Populaarsed esemed

3 hüpnoositehnikat paremaks veenmiseks

Hüpnoositehnikad, Et Paremini Veenda

Hüpnoos on terapeutide, eriti psühhoanalüütikute võime panna inimene magama ja tegutseda oma mõtte järgi. Tuleb märkida, et hüpnoosi puhul vaigistab terapeut indiviidi südametunnistuse. Kui tema südametunnistus magab, saab praktik tegutseda oma alateadvuse ja alateadvuse alusel.

Terapeudid räägivad inimestest, kes on hüpnoosi suhtes vastuvõtlikud, aga ka tundetutest. Teooriad on vastuolulised kõigi inimeste vastuvõtlikkuse kohta hüpnoosile. Sellegipoolest saab psühhoanalüütik tänu sellele lähenemisele muuta konkreetse häire all kannatava inimese käitumist paremaks.

Psühhoanalüüsi teraapia põhireeglite kohaselt ei tohiks terapeut kunagi panna inimest hüpnoosi all alandavaid või kahjulikke asju tegema. See kuulub psühhoanalüütikutele omase deontoloogia alla. Hüpnoos võib paremini veenda inimest teatud käitumist omaks võtma. See peaks aitama inimest tervendada ja mitte kedagi kahjustada.

Lõõgastumine

Põhiline tehnika, mida hüpnoosi puhul ei tohiks kergelt võtta, on lõõgastumine. Näeme televisioonis hüpnoosieksperte avalikkusele proovile panemas. See test võimaldab tal tuvastada inimesi, kes on hüpnoosi suhtes tundlikud ja kes mitte. Seejärel valib ta televisioonis oma saadet tegema inimesed, keda peetakse tundlikeks: kasutage telefonina kinga, paitage tüdrukut rannas…

Psühhoanalüüsi valdkonnas rõhutab terapeut lõõgastumise tähtsust hüpnoosi puhul. Juba enne inimese magama panemist kutsub terapeut teda võimalikult palju lõõgastuma. Et teraapia tõesti toimiks, tuleb saavutada täielik rahulik seisund. Kui see lõõgastus on toimunud, hakkab terapeut rääkima rasketest silmalaugudest ja kutsub uuritava magama. See letargiaseisund ei sarnane öise unega. Pigem on subjekt oma alateadvuses ja alateadvuses. Tema teadvus magab mõnda aega ega osale selles hetkes, mille subjekt terapeudiga veedab. Kui uuritav magab, jätkab terapeut puhkamisest ja lõõgastumisest rääkimist. Ta oskab katsealusele öelda, et ta on haljasalal või laadaplatsil.

Kui selles teadvuseta unenäos on midagi, mis inimest hirmutab, kipub see teda rahustama ja seejärel lõõgastuma kutsuma. Kui inimene on liiga häiritud, on terapeut kohustatud ta üles äratama. Järgmisel seansil proovib ta seda uuesti oma alateadvusesse sukelduda. Sa ei pea seda tõesti sundima. Kui terapeut seda nõuab, võib inimene oma teed eksida.

Ülekuulamine

Et hüpnoosi abil paremini veenda, kasutab terapeut küsimuste esitamist. Kujutage ette häbeliku inimest, kes on sundinud terapeudi teadvuseta seisundisse. Iga kord rahustab ta teda ja kutsub lõõgastuma, et katsealune saaks küsimustele täiesti enesekindlalt vastata. Pange tähele, et häbelik inimene ei tea tegelikult, miks ta kustutatakse. Põhjus on selles, et selle häire peamine põhjus ei ole teadvuses, vaid pigem teadvuseta. Seejärel seisab terapeut silmitsi inimese teadvuseta olekuga. Kui inimene vastab nende küsimustele, ei räägi mitte tema südametunnistus, vaid pigem teadvusetus.

Terapeut jätkab küsimuste esitamisega järk-järgult. Ta hoolitseb selle eest, et inimene ei tekitaks frustratsiooni. Tõepoolest, kui see juhtub, on ta kohustatud inimese üles äratama, isegi kui seansi õige aeg pole möödunud. Küsimuste möödudes teeb terapeut märkmeid. Ühel hetkel saab ta teada, mis on inimese piinlikkuse tegelik põhjus. See võib olla pärilik lapsepõlvetrauma või tõsine emotsionaalne šokk. Kui see tase on saavutatud, võib terapeut liikuda edasi ravifaasi. Kui ta subjekti äratab, veendub ta alati, et ta on rahulik ja lõdvestunud.

Ettepanek

Hüpnoosi soovituse tehnika paremaks mõistmiseks liigume edasi selle häbelikkuse probleemi juurde. Kui terapeut teab indiviidi kannatuste allikat, püüab ta seda teadvusel olevale patsiendile öelda. Teisisõnu, teadvusesse maetud kurjus, emotsionaalne šokk või allasurutud trauma on nüüd kättesaadav selge teadvuse kaudu. Inimene teab nüüd, miks ta on häbelik. Ta saab astuda samme, et oma häbelikkusega paremini võidelda.

Psühhoanalüütiku ja hüpnotisööri roll sellega aga ei lõpe. Ta peab ikkagi aitama inimesel oma häbelikkusest lõplikult üle saada. Tema ülesanne on veenda teda mitte enam häbelik olema. Selleks sukeldab terapeut inimese uuesti teadvuseta unne. See pakub soovitusi, mille eesmärk on kõrvaldada kõik trauma ja emotsionaalse šoki jäljed inimese alateadvuses. Teisisõnu, ta ravib haigust, mis on päritud varasest lapsepõlvest. Seejärel juurutab ta indiviidile uusi väärtusi, alati soovituse alusel. Näiteks räägib ta talle dünaamilisusest ja iseloomu tugevusest. Ta räägib temaga elurõõmust ja soovist läbi lüüa. Need uued väärtused leiavad aset inimese alateadvuses ja alateadvuses rangelt ja tasakaalustatult. Ta omastab need positiivsed väärtused, ilma et ta alateadlik oleks kõigest toimuvast teadlik. Enne subjekti äratamist tagab ta, et indiviidil ei oleks teadvustatud olekus nendest soovitustest mingeid mälestusi. Lihtsamalt öeldes on uued väärtused inimese alateadvuses. Teadlikus seisundis näeb ta, et tema käitumine on täielikult muutunud. Ta pole kindlasti enam häbelik. Vastupidi, tal on täielik enesekindlus ja ta tunneb, et suudab saavutada suuri asju.

See on hüpnoosi tervendav ja veenev jõud…

Kuidas saate neid hüpnoosivõtteid teie turunduses rakendada?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked