Blogimine

20 näpunäidet, kuidas meelitada oma veebisaidile või ajaveebi rohkem külastajaid

Suurendada Oma Saidi LiiklustTõhusate tehnikate kasutamine, mis võib teie saidi või ajaveebi liiklust suurendada, on esimene samm mitme eesmärgi saavutamiseks. Need eesmärgid võivad olla:

– müüa tooteid ja/või teenuseid
– kujundage oma kaubamärgi mainet
– positsioneerida end juhina
– jne.

Olenemata teie eesmärkidest võib liiklus aidata teil suurendada nähtavust ja müüa. Ilma liikluseta müüki ei toimu.

Siin on 20 tõhusat nõuannet, mis aitavad teil juba täna oma saidi või ajaveebi liiklust suurendada.

1 – Avalda kvaliteetseid artikleid

Kvaliteetsete artiklite regulaarne postitamine on esimene samm lojaalse jälgijaskonna loomisel. Teie avaldatud sisu paneb teie külastajad teie ajaveebi väga sageli tagasi pöörduma. Seega paku neile kindlasti midagi huvitavat ja kasulikku, et nad saaksid oma ajaveebi sõltuvusse sattuda.

Lisaks suurendab regulaarne postitamine teie võimalusi parandada oma edetabelit otsingumootori tulemustes.

2 – link teiste blogijate artiklitele

Peame julgema anda, et saada!

Kui lisate oma nišši teiste ajaveebi artiklite linke, saavad nende blogide autorid teie linkidest teadlikud. Samuti kalduvad nad oma artiklites teile linkima. Mitte kõik ei tee seda. Kuid mida rohkem te seda tehnikat praktiseerite, seda tõenäolisemalt saate kvaliteetsetelt saitidelt linke.

Trikk: linkida ainult kvaliteetsetele saitidele ja ajaveebidele.

3. Kasutage oma Blogrolli tõhusalt

Teie Blogroll võimaldab teil lisada linke teistele saitidele või ajaveebidele. Kui lingite oma Blogrollis teistele saitidele ja kui nende blogide või saitide autorid näevad teie linki, on neil ka kiusatus sama teha.

Tagakülg on see, et kui nad seda teevad, klõpsavad mõned külastajad teie lingil, suunates nad teie saidile või ajaveebi.

4 – Kasutage kommentaaride jõudu

Kommentaarid on lihtne ja tõhus viis oma saidi või ajaveebi liikluse suurendamiseks.

  • Esiteks, vastata oma lugejate kommentaaridele oma blogis. See näitab, et hindate nende arvamust. Nii suurendate nende lojaalsust.
  • Teiseks postitage kommentaare teistesse ajaveebidesse uute külastajate meelitamiseks. Ärge unustage teiste blogide kommenteerimisel sisestada oma blogi linki. Kui postitate asjakohaseid kommentaare, tekib paljudel inimestel kiusatus teie saiti külastada, et teist rohkem kuulda.

5 – saatke oma artiklid järjehoidjate saitidele

Võtke aega, et esitada oma parimad artiklid järjehoidjate saitidele nagu Kühveldage see. See on lihtne viis ajaveebi liikluse kiireks suurendamiseks.

6 – Osalege aktiivselt oma niši foorumites

Olge oma niši foorumite aktiivne liige. Avaldage regulaarselt kvaliteetset teavet, nõuandeid ja näpunäiteid. Ja leidke aega, et vastata teiste foorumiliikmete küsimustele.

Järgige kindlasti iga foorumi reegleid ja lisage oma link oma allkirja (kui see on lubatud). See muudab foorumi liikmetel teie saidi külastamise lihtsaks.

7 – Kasutage küsimuste ja vastuste saite

Küsimuste ja vastuste saidid, nagu Yahoo Answers ja Comment Ça Marche, on hea viis uute külastajate meelitamiseks.

Vastake teiste liikmete küsimustele: kui kasutaja esitab teie nišiga seotud küsimuse, postitage asjakohane vastus ja seejärel linkige ühele oma artiklitest, mis vastavad küsimusele põhjalikult. Kui teil pole veel sellel teemal artiklit, avaldage see enne küsimusele vastamist.

8 – Intervjueerige oma niši eksperte

Oma niši ekspertide kutsumine oma ajaveebis esinema on suurepärane viis publiku oma ajaveebi meelitamiseks. Sel lihtsal põhjusel, et nad teavitavad oma publikut oma intervjuust, et nad saaksid kasu ka teie publikuga jagatud kvaliteetsest teabest.

9 – mine intervjuule

Paluge teistel oma niši blogijatel end intervjueerida, et saaksite oma kogemusi nende publikuga jagada. Paljud neist teevad seda hea meelega. Tagakülg on see, et kui teete seda õigesti, meelitate nende blogijate vaatajaskonna oma saidile või ajaveebi.

10 – Kasutage külalisartiklite jõudu

Külalispostitus on artikkel, mille postitate muusse ajaveebi kui enda ajaveebi. Eeliseks on see, et see võimaldab teil endast erinevale vaatajaskonnale teada anda ja pakkuda teile kvaliteetseid tagasilinke. Külalisblogija jaoks võimaldab see saada kvaliteetset sisu ilma seda loomata.

Saate neid liikluse suurendamiseks kasutada mõlemal viisil.

  • Esiteks, postitage teistesse ajaveebidesse külaliste postitusi. Nii saate kvaliteetseid linke ja uut liiklust.
  • teiseks, lubage teistel oma blogis külalispostitusi teha. See võimaldab teil saada kvaliteetset sisu. Aga ka külastajaid, sest kes külalisartikleid avaldab, see linkib oma külalisartiklile.

11 – optimeerige oma saiti otsingumootorite jaoks

See võimaldab teil parandada oma positsiooni otsingutulemustes. Kasutage selleks pistikprogramme, nagu Yoasti SEO. Kaasake märksõnad pealkirjadesse, subtiitritesse ja piltidele.

12 – Kirjutage artikkel, et tutvustada oma niši parimaid blogijaid

Sellel on kahekordne eelis:

  • liiklus nendelt blogijatelt: mõned neist lingivad teie artiklile.
  • liiklus otsingumootoritest: Kui teie artikkel on hästi optimeeritud, saate külastajaid iga kord, kui Interneti-kasutajad mõnda neist ajaveebipidajatest otsivad.

13 – Küsi linke

Küsimine on edu võti! Ärge kartke paluda teistel teie nišis olevatel ajaveebi pidajatel oma Blogrollis või artiklites teiega linkida.

Ainus, millega riskite, on tagasilükkamine. Kuid sa oleksid üllatunud, kui palju enamik neist seda soovib.

14 – Osalege interbloggeri üritustel

Seda tüüpi üritusi on järjest rohkem. See võimaldab saada tuntuks ja meelitada ligi uusi külastajaid. Osalege selles nii palju kui võimalik.

15 – Kasutage pika sabaga märksõnu

Longtail märksõnad on tulusad märksõnad, millel on vähe konkurentsi. Nende kasutamine oma artiklites aitab teil otsingumootori tulemustes parema asetuse seada ja suurendada otsingumootori liiklust.

16 – Kasutage sotsiaalvõrgustikke

Suhtlusvõrgustikel on suur mõju internetikasutajate harjumustele. Olge kohal kõige mõjukamates, nagu Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram jne. Kasutage neid targalt oma saidi või ajaveebi ja artiklite reklaamimiseks.

17 – Looge e-raamat ja pakkuge atraktiivset vahendustasu

See julgustab teisi seda levitama ja teie saidile linkima.

18 – Reklaamige end väljaspool internetti

Pange oma saidi või ajaveebi link oma visiitkaardile ja andke see kõigile, kellega kohtute. Osalege konverentsidel ja võrgustike loomise üritustel ning jagage oma kaarti nii palju kui võimalik.

19 – Paluge mõnel suurepärasel ajaveebi pidajal olla oma mentoriks

Seejärel paluge tal teha oma ajaveebi täiustamiseks juhtumiuuring. Kui ta avaldab selle juhtumiuuringu oma ajaveebis, saate palju liiklust.

20 – looge kontaktiloend

Seadistage registreerumisvorm, et salvestada külastajate e-posti aadressid. Nii saate hoida neid teie saidile tagasi tulema nii sageli kui soovite.

Konversioonimäära maksimeerimiseks pakkuge neile aadressi eest kingitust (e-raamat, heli, video jne).

Kasutage selliseid tööriistu nagu Pop up domineerimine mis tõstab oluliselt uudiskirja tellimise määra.

Järeldus

Teie saidi või ajaveebi liikluse suurendamiseks on nii palju tehnikaid. Olen andnud siia 20, mis on minu jaoks juba tõhusalt töötanud. Sina ka? Milliseid muid tehnikaid kasutate? Andke meile kommentaari kaudu teada.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked