Veebiturundus

5 eelist e-turunduse kasutamisest oma toodete ja teenuste müümiseks

Profid

Meilide kasutamine müügiks on veebiturunduses tavaliselt kasutatav meetod. Üks paljudest eelistest on protsessi automatiseerimine. Mis kasu on aga meili teel müümisest?

Nimekiri on pikk, et mainida e-posti teel müümise eeliseid. Peate teadma peamisi eeliseid.

Kui soovite oma ajaveebis oma esimest Interneti-müüki teha, vaadake loendit.

Müük e-posti teel: selle meetodi 3 eelist

Siin on neli kõige tuntumat e-posti teel müümise eelist, mis panevad teid seda meetodit oma ajaveebis kasutama.

1- e-kirjade saatmise automatiseerimine

Automaatvastajad võimaldavad saata e-kirju automaatselt, olgu selleks siis toote käivitamise jada, vormile registreerumise järelmeetmed või viimaste artiklite saatmine tellijate loendisse.

Mitme ajaveebi korraga haldamisel võib see olla tohutu aja kokkuhoid. Kui teie automatiseeritud müügisüsteem on valmis ja töötab, peate mõõtma konversioonimäärasid ja täiustama oma protsessi.

2- Eelmiste kampaaniate müügimeilide taaskasutamine

Kui teil napib aega ja peate oma toodete turuletoomist üksteise järel jälgima, võib vanade kampaaniate taaskasutamine säästa palju aega vanade toodete taaskäivitamisel.

Lisaks saate korraga hallata mitut kampaaniat. See on selleks, et suurendada oma sissetulekuid, liites müüki üksteise järel.

3- teie müügimeilide pidev täiustamine

On üldteada, et kui alustate, ei ole te nii hea, kui võiksite olla. Teie konversioonimäärad ei lähe stratosfääri, kuid seal tuleb mängu teie kampaaniate pidev täiustamine.

Parem on alustada keskmise kvaliteediga müügimeilidega ja neid pidevalt täiustada, kui viivitada ja loota täiuslikele versioonidele, mis ei jõua kunagi, kui olete algaja.

Kõik, mida pead tegema, on jälgida oma avamis- ja klikkimismäära, et näha, millised meilid kuu jooksul teisenevad. Seejärel saate meili täielikult ümber kirjutada või testida uut tiiseri pealkirja, et panna potentsiaalsed kliendid teie e-kirju sagedamini avama.

4- Kasutage ära mobiiliturunduse kasvavat trendi

Meiliturunduse ja mobiiliturunduse kombineerimisest on saanud ettevõtete põhiline edukriteerium. Klassikalise arvuti lähenedes väiksematele objektidele, nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid, on oluline seda niši ära kasutada. Igat tüüpi ettevõtted nagu PrimoTexto pakub võimsaid tööriistu selle trendi ärakasutamiseks.

5- Müüge alati, kui soovite

Samuti saate müüa millal ja kus soovite. See on oluline, kui soovite minna puhkusele ja hoida müüki käimas, ilma et peaksite pidevalt arvutiekraani ees olema.

Sina ka? Milliseid eeliseid leiate meili teel müümisest? Kas olete kunagi tooteesitlusi teinud? Kui jah, siis millised olid teie tulemused?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked