtsalt kommentaarides öelda, kui teema teid huvitab, ja me võiksime sellest uuesti rääkida.

Mõõtke oma publikut

“Kõik, mida mõõdetakse, läheb paremaks.”

Kõik taandub sellele väitele. Peate oma ajaveebi algusest peale seadistama vaatajaskonna mõõtmise tööriista. Selle valdkonna mainekaim on Google Analytics. See on tasuta ja väga lihtne paigaldada.

Optimeerige oma ajaveebi SEO

Teie ajaveebi viitamine on väga oluline, et hõlbustada selle leidmist otsingumootorites. Seega on teil võimalik külastada külastajaid igast planeedi punktist, ilma et oleksite neid reklaaminud. Märksõnadest, mida nad saavad otsingumootoritesse sisestada, nagu me kõik teeme teatud teema kohta teabe otsimiseks, saab need teie ajaveebi ümber suunata. Ja kuna tegemist on sihtrühmaga, kes otsib teie teema kohta teavet, võib see olla tuleviku jaoks huvitav.

Optimeeritud SEO seadistamiseks tuleb arvestada mitme parameetriga.

Varem rääkisime domeeninimest. See peaks olema sisukas ja kajastama teie märksõna. Huvitav oleks näiteks rahast rääkimiseks kasutada domeeninime monsitemonargent.com kui krika.com-i. Kas näete erinevust.

Ma ei ütle, et ärge kasutage väljamõeldud domeeninimesid. Sest sealt edasi näen, et ajad silmad suureks ja imestad nende üle, kes kasutavad oma ees- ja perekonnanime domeeninimedena. See on strateegia.

Ma lihtsalt ütlen, et selleks, et saaksite oma domeeninime oma ajaveebi SEO-sse kaasata, oleks teie jaoks huvitav, et viimane kajastaks teie märksõna.

Ole kohal sotsiaalvõrgustikes

Sotsiaalsed võrgustikud on tänapäeval olulised, et ennast tuntuks teha ja potentsiaalseid kliente koguda . Need on platvormid, kus te ei tohiks puududa. Sõltuvalt teie eesmärgist peate valima sotsiaalsed võrgustikud, mis hõlbustavad juurdepääsu neile. Neid on mitu. Facebookist, Twitterist või Google plussist või isegi LinkedInist või Viadeost kõige professionaalsema jaoks või Pinterestist või paljudest teistest. Peate leidma oma konto.

Tuleb olla ettevaatlik, et mitte igal pool samal ajal olla, see on kasutu. Raiskate palju rohkem aega.

Peate valima kaks või kolm suhtlusvõrgustikku, kus märgite oma kohalolekut väljaannete ja regulaarsuse järgi.

Kogemuste põhjal peate looma oma ajaveebile pühendatud lehe, kuhu panete oma ajaveebiga seotud lingid.

Nende sotsiaalvõrgustike edukamaks muutmiseks on mõned strateegiad. Proovige õppida neilt, kes on edukad ja saate sellest palju kasu.

Avaldage videoid Youtube’is või muudel videoplatvormidel

Eelmises punktis mainitud järjekorras on ka Youtube sotsiaalvõrgustik. Sellisena vähetuntud, aga…

Youtube on videote avaldamise platvorm. Saate seal pilku heita, leiate hulga videoid tuhandetes teemades. See on väga tore reklaamivahend.

On ka teisi platvorme, nagu Dailymotion või Vimeo.

Kuna video on tänapäeval väga populaarne, saate seda vaatajaskonda oma pakkumise avalikustamiseks ära kasutada. See on teema, mida ei tohi tähelepanuta jätta.

Peate mõtlema video lisamisele oma ettevõttesse, olgu see siis väljaannete või pakkumiste jaoks. Isegi kui te ei tunne end saatejuhina, saate lihtsalt oma ekraani filmida. Selleks on vahendid olemas.

Nii et planeerige oma blogisse video postitamine, saate sellest palju kasu.

Tee oma blogi kiiresti rahaks

Blogimine, nagu iga töö, on mõnikord heidutav, kui te ei näe oma publikult tagasisidet. Seetõttu soovitan teil algusest peale mõelda oma kasumlikkuse süsteemi loomisele.

Ma ei hakka seda teemat väga üksikasjalikult kirjeldama. Kuid kõigepealt peate teadma, mida peate tegema, kui postitate midagi, mida nimetatakse tegevusele kutsuvaks. Need motiveerivad teie publikut vastavalt teie vajadustele reageerima. Nii saate paluda neil küsitluse kaudu oma ootusi väljendada. See võimaldab teil pakkuda neile sobivat sisu.

Mida rohkem lugejad jäävad rahule teie pakutava sisuga, seda tõenäolisem on, et nad ostavad teilt toote, mida ma kutsun teid üles panema. Jah, toote müümine on ajaveebi kõige tulusam tehing. On ka teisi viise ajaveebi loomiseks ja selle kasumlikuks muutmiseks, kuid kõige kasulikum on oma toote müük.

Delegeerige aeganõudvad ülesanded

Nagu olete kindlasti märganud, on ajaveebi loomisel palju asju korraga teha . Väljaanded saidil, sotsiaalvõrgustikes, viitamine, postitamine, videote tootmine, reklaamid, uudiskiri, vaatajaskonna haldamine, saidi haldamine, toodete loomine jne. see on palju.

On selge, et kõike seda korraga teha ei saa, kui just pole otsustanud kõik oma päevad sellele pühendada. Ja jälle sama, oskusi peavad olema.

Seetõttu peaksite kaaluma delegeerimist.

Kuna kõike ei jõua teha, tuleb loetleda tegevused, milles end mugavalt ei tunne, ja need delegeerida. See võimaldab säästa aega, tõsta tootlikkust ja veidi kiirendada oma äritegevust.

Nende näpunäidete abil ei saa te oma blogiga enam kunagi ebaõnnestuda. Ma esitan sulle väljakutse. Rakendage neid praktikas ja tulge tagasi ja rääkige mulle, mis teil neist välja on tulnud.

Enne aga öelge mulle kohe kommentaarides esimesed toimingud, mida teete.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked