Veebiturundus

5 + 4 ideed oma külastajate meili hankimiseks ja loendi koostamiseks!

Kuidas Jäädvustada Oma Külastajate E-KirjuSelle külastajate e-kirjade hankimine muutub üha keerulisemaks. Kuna külastajad peavad oma e-posti aadressi väga tähtsaks.

Nii et nende meili saamiseks peate oma külastajatele esitama ühe või mitu kaalukat põhjust. Ja selleks on parim võimalus teha neile tasuta kingitus.

Ma saan palju selliseid küsimusi nagu „Mida peaksite oma külastajatele pakkuma, et nad oma e-kirjad saaksid? » See artikkel annab ülevaate toodetest, mida saate kasutada oma lugejate e-posti aadresside jäädvustamiseks.

Digitaalsed tooted:

Sellest jaotisest leiate loendi digitaaltoodete tüüpidest, mida saate oma külastajatele meili saamiseks pakkuda.

1 – raamat:

Tasuta e-raamatu (digiraamatu) pakkumine oma külastajatele on ilmselt kõige sagedamini kasutatav meetod e-posti aadresside jäädvustamiseks.

Saate selle valiku valida. Võite arvata, et te ei tea, kuidas e-raamatut teha. Ärge muretsege, see pole keeruline. Pealegi on e-raamat vaid üks pikk artikkel.

Näiteks saate ühendada oma ajaveebi parimad artiklid e-raamatuks. Seejärel loote oma raamatule meeldejääva kaane.

Veebileht myecovermaker.com lase sul seda tasuta teha. Ja hopsti! Teie külastajatele meeldib jätta oma e-posti aadress, et teie raamat kätte saada.

2 – helitoode:

Saate oma külastajatele pakkuda ka helitoodet.

Noh, see sõltub teie ajaveebi või saidi teemast. Näiteks on see huvitavam, kui tegelete isikliku arengu või rahandusega, kui veebiarendusega.

Siin on kaks lihtsat tehnikat, mille abil saate nädala lõpuks helitoote luua.

  • Intervjueerige oma ala asjatundjat: Tehke heliintervjuu oma niši eksperdiga. Küsige temalt häid küsimusi, et intervjuu oleks kvaliteetne. Sa ei pea end liigutama. Intervjuu saate teha skype kaudu ja vestluse tarkvaraga salvestada julge (tasuta tarkvara).
  • Muutke oma artiklid heliks: Võib-olla olete oma ajaveebis juba mitu artiklit avaldanud. Kuidas muuta oma parimad vanad artiklid podcastiks? Lugege need lihtsalt ette ja salvestage hääl. Jälle Julge võimaldab teil seda teha. Kui te ei ole oma hääle suur fänn, võite palgata professionaali.

3 – Tarkvara:

Tarkvara võib olla teie külastajatele suurepärane kingiidee. Eriti kui oled IT, finants vms valdkonnas.

4 – E-kursus või uudiskiri:

E-kursused on e-posti teel edastatavad minikursused. Näiteks võite kirjutada minikursuse pealkirjaga “10 päeva, et õppida, kuidas oma koera koolitada”. Näiteks saavad teie tellijad kümne päeva jooksul iga päev vihjega sõnumi.

See on hea tehnika külastajate meilide jäädvustamiseks ja nendega kindla suhte loomiseks.

5 – veebiseminarid:

Veebiseminarid on veebiseminarid.

Soovitan teil oma külastajatele veebiseminare pakkuda. Eriti kui soovite neist väga kiiresti klientideks teha.

Samuti võimaldavad need näidata oma teadmisi ja autoriteeti. Kui teete seda suurepäraselt, muudate paljud oma uued tellijad klientideks.

4 tüüpi teenust, mida saate oma külastajatele pakkuda:

1 – nõustamine / juhendamine:

Tõenäoliselt on teil ettekujutus juhendamise ja nõustamisseansside hinnast. Need on kõrge lisandväärtusega teenused. Pakkudes oma külastajatele tasuta juhendamist või konsultatsiooni, saate neid hõlpsalt klientideks muuta.

2 – Võistlus:

See ei ole levinud tehnika. Siiski on see mitu korda tõhusaks osutunud. Kuid ole ettevaatlik, kui tahad võistlusi korraldada, pead seda tegema kunstireeglite järgi. Võtke ühendust kohtutäituriga.

3 – tasuta teenus:

See meetod on tõhus teie külastajate e-kirjade hankimisel. Eriti kui olete uus teenusepakkuja ja soovite luua kliendibaasi.

Näiteks kui olete graafiline disainer, saate tasuta pakkuda logode, flaierite jms valmistamist. teatud aja jooksul.

4 – sidusprogramm:

Ma jätsin head viimaseks.

Kui teil on müügil üks või mitu toodet, on seotus üks lihtsamaid viise külastajate meilide hankimiseks. Lihtsalt pakkuge oma külastajatele, et nad jagaksid nendega teie toodete müügist saadavat tulu.

Nad peavad lihtsalt oma lähedastele teie tootest rääkima ja teenima vastutasuks vahendustasu. Paljud teie külastajad registreeruvad teie sidusprogrammis. Nii et teil on (seaduslikult) nende e-posti aadressid.

Sellel tehnikal on kahekordne eelis. Sest te mitte ainult ei jäädvusta oma külastajate e-posti aadresse, vaid ka nemad (teie külastajad) saadavad teile ostjaid.

Mõned näpunäited, kuidas oma külastajatele midagi head pakkuda:

Enne külastajatele pakutava toote või teenuse valimist mõelge oma eesmärkidele. Mida soovite oma külastajate meiliga teha? Kas selleks, et neile hiljem midagi müüa?

Seejärel vali alati müügiks pakutava tootega seotud toode või teenus.

Näiteks ärge pakkuge e-raamatut koera koolituskui soovite müüa pärast toodet kaalukaotus.

No siin on vahe liiga suur. Aga sa näed, millest ma räägin.

Samuti püüdke pakkuda kvaliteetset toodet. milleks? Sest kui teie toode on halva kvaliteediga, kaotavad teie jälgijad teie vastu usalduse ja ei arvesta teie soovitustega. Väga kurb, kas pole?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked