Veebiturundus

7 parimat massimeili tarkvara

TarkvaraPärast mitmete selle ajaveebi artiklite lugemist on mõned lugejad mõistnud selle tähtsust installige massmeilitarkvara.

Kui kahtlete endiselt, siis tea, et ajaveebiga Internetis edu saavutamiseks on väga oluline omada kontaktide loendit lugejatest, kes teid jälgivad ja teie sisust huvitatud on.

Selle loendi koostamiseks on oluline kasutada massmeilitarkvara, mis võimaldab seda teha tuhandetele inimestele ühe klõpsuga meili saatmiseks.

Et teid aidata, olen sellesse artiklisse koondanud 7 parimat meilitarkvara. See tarkvara on end Internetis tõestanud ja ma kasutan mõnda neist jätkuvalt oma erinevate ajaveebidega seotud kontaktiloendite haldamiseks.

Mis on massmeili tarkvara?

Meiliturunduse tarkvara on programm, mis on loodud aitama veebiettevõtetel ja blogijatel suhelda spetsialistid võtavad ühe sõnumiga ühendust mitme tuhande kliendi või potentsiaalse kliendiga, et hoida neid kursis uue toote saabumisega või jagada värsket teavet.

Põhimõtteliselt on see ajaveebi lugeja või veebiettevõtte uudiskiri.

Miks kasutada masspostitarkvara?

Blogijatel on mitu põhjust massmeili tarkvara oma ajaveebi monetiseerimisel. Nende põhjuste hulgas on järgmised:

– toodete ostmiseks valmis klientide nimekirja koostamine;

– kontaktiloendite lihtne haldamine;

– ajaveebi ja külastaja vahelise usaldussuhte arendamine;

– tarkvara võime esitada analüütilist statistikat ja loendi tellijate tegevusi.

Tänu erinevale statistikale saate teada, kes teie tellijatest on registreerunud ainult teie kingituse saamiseks ja kes on need, keda teie edastatav teave tõesti huvitab.

Erinevat tüüpi massmeilitarkvara

Massmeilitarkvara on üldiselt kolme tüüpi :

– tasuta tarkvara, mille saate Internetist alla laadida;

– tasuline tarkvara, mis nõuab igakuist tellimust,

– ja segatud massmeilitarkvara, mis on alguses tasuta ja mille eest makstakse, kui peate saatma mitu loendit ja mitu sõnumit.

Kuidas koostada hea kontaktide nimekiri?

Kui teil pole head kontaktide loendit, pole mõtet installida masspostitustarkvara. Niisiis, kuidas luua hea kontaktide loend? Siin on mõned alternatiivid, mis võivad aidata:

– tee kingitus ja paku…

See on vana meetod, mis on end Internetis tõestanud. Loote oma ajaveebi või reklaamitava tootega seotud kingituse ja pakute seda kõigile, kes uudiskirja või hüpikakna kaudu teie saidile tulevad.

– Looge sihtleht

Samuti saate luua sihtlehe ja selle oma saidil või ajaveebis esile tõsta. Nii näevad teie külastajad teie ajaveebi külastades seda. Seejärel saavad nad registreeruda enne teie ajaveebi sisu nägemist.

– Tehke tasulisi reklaame

Tasuline reklaam on hea viis hea kontaktide nimekirja koostamiseks. Seda saab teha Facebooki ja Google AdWordsi kaudu. Kuid kõigepealt peate looma hea jäädvustamislehe, kuhu saate külastajaid ümber suunata.

7 populaarseimat massimeilitarkvara

1. Aweber

Inglise e-posti tarkvaraAweber on kaugel esimene automaatvastaja mida blogijad kasutavad oma meililistide koostamiseks ja haldamiseks. Seda ma isiklikult kasutan ja soovitan blogijatele, infoettevõtjatele ja turundajatele.

Kui olete uus klient, pakub Aweber teile kahte meetodit:

– võimalus tarkvara 1 kuu tasuta testida (Esimese kuu tasuta saamiseks klõpsake siin);

– siis, kui olete teenusega rahul, maksate järgmiste kuude eest 19 dollarit.

Aweberit on lihtne kasutada ja see pakub ka kasutajasõbralikku liidest teie loodud loendite ja tellijatele saadetavate sõnumite jaoks. Tarkvara pakub ka reaalajas statistikat selle kohta, mida teie tellijad pärast teie e-kirjade saamist teevad.

Seejärel saate eristada neid, kes seda äsja lugesid, ja neil, kes teie linkidel klõpsavad, ja isegi neil, kes sooritavad oste.

Aweberiga pole kõik täiuslik. Eriti keele pärast. Kui teil on algtaseme inglise keel, sobib see tarkvara teile. Kui teil pole inglise keele kohta aimugi, võite kasutada prantsuse keele õpetusi, mis on saadaval lihtsa Google’i/Youtube’i otsinguga, või lülituda lihtsalt prantsuse e-posti tarkvarale.

2. SG automaatvastaja

Aweberiga ilmnenud probleemide lahendamiseks saate kasutada SG automaatvastajat. See e-posti tarkvara, Aweberi otsene konkurent, on prantsuskeelsele maailmale täielikult kättesaadav. See pakub teile palju eeliseid, sealhulgas:

– prantsuse keele kasutamine;

– teie loendite hea haldamine koos iga kontaktiloendi redigeerimisliidestega;

– kontaktide kogumise lihtsus isegi Facebookist;

– võimalused taaskäivitada oma tellijaid, kes pole veel tellimust kinnitanud.

Tsiteerides ainult neid. Lisaks hüvedele saate tarkvaraga alustada vaid mõne euro eest. Seejärel saate otsustada uuendada tarkvara kõrgemale versioonile. SG-Autoresponderi proovimiseks klõpsake siin!

3. Hankige vastus

Isegi kui nimi näitab, et see on inglise keeles, on getréponse masspostitustarkvara prantsuse keeles. Lisaks paljudele eelistele, mis langevad kokku kahe esimese tarkvara eelistega, pakub getresponse teile mõningaid spetsiifilisi funktsioone ja võimalusi:

– lihtsalt kasutatav sihtlehe koostaja;

– lihtsa pukseerimisega e-posti tegija;

– teie meilide täpsemad analüüsid.

4. Küberpostitus

Tarkvara prantsuse keeles, küberpostitus ei nõua eelnevat tarkvara installimist. Vormi võrku panemiseks peate lihtsalt oma saidile installima koodi. Selle kujundasid kaks arendajat, kes on seda sellest ajast peale kasutanud.

Lisaks sellele eelisele pakub küberpostitus teile tasuta koolitusvideot ja tasuta 30-päevast prooviperioodi.

Teil on võimalus saada 10 000 tellijat hinnaga 15,95 eurot kuus. Iga teie loendi 10 000 uue tellija eest maksate ainult 7,95 dollarit.

5.Mailchimp

Massi e-posti tarkvara inglise keeles, kuid lihtne kasutada. Saate selle installida pistikprogrammina oma WordPressi liidesest. Mailchimp pakub teile tasuta teenust kuni 2000 abonendile ja maksate ainult siis, kui ületate selle arvu.

Mailchimp on kindlasti soovitatav, kui olete Interneti-turunduses uus ja teil pole piisavalt raha, et tellida nt Aweber või SG automaatvastaja.

6. Võtan sinuga ühendust

Icontact on ka massmeilitarkvara, mida saate kasutada ka siis, kui te pole rahul muu selles artiklis esitatud tarkvaraga. Ainus probleem on asjaolu, et see on loodud inglise keeles ja kui te keelest aru ei saa, siis tekib tahtmine kõigest aru saada.

Nagu enamik e-posti turundustarkvarasid, on teil võimalus tarkvara testida enne tasulisele režiimile minekut.

Siinkohal tuleb märkida, et icontacti hinnad on veidi huvitavad. Maksate oma esimese 500 tellija eest 14 dollarit ja 2500 tellija eest 32 dollarit.

7. Pidev kontakt

See on uusim massmeilitarkvara, mida tahaksin teile selles artiklis tutvustada. Kahjuks on see ka inglise keeles. Kui ma sellest räägin, siis on kindel, et see on kvaliteetne ja seda kasutavad veebiettevõtjad nagu teisedki.

Kuna ma pole seda liiga palju kasutanud, siis selle esitlusel ma pikemalt ei peatu. Mainin seda ainult selleks, et jätta teile piisavalt valikuvõimalusi oma e-turunduse kampaania seadistamiseks.

Samamoodi on teil ka kõik-ühes tarkvara, nagu systeme.io, clickfunnel või learningbox. Selline tarkvara võimaldab teil saata massilisi e-kirju, kuid mitte ainult. Samuti saate luua sihtlehti, liikmepiirkondi, makselehti, veebiseminare ja palju muud. Tasub pilk peale visata, sest mõni neist tarkvaradest võib teie vajadustele paremini sobida.

Selle artikli sulgemiseks pidage seda meeles parim massmeilitarkvara, mida oma meiliturunduse kampaaniates kasutan, on ja jääb aukartuks. Isegi kui see on inglise keeles, on teil võimalus end YouTube’i tasuta videote kaudu treenida. Kui teile ingliskeelse teenuse kasutamine ei sobi, on teil võimalik valida otsene konkurent prantsuse keeles, mida ma teile selles artiklis tutvustasin, ja seeläbi keeleprobleemist üle saada.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked