Blogimine

16 viisi oma veebisaidi reklaamimiseks

Reklaamida Oma VeebisaitiVeebisaidi reklaamimine tundub raske asi neile, kes on just oma esimese veebisaidi avanud. See samm on aga hädavajalik. Kuna seni, kuni inimesed ei ole teie veebisaidi olemasolust teadlikud, on teil võimatu neid meelitada.

Siit leiate 16 lihtsat ja tõhusat viisi oma veebisaidi reklaamimiseks juba täna.

1. Liituge veebikogukondadega

Ükskõik, milline on teie saidi teema, peaksid seal olema spetsiaalsed kogukonnad (blogid, foorumid, küsimuste ja vastuste saidid jne).

Registreeruge nendesse kogukondadesse ja saage aktiivseks liikmeks. Seejärel rääkige neile oma saidist. See võimaldab teil saada sihitud külastajaid, keda saate tellijateks teisendada.

2. Kommenteerige teisi blogisid

Kasutage oma teemaga seotud ajaveebide leidmiseks Google Blogsi. Seejärel alustage artiklite kohta asjakohaste kommentaaride jätmist.

Asi ei ole kommenteerimises kommenteerimise eesmärgil, vaid kasulike ja asjakohaste sekkumiste tegemises, et keegi, kes teie kommentaari loeb, põleks soovist sinust rohkem kuulda – mis sunnib ta teie saiti külastama.

3. Asetage saidi link oma visiitkaardile

Tõenäoliselt on teil visiitkaart (professionaalne või isiklik). Kui ei, siis võib olla huvitav seda luua.

Tema veebisaidi lingi lisamine tema kaardile aitab teil tema saidi kohta teavet saada, kuna need, kellele oma kaardi annate, külastavad teie saiti, kui sisu neile huvi pakub. Ja kui mitte, võivad nad sellest oma lähedastele rääkida.

4. Korraldage interbloggeri üritusi

Interbloggeri üritused on suurepärane viis veebisaidi tutvustamiseks ja liikluse suurendamiseks. Need mitte ainult ei võimalda teil rekordajaga liiklust suurendada, vaid suurendavad ka teie usaldusväärsust ja nähtavust.

Mis on selline üritus?

Blogijatevaheline üritus on võimalus, kus ühest või mitmest nišist pärit blogijad kohtuvad (virtuaalselt), et arutada üht või mitut teemat. Sellise ürituse korraldamiseks peate leidma mitte ainult huvitava teema, vaid ka teie teemaga tuttavad inimesed.

Mida mõjukamad osalejad teil on, seda suurem on teie sündmuse kaal ja seda tuntum on teie sait sündmuse lõpus.

5. Pakkuge tasuta toodet, kui on suur vajadus

Otsige üles oma turul suur probleem ja looge selle kohta tasuta toode (raamat, heli, video või muu). Seejärel pakkuge seda oma külastajatele tasuta.

Suunake liiklust oma tootelehele, rääkides sellest oma niši erinevates blogides ja kogukondades.

Julgustage oma lugejaid teie toodet oma lähedastega jagama. Võite isegi pakkuda neile edasimüügiõigust, et meelitada neid seda tõhusalt reklaamima.

6 – lisage oma lingid oma e-posti allkirjale

Vähesed inimesed lisavad saidilingi oma allkirja. Siiski on see tõhus viis oma veebisaidi avalikustamiseks.

(Peaaegu) kõigi elektrooniliste sõnumsideteenustega saate iga sõnumi allserva automaatselt allkirja panna. Nautima!

7. Kasutage skripti “rääkige sõbrale”.

Sõbrale ütlemise skript on tööriist, mis võimaldab teie külastajatel soovitada teie saiti või mõnda teie lehte oma tuttavatele. Selle tööriista teeb tõhusaks see, et saate premeerida neid, kes kutsuvad oma sõpru teie saidile. See motiveerib neid mängu mängima.

Ja kui kutsutud sõbrad saavad kutse sõnumi, kuigi see saadeti teie saidi kaudu, näevad nad saatjana oma sõbra nime ja e-posti aadressi. See suurendab nende enesekindlust ja julgustab neid sõnumit kaaluma.

Saadaval on mitmeid öelge sõbrale lahendusi, otsige Google’ist, mis teie jaoks sobib.

8 – teavitage oma lähedasi

Kui loote saidi, ei tea keegi sellest kõigepealt. Üks esimesi asju, mida peaksite tegema, on oma lähedastele selle olemasolust teada anda. Paluge neil sõnum edastada kõigile, kes saidist kasu saavad.

Kasutage sotsiaalseid võrgustikke ja muid vahendeid, et teavitada oma lähedasi oma saidi loomisest.

9. Kasutage tasulist reklaami (PPC)

PPC (Pay Per Click) on tõhus reklaamitehnika. Maksate ainult siis, kui keegi teie reklaamil klõpsab.

Google Adwords on kõige kuulsam reklaamiplatvorm. Kuid on ka teisi, nagu Bing Adcenter.

10 – Avalda külalisartikleid

Külalispostitus on artikkel, mille postitate kellegi teise ajaveebi. See on tõhus viis end uuele vaatajaskonnale tutvustada ja oma saidile sihitud liiklust juhtida.

Otsige üles oma nišis väljakujunenud ajaveebid ja pakkuge koos nendega külalispostitust.

11 – Intervjuu eksperdid

Eksperdid on kõigis niššides. Eksperdid on inimesed, keda teatakse ja austatakse oma töö kvaliteedi pärast. Inimesed juba usaldavad neid ja neile lähenemine võib teie nähtavust suurendada.

Vähesed inimesed keelduvad teie intervjuutaotlusest, kui lähenete neile asjakohaselt ja esitate asjakohaseid küsimusi.

12 – lase intervjuul

Mõned ajaveebid pakuvad intervjuusid ekspertidega või teiste inimestega, et oma kogemusi jagada. Seda tüüpi ajaveebid intervjueerides jõuate ka uue vaatajaskonnani, kes on teie saidist huvitatud.

13 – Tellige temaatilised ja piirkondlikud juhendid

Kataloogid pole päris surnud. Kuigi on tõsi, et üldkatalooge külastavad endiselt vähesed Interneti-kasutajad, kasutavad paljud siiski temaatilisi ja/või piirkondlikke katalooge, et leida vajalikku.

Valige kvaliteetsed juhendid, et saada kasu SEO kaalust ja sihitud külastajatest.

Kui teie sait keskendub kohalikule turule, on piirkondlikud kataloogid populaarsed. Kuid tellige ka temaatilised juhendid.

14 – Kasutage pressiteateid

Veebipressiteated teavitavad sihtrühma uue toote, saidi, ajaveebi või teenuse käivitamisest. Oma veebisaidi reklaamimiseks võivad need olla tõhus lahendus.

15 – Kasutage reklaamisaite

Internetikasutajad leiavad reklaamisaitidelt huvitavaid pakkumisi ja teavet. Seetõttu on nad populaarsed. Kasutage neid oma veebisaidi reklaamimiseks.

Otsige üles populaarsed reklaamisaidid (nii hästi külastatud), valige vastavalt saidi teemale õige kategooria ja kirjutage meeldejääv reklaam, millele järgneb link teie veebisaidile.

16 – Kasutage traditsioonilist meediat

Traditsiooniline meedia (trükitud ajaleht, televisioon, ajakiri jne) on head hoovad info edastamiseks. Kui teil õnnestub mõnel neist meediumitest nähtavust leida, suurendate drastiliselt oma populaarsust ja kindlasti ka külastajate arvu.

Kas teate, et saate seda teha ilma panka rikkumata?

Meedias esinemiseks on tõestatud tõhusad tehnikad. Üks on võtta ajakirjanikuga ühendust atraktiivse pressiteate kaudu.

Järeldus

Need tehnikad, mille te just avastasite, on võimsad ja tõhusad. Saate neid vabalt kasutada.

Palju kaugemale jõudmiseks soovitan oma haridust. Magnetiline liiklus milles saate proovitud ja tõestatud strateegia, et saada oma saidile vähem kui 90 päevaga üle 1000 külastaja päevas. Kui teile pakub väljakutset liikluse nappus, on see treening just see, mida vajate!

Sa saad selle lihtsalt kätte kliki siia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked