Blogimine

7 viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks

Interneti-Liiklus4Kui on aeg muuta veebisait kasumlikuks, mängib kasumlikkuse võrrandis olulist rolli üks võtmeelement.

Liiklus on selge.

Ilma liikluseta on raske reklaamidel klikke saada või potentsiaalsetele klientidele tooteid müüa. Kuigi teie ettevõtte toodete või teenuste reklaamimiseks on palju näpunäiteid, on müügivihjete kvaliteet äärmiselt oluline. Mida sihipärasem see on, seda positiivsem on konversioonimäär. Seda viimast elementi võin üksikasjalikumalt käsitleda teises artiklis.

Nüüd keskendume parimatele viisidele veebisaidi liikluse suurendamiseks.

Siin on 6 tõhusat viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks ja liikluse püsivaks parandamiseks.

Vahetage linke teiste saitide või ajaveebidega. See meetod võimaldab teil saada kasu paremast SEO-st otsingumootorites, aga ka otsesest liiklusest, kui külastajad klõpsavad otse teie saidile viival lingil.

Kasutage viiruslikku turundust. Viiruslik turundus võimaldab teil levitada teavet oma veebisaidi või toodete ja teenuste kohta ilma astronoomilisi tasusid maksmata. See on turundusmeetod, mis võib olla üsna salakaval… Saate siduda oma ettevõtte, toote või veebisaidi nime mõne meediumiga, nagu naljakas video, meelelahutuslik mäng või levitamiseks mõeldud tasuta e-raamat. Ilmselgelt peab teie viirusturunduskampaania olema erakordselt naljakas või vastuoluline, kui soovite, et see toimiks nagu võlu.

Kirjutage artikleid tasuta artiklite kataloogidesse. Artiklite esitamine seda tüüpi kataloogi tõstab teie asetust otsingumootorites tänu tagasilinkidele, mille saate igasse artiklisse lisada. Lisaks võivad teie artiklid kiiresti levida teistel veebisaitidel, kuna nõustute nende uuesti avaldamisega (õigusteta). MaChronique.com on suurepärane sait artiklite turunduskampaania alustamiseks.

Kasutage artiklite kirjutamiseks longtail tehnikat. Oma saidi sisu jaoks õigete 3–5 märksõna või märksõnafraasi uurimine ja kasutamine aitab teil kiiresti otsingumootorites ilmuda, ilma et peaksite tegema lõputut SEO-tööd. Selleks peate suutma need märksõnakomplektid tuvastada. Market Samurai tarkvara abil on lihtne tuvastada parimaid märksõnu, mis loomulikult tekitavad liiklust.

Osalege foorumites ja looge veebikogukondi. Turgu sihtides ning oma asjatundlikkust ja usaldusväärsust demonstreerides saate parandada oma nähtavust ja seega ka oma veebisaidi liiklust. Jagades oma teadmisi teistega foorumites ja ajaveebides, näitate üles suuremeelsust, mida väga sageli premeeritakse. Teised veebihaldurid viitavad teie saidile, ilma et te neilt küsiksite…

Loo uudiskiri. Meiliturundus on kindlasti üks parimaid viise külastajate saidile tagasi toomiseks. Kui nad on teie uudiskirja tellinud, võivad nad olla huvitatud teie uutest artiklitest või uutest väljaannetest. Looge oma lugejatega tihe ja usalduslik suhe ning teie liiklus aja jooksul ainult suureneb.

Kasutage võrguvälist turundust. Seda saab teha mitmel viisil… Näitena võib tuua reklaam raadios, televisioonis või ajakirjades. Mõnikord on huvitavad muud, originaalsemad meetodid, nt reklaamige oma ettevõtet kotti isikupärastades.

Teie otsustada, milline turundusstrateegia sobib teie ettevõtte ja veebisaidiga kõige paremini!

Kas teil on soovitusi veebisaidi liikluse suurendamiseks? Jaga neid meiega!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked