Teeni raha

25 tulusat äriideed 2023. aastal

 

Idees-Business-Rentable

Üha rohkem kodanikke soovib oma ettevõtet arendada.

Teie lähenemise abistamiseks pakume teile 2023. aastal 25 väga tulusat äriideed.

Esimene idee kasumlikuks uueks ettevõtteks: virtuaalreaalsuse mängude tuba

Virtuaalreaalsuse mängud on tõusuteel. Need toovad videomängude turul tõelise revolutsiooni ja segavad virtuaalset reaalsust mängurõõmuga.

Tänaseks on sellised märgid Hongkongis juba olemas ja need on väga edukad. Seetõttu on üsna loogiline arvata, et põhimõtet saab eksportida ja sama edu saavutada ka välismaal.

2. kasumlik uus äriidee : Broga seansid

Broga määratleb jooga vormi, mis on kohandatud meestele.

See põhimõte pärineb Ameerika Ühendriikidest ja kogub päev-päevalt üha rohkem järgijaid. See võimaldab anda jooga heaoluhüvesid meeste lihaste tugevdamiseks kohandatud harjutuste ja asenditega.

See kontseptsioon võtab kasutusele noore ja kaasaegse positsioneerimise. See on eelkõige suunatud kosmopoliitsetele ja linnameestele. Seejärel on vaja see tegevus luua linnakeskustes, kus sihtrühm elab.

3. väga tulus äriidee : ühendatud kellad vaegnägijatele

Maailma Terviseorganisatsiooni viimaste andmete kohaselt kannatab 2–300 miljonit inimest nägemispuude all ja umbes 35–40 miljonit inimest on täiesti pimedad.

See andis ideid Korea ettevõttele, kes lõi ühendatud kella, mille ekraan on reljeefselt. Ta suutis lisada punktkirja tähemärke. Praegu ei vasta kell veel Euroopa standarditele ja seetõttu seda meie riigis ei müüda.

Selle turu pimestavat edu silmas pidades oleks huvitav selline toode Euroopa jaoks välja töötada. Edu on ilmselgelt garanteeritud.

4. väga tulus äriidee : loomakohvikud

Kui kassibaarid on Euroopas juba moes, avas Jaapan just selle kontseptsiooni variandid. Tokyost Hongkongini on need loomakohvikud linlaste seas tõeline hitt.

Tänaseks on Jaapani piirkond katsetanud variantide edukust küülikute, öökullide ja roomajatega. See vastab elanikkonna nõudlusele, kes armastab loomi, kuid kahjuks ei suuda neid oma koju mahutada.

5. tulus äriidee : taaskasutatud kosmeetika

Taaskasutatud kosmeetika on saavutanud suurt edu elanikkonna seas, kes on selle tarbimisviisi suhtes üha tähelepanelikum. Sellised tooted pakuvad tegelikult palju kasu keskkonnale, tervisele ja majandusele:

-taaskasutatud kosmeetika võimaldab tarbijal teada kõiki komponente ega pea kasutama potentsiaalselt ohtlikke kemikaale;

– taaskasutatud kosmeetika on ka võimalus väikeettevõtetele, eriti puuviljatööstuses, osa oma toodangust ringlusse võtta;

– ringlussevõetud kosmeetika on keskkonnale kasulik, kuna sellega ei viida turule potentsiaalselt saastavaid või ringlussevõetamatud tooteid.

Ökoloogiline suundumus on tarbijate seas kõikjal. Seetõttu on väga huvitav ammutada sellest ideid, et elujõulisel turul äri arendada.

Kuues väga tulus äriidee: ruumi optimeerimise teenus

Maa või hoone ruutmeetri suurenemine pole enam alahinnatud. Tõepoolest, täna on eriti suurtes linnades üürimine või ostmine üha kallim.

Selliste potentsiaalselt tarbetute kulutuste vältimiseks meelitab paljusid ettevõtteid idee saada nõu oma ruumi optimeerimisel. Seega saavutavad nad parema jõudluse ja tõhususe.

Maa surve on selline, et isegi mõned inimesed kutsuvad selliseid nõustajaid appi. Nad soovivad säilitada oma kesklinnas asuva korteri või peavad lisalapse tulekuks ruumi vabastama ja neil pole kolimiseks soovi ega võimalust.

7. väga tulus äriidee: mobiilne linna juurviljaaia ehitusteenus

Elanikkond on üha enam teadlik tervisliku toitumise tähtsusest. Linnades on aiad aga korterielanike jaoks väga väikesed või puuduvad üldse.

Väikese kujutlusvõimega on aga võimalik teha köögiviljaaia kasvatamine kättesaadavaks kogu elanikkonnale. Vanad kaubaalused on kergesti paigaldatavad ratastel anumasse, et võimaldada väikeste köögiviljade või maitsetaimede kasvatamist isegi rõdul.

Praeguse looduse juurde naasmise hulluse ja maaharimise kasutegurite taustal on ütlematagi selge, et seda tüüpi algatusi saab kroonida ainult edu.

8. väga tulus äriidee: investeeri puusse

Samamoodi nagu on võimalik investeerida kulda või toorainetesse, võib investeering puusse olla pikas perspektiivis väga tulus.

Puit on ehitusmaterjalina üha populaarsem. Puude istutamine eesmärgiga need ühel päeval ehitusmaterjali valmistamiseks maha võtta on väga tulus algatus.

9. väga tulus uus äriidee : gurmeeveganburgerid

Tarbijad on üha enam teadlikud liigsest lihatarbimisest tulenevatest terviseriskidest. Samuti meeldib neile pöörduda taimetoidu või isegi vegan lahenduste poole. Kahjuks ei leia nad nendest lahendustest piisavalt mitmekülgset, maitsvat ega gastronoomilist dieeti.

Hamburger on tarbijate seas üks populaarsemaid toiduaineid. Seejärel muutub huvitavaks tuua kokku burgeri maitse, soov süüa taimetoitu või vegant ja gastronoomia väärtus.

Selliseid algatusi on välismaal juba tehtud kohese eduga.

10. väga tulus äriidee : hüpikpoodide jaoks ruumi rentimine

Pop-up kauplused on linnakeskustes üha enam kohal.

Vajadus vähendada äripinna üürikulusid või soov kontseptsiooni katsetada sunnib paljusid noori ettevõtjaid valima sellise äristiili kasuks. Paljud üürileandjad aga ei soovi äripindadele lühiajalist üürilepingut pakkuda.

Sellised kaubanduslikud rakud jäävad aga proportsionaalselt palju harvem tühjaks kui teised. Suure finantssurvega linnakeskused on parimad kohad selle tellimuse ostmise kasumlikuks muutmiseks.

11. väga tulus äriidee : elektrisõidukite lihtsustatud laadimisprotsessid

Õhusaaste probleemi lahendamiseks või igal juhul leevendamiseks propageerivad paljud riigid elektrisõidukite kasutamist.

Lisaks seda tüüpi sõidukite väga kõrgetele hindadele on elanikkonna esimene ostubarjäär akude korrektse laadimise võimatus. Lihtsustatud laadimisprotsessi rakendamine võimaldaks elanikel seda tüüpi sõidukeid kartmatult soetada.

12. väga tulus äriidee : AirBnb süsteem pensionäridele

Eakad on üha enam üksi. Enamikul on aga eluruumid, mida nad enam ei kasuta.

Spetsiaalselt eakatele pühendatud AirBnb-stiilis platvorm, mis viib läbi ranget kontrolli, võimaldaks pensionäridel ots otsaga kokku tulla ja üksindust murda. Vastutasuks võiksid kõige nooremad saada soodsa hinnaga majutust ja saada kasu heatahtlikust kohalolekust.

13. väga tulus äriidee: kanepimüügile spetsialiseerunud kauplus

Enamik riike on hakanud lubama kanepi legaalset müüki. Vähesed ettevõtted julgevad rikkumisse sekkuda. On tõsi, et see võib kahjustada nende ettevõtte mainet.

Miks mitte siis avada seda tüüpi kaubandusele spetsialiseerunud kauplus? See võimaldaks koheselt pakkuda müügiks kõiki tervisegarantiid. Pealegi, kuna kontseptsioon on uus, kuid elanikkond soovis, on edu kiiresti käes.

14. väga tulus äriidee : kohandatud õllede valmistamine

Viimastel aastatel on eriõlled tarbijates uudishimu äratanud. Neid hinnatakse originaalsuse ja autentsete maitsete poolest. Paljud inimesed püüavad kodupruulimiskomplektides seda käsitöönduslikku kvaliteeti jäljendada. Tulemused on aga harva nuuskpiirituseni.

Väike käsitööõlletehas pakub töötubasid oma joogi valmistamiseks, mida ümbritsevad professionaalid. Iga osaleja saab panna oma isikupära selleks, et saada tema moodi õlut ja loomulikult ka silt tema pildil.

15. tulus äriidee: koerte toitlustaja

Nii nagu inimestel, on ka tänapäeval paljudel koertel tsivilisatsioonidest pärit haigusi. Nende leevendamiseks sobivat toitu on aga keeruline leida.

Miks mitte luua toitlustaja, kes koostaks igale loomale rätsepamenüü? Lisaks sellistele haigustele nagu diabeet, võiks see arvesse võtta ka allergiaid, looma maitseid ja loomulikult tema erivajadusi.

16. väga tulus äriidee : tippklassi hostelid

 Noortehostelite kontseptsioon meeldib reisijatele jätkuvalt. Kahjuks loobuvad paljud sellest reisimisviisist mugavuse tõttu, mis mõnikord jätab soovida.

Kõik need inimesed leiaksid hea meelega kvaliteetseid hosteleid. Seega saaksid nad kasu noortehosteli sõbralikust poolest, samas kui nad saaksid nautida kvaliteetse hotelli mugavust.

17. väga tulus äriidee : jalgratta remonditeenus

Pehme liikuvus on väga moes. Tõepoolest, kliima- ja keskkonnaprobleemid leiavad elanikkonnas vastukaja. Lisaks painavad lakkamatud ummikud ning sõiduki ülalpidamise ja ekspluateerimisega seotud kulud lõpuks kodanike moraali ja rahaasju.

Paljud neist hakkavad regulaarselt jalgratast kasutama. Kuid need nõuavad ka hooldust ja remonti. Paljud tarbijad ei taha reisida, et oma jalgratast remontida ja hooldada. Kodu remondi- ja hooldusteenus leiab siis oma täieliku tähenduse.

18. väga tulus äriidee: kõrgetasemeline maitseainepood

Vürtsidel on suur kasu tervisele. Nad leiavad oma aadlikirjad kodanike kulinaarsetest ettevalmistustest. Kuid nagu kõigi populaarsete kaupade puhul, on turule tulemas palju madala kvaliteediga vürtse.

Kõrgekvaliteedilistele vürtsidele spetsialiseerunud kauplus on alternatiiv sellisele triivimisele. Ärge kunagi unustage, et luksus ei tunne kriisi.

19. kasumlik äriidee : juhendamisrakendused

Treeneritöö on vaieldamatult hetke moekas element. Tänapäeval on treenerid kõigile ja kõigele. Mõnikord on aga raske kohata kodulähedast professionaali või professionaali, kelle graafikud kattuvad sinu omaga.

Coachingu rakendused tulevad appi kodanikele, kes soovivad oma igapäevaelu parandada, kuid kellel pole sellele palju aega pühendada. Freemiumi mudelite puhul on need üha edukamad ja ennekõike võimaldavad märkimisväärset kasu.

20. väga tulus äriidee: pulmakorraldaja teenus

Tasapisi saab abielu oma aadlikirjad tagasi. “Visuaalsete” sotsiaalsete võrgustike tõusuga peab abielu olema täiuslik. Kahjuks on pulmade korraldamine väga aeganõudev.

Selle probleemi lahendamiseks on pulmakorraldajad tõusuteel. Siiski ei ole alati lihtne enda lähedalt professionaali leida. Seda enam, kui soovid temaatilist või originaalset pulma.

Pulmade kaugplaneerimise teenus on seega enam kui huvitav alternatiiv. Teil on võimalik jõuda miljonite inimesteni.

21. väga tulus äriidee : 3D-printimise teenus

3D-printimine hakkab muutuma üha populaarsemaks. Selle rakendusi on palju ja see pakub huvi paljudes valdkondades.

Kahjuks on 3D-printimise teenuseid endiselt väga vähe, seega on just praegu õige aeg rikkumisse sekkuda ja selline tegevus pakkuda.

22. väga tulus äriidee : külastusteenus pensionäridele

 Rahvastiku vananedes on eakaid aina rohkem. Vanusepüramiid näitab, et trend jätkub. Üha enam eakaid satub aga üksi.

Miks mitte luua külastusteenistus, et murda nende inimeste üksindus? Nii nagu põetaja, toitlustaja või koristaja, on see lisainimene, kes suudab leevendada eakate üksindust.

23. väga tulus äriidee: kaaslane väikestele reisijatele

Aastate jooksul peremustrid muutuvad. Riigi neljas nurgas on järjest rohkem segapered ja katkised vanemad. Seetõttu peavad lapsed palju sagedamini üksi reisima.

Paljud vanemad on mures, kui nende laps peab üksi reisima. Olgu siis rongis või lennukis, alati on ebakindel last omapäi jätta. Miks mitte luua reisivatele lastele saateteenus?

24 tulus äriidee: isiklik ostja

Ühiskond on üha enam kinnisideeks välimusest. Seetõttu pöörab mood enamikule inimestest tähelepanu. Kuid päeva mitmekülgse tegevuse tõttu on mõnikord keeruline sisseoste teha.

Ostleja iseloom võimaldab kodanikel ostlemise vaevast vabastada. Nad saavad hõlpsasti valida endale sobivad esemed ja saada nõu professionaalidelt. Seejärel ostetakse neile.

25. väga tulus äriidee : heaolutreener

Elanikkond otsib pidevalt heaolu. Tänapäeva elu on stressirohke kõigile. Tervisetreener juhendab inimesi leidma rahu.

See elukutse õitseb ja areneb. Klientide arvul pole piiranguid, sest stress ja selle tagajärjed on sajandi pahe.

2023. aastal on lugematu arv väga tulusaid ettevõtteid. Õnne leidmiseks järgige lihtsalt oma tervet mõistust ja loomulikult oma maitset.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked