Blogimine

33 näpunäidet oma veebisaidi reklaamimiseks

Kuidas Oma Saiti ReklaamidaSaidi omamine on hea. Kuid see pole kaugeltki piisav. Ja kuna Internet on nii üleekspluateeritud turg, et saidi kuulsust ja populaarsust on lihtsalt võimatu ilma pingutuseta nautida. Siin on 33 näpunäidet oma saidi tuntuks muutmiseks.

Esimesed 8 näpunäidet puudutavad teie saiti enda kohta, sest saiti on hea reklaamida, kuid siiski tuleb teil Interneti-kasutaja huvi äratada, kui see seal on. See mitte ainult ei ole teile lojaalne, vaid reklaamib teid ka teiste Interneti-kasutajate seas.

Mis puudutab ülejäänud 25 nõuannet, siis need on peamiselt välised meetodid, mis aitavad teil saidi nähtavust suurendada.

Avastame need koos!

1. Põrkemäära piiramiseks panustage saidi ergonoomikale

Kui Interneti-kasutaja satub teie saidile, pole teil tema tähelepanu hoidmiseks aega rohkem kui 20 sekundit. Kui see, mida ta esmapilgul näeb, pakub talle huvi, suurendate võimalust, et ta otsustab teie pakutava uurida. Muidu oleks see täielik läbikukkumine. Nii et pakkuge talle juurdepääsetavat saiti ja lihtsat navigeerimist.

2. Panusta kõnekale domeeninimele

Teie domeeninimi, üldtuntud kui saidi nimi, tuvastab teie pakutava. See on teie kaubamärk, teie ettevõtte logo. Ära vali seda juhuslikult.

3- panustage saidi kujundusele, et kinnitada oma professionaalsust

Sait peaks olema hästi kujundatud, kuna kujundus aitab samuti piirata ülalkirjeldatud põrkemäära. Nii et küsige endalt, kas teie saiti saab hõlpsasti külastada mis tahes tööriistaga: tahvelarvutis, nutitelefonis… ja mitte ainult arvutist, ja et navigeerimine on XP, Ubuntu ja teistega lihtne. Vastasel juhul piirate oma saidi nähtavust ainult Interneti-kasutajatele, kellel on teie kasutatav tarkvara ja tööriist!

4- panustage toimetuse kvaliteedile, et saidi sisu parandada

Muuta Oma Sait Selle Sisu Kaudu TuntuksSait ilma sisuta pole midagi. Kas teadsite, et Interneti-kasutajad loevad enne visuaalsete ja multimeediumanimatsioonide vaatamist? Seega keskenduge kvaliteetse toimetusliku sisu loomisele, et oma sait või ajaveebi tuntuks saada.

5- panustage Interneti-kasutaja keelele

Viga, mida tuleb vältida, on saidil hooplemine. Teie Interneti-kasutaja ei tunne muret teie tausta või selle pärast, mis ajendas teid seda tegevust alustama, vähemalt algstaadiumis. Ja pole asjata, et ta on definitsiooni järgi enesekeskne. Nii et andke talle, mida ta otsib, ja asuge alati asja juurde. Pärast teda huvitavate jaotiste külastamist, kes teab, kas ta otsustab avada selle lehe, mille olete leidlikult pealkirjastanud „Kes me oleme? »

6. Panusta headele märksõnadele

Pidage meeles, et sait on märksõnade loend, st fraasid, millel on Interneti-kasutajate jaoks väärtus ja mida nad lehti “skaneerides” otsivad. Oma saidi tuntuks saamiseks peate neid märksõnu analüüsima, leidma ja kasutama.

7- Panutage märksõnade jälgimisele ja ärge kõhelge sisu värskendamisest

Internetikasutajad on mitmekülgsed. See, mis neid täna huvitab, võib homme kaotada huvi. Kuna saidi eesmärk on äratada nende huvi, on oluline jälgida nende hetkevajaduste trende. See tähendab, et mitte kogu aeg tegevusi vahetada, vaid pigem keskenduda sellele, mida nad otsivad ja seda neile pakkuda. Selle saavutamiseks kasutage konkurentsivõimelisi märksõnaanalüüsi tööriistu, mille tuvastavad sellised tööriistad nagu Google Analytics.

8- panustage saidi värskendatud uudistele

Internetikasutaja armastab uudiseid. Nii et ärge jätke teda sellest naudingust ilma, kui soovite, et ta teie saidi vastu pidevalt huvi tunneks. Pakkuge talle regulaarselt uusi uudiseid ja teavet.

Aga kuidas õnnestus Interneti-kasutajal teie saidile sattuda?

SEO, st teie saidi lehtedele sissetulevate linkide hankimine on sellega palju seotud! See pole muidugi veel kõik. Vaatame!

9- … tänu sisu optimeerimisele

Otsingumasina OptimeerimineSelleks on vaja iga indekseeritava lehe metasildid täita. Iga saidi leht peab vastama peamisele märksõnale. Viimased lisatakse seejärel pealkirja, kirjelduse ja märksõna siltidesse.

10- … tänu kirjetele telefoniraamatutes

Kes ütleb viitamist, ütleb registreerimist välistel platvormidel ja mis võimaldab ümbersuunamist saidi lehtedele – sügavale või mitte. Registreerimine toimub pidevalt, kasutades spetsiaalsete ja kvaliteetsete juhendite loendit. Kuigi mõned võivad väita, et need pole enam populaarsed, on tegelikkus see, et Interneti-kataloogidel on SEO-s endiselt oluline roll.

11- … tänu otsingumootoritele

Saidi või ajaveebi reklaamimine algab kõik otsingumootorites järjestamisest. Google’i, Yahoo, Bingi jne vahel on saidile sattunud Interneti-kasutajate päritolu mitu.

12- … tänu linkide vahetamisele

Võrgulinkimine on SEO-s levinud tava. Üldjuhul seisneb see välise lingi integreerimises teie saidile vastutasuks väliselt saidilt teie lehtedele ümbersuunamislingi hankimise eest.

13- … tänu vestlusfoorumite tellijatele

Otsige üles sagedased foorumid, valige kõnekas hüüdnimi ja rääkige oma saidist. Reklaamige seda kaudselt või mitte.

14- … tänu blogipostitustele

Kommenteerige oma teemaga seotud ajaveebi postitusi. Ole suhtlemisaldis ja kuula teisi. Austage väljatöötatud teemat ja ärge kiirustage lihtsalt oma saidile linkima. See ei pruugi teie külalisblogijale meeldida ja ta kustutab teie kommentaari.

15- … tänu sotsiaalvõrgustikele ja kogukonna saitidele

Andke Endast Võrgustike Kaudu TeadaSotsiaalvõrgustikel on praegu eeskujulik maine. Enamikul Interneti-kasutajatest on seda tüüpi kogukonna saitidel konto ja nendega on lihtsam jõuda. Oma saidi tuntuks saamiseks peate Facebooki, säutsu ja ettevõttega kiiresti kasutama.

16- … tänu professionaalsetele võrgustikele

Kas olete registreerunud Viadeos, Linkdinis ja teistes professionaalsetes võrgustikes? Tea, et ühelt poolt saad kinnitada oma professionaalsust ja teisest küljest lasta inimestel oma saidist ja tegevusest rääkida.

17- … tänu registreerimisele spetsialiseeritud saitidel

Need ei ole kataloogid, vaid saidid, mis jagavad teie teemat, kuid millel on juba märkimisväärne kokkupuude. Selleks võite tugineda eelkõige nende Pagerankile.

18- … tänu satelliitsaitidele

See on tava, mida tuleks laialdaselt kasutada, kuna otsingumootorid võivad teie saidi musta nimekirja lisada, kui nad saavad tehtud manipulatsioonidest teada. See seisneb minisaitide loomises, mis keerlevad teie põhisaidi ümber ja pakuvad nende vahele ümbersuunamislinke. Selle strateegia eesmärk on parandada teie saidi positsioneerimist.

19- … tänu teie enda blogile

Teil on võimalik oma saidile viidata ajaveebi pidamise kaudu. Postitage sinna kvaliteetne ja asjakohane sisu ning suunake oma lugejad kaudselt oma saidile. Olge oma publiku suhtes lugupidav ja laske neil rääkida. Loote usaldusliku suhte, mis on teie saidi reklaamimisel väga kasulik.

20- … tänu meilikampaaniatele

Reklaam E-Posti TeelOma saidi tuntuks muutmiseks on see turundusstrateegia end tõepoolest tõestanud. Kõik, mida pead tegema, on luua andmebaas potentsiaalsetest klientidest, kes võivad olla teie pakkumistest huvitatud, kasutades automaatvastajat, nagu Aweber või SG automaatvastaja, ja seejärel saata neile isikupärastatud meilid koos linkidega teie saidile.

21- … tänu uudiskirjadele

Infolehti tuntakse kui parimaid e-posti tehnikaid. Teisest küljest saate tänu sellele meetodile sihitud liiklusest kasu ja Interneti-kasutajad, kellele teavet saadate, on teie saidi juba tellinud.

22- … tänu surfiribadele

Need on tegelikult spetsiaalsed saidid, mis maksavad saidi reklaamimise eest kolmandatele osapooltele. Ja loomulikult on see sait teie oma.

23- … tänu külaliste blogimisele

Võite paluda oma piirkonna mainekal ajaveebi pidajal teile kirjutada. Seejärel saate kasu liiklusest ja samal ajal selle kurikuulsusest.

24- … tänu rahuldust pakkuvale reklaamile

Kasutage oma saiti reklaamide integreerimiseks. Aga mitte niisama. Liituge mainekate saitidega, mis võivad teile vastutasuks maksta ja võimaldavad teil ka liiklusest kasu saada. See on win/win tehing.

25- … tänu Google Adwordsile

Oma saidi tuntuks muutmine sõltub reklaamide kvaliteedist. Julge maksta hinda registreerudes näiteks Google Adwordsis. Te ilmute esimesel lehel kõigis kogu maailmas kasutatavates Google’i navigatsioonisüsteemides. Mida sa veel tahad?

26- … tänu Facebooki reklaamidele

Facebooki ReklaamJällegi kasutage tasulist reklaami PPC (Pay Per Click) süsteemide kaudu. Põhimõte on lihtne: asetage väike atraktiivne pilt ja lihtne tekst ning reklaamige oma reklaami oma sihtklientidele. Avaldamisvõimalusi on palju ja hind on endiselt väga konkurentsivõimeline. See on ka hea viis oma fännibaasi suurendamiseks.

27- Võrguturunduse kasutamine

See tava seisneb VDI-de, sõltumatute kodumüüjate palkamises, kes hoolitsevad teie toodete, teenuste ja seega ka teie saidi reklaamimise eest. Sponsorlussüsteem annab teile juurdepääsu rohkem sihitud klientidele.

28- Kingituste tegemisega

Parim tehnika edukaks veebireklaamiks on materiaalsete või mittemateriaalsete kingituste pakkumine. Sõnum „tasuta“ on tarbijate seas väga populaarne. Seega pakkuge sooduskoode, videoid ja digitaalseid raamatuid, kui teil pole piisavalt ressursse nipsasjade, nööpnõelade, mänguasjade jms ostmiseks.

29- E-raamatu kirjutamisega

E-raamatud on praegu väga populaarsed nende kasutusmugavuse tõttu. Kirjutage üks ja kasutage seda oma saidi reklaamimiseks. Edu garanteeritud!

30- Kõikide meediumivormide kasutamine

Internet on üks meediavorme, kuid mitte ainus. Oma saidi reklaamimiseks kasutage trükimeediat ja hankige teleintervjuusid.

31- Üritustel osalemisega

Osaleda Oma Saidi Reklaamimise ÜrituselSelleks, et inimesed räägiksid teist ja teie tegevustest ning seega ka teie saidist, peate olema vastutulelik ja avatud. Tulge välja ja osalege erinevatel teie teemaga seotud üritustel, nagu konverentsid, messid ja konverentsid. Kujutlege end oma parimates päevades, visiitkaart käes, registreeritud nimi ülal.

32- Kasutades viiruslikku turundust

Suust suhu on kõige populaarsem ja lihtsaim viis oma nime avaldamiseks. Julgustage teisi teist rääkima, kasutades erinevaid ülaltoodud meetodeid. Viirusliku turunduse tõhusaks kasutamiseks on ka mitmeid muid meetodeid.

33- Kvaliteetsete teenuste ja toodete pakkumine

Ehkki seda mainitakse viimase abinõuna, on see nõuanne teie saidi reklaamimise aluseks. Kui pakute midagi ja kõike, avaldage kindlasti oma sait, kuid viisil, mis erineb teie soovist! Loo ja paku kõrge lisandväärtusega tooteid ja teenuseid!

Mida sa arvad? Kas teate muid nippe oma veebisaidi või ajaveebi avalikustamiseks?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked