Blogimine

Blogikoolitus: siin on parim valik!

Blogimise KoolitusNagu ma ühes selle ajaveebi teises postituses ütlesin, on antud juhul ” Ettevõtte loomise ajaveebi loend: siin on 15″, Mul tekkis harjumus koostada igasuguseid kontrollnimekirju, mis aitavad mul igapäevaselt mitte laiali minna ja igas suunas käia.

Just selle distsipliini raames olen loonud veebilehtede või ajaveebide lõuendi, mis pakuvad ajaveebi koolitust.

Teate, et ajaveebi pidamine on minu referentstegevus ja ma koolitan ka sellel alal, arvestades oma kogemusi ja teadmisi.

Aga ma ei olnud seal korraga. Mul oli ka viiteid, inimesi, kes mind inspireerisid, inimesi, kellega koos treenisin, koostööpartnereid, kellelt õppisin palju.

Täna tahan teile mõnda neist tutvustada. Samuti tahan oma kogemusest teile tutvustada teisi blogijaid, teisi turundajaid, kes samuti tegelevad blogimise koolitusega. Saate sellele viidata oma veebisaidi, ajaveebi ja Interneti-tegevuse haldamiseks.

Te olete kahtlemata tuttav mõnega neist, mida ma kohe tsiteerin, kuid mõned teised võivad teile võõrad olla.

Artikli lõpus palun teil jagada meiega nende blogijate viiteid, kes aitasid teil oma blogi arendada, kui teil see juba on. Kui see ei õnnestu, arvan, et see loend aitab teid tohutult, kui teil veel pole ajaveebi.

Minu blogi koolitusvalik

John Chow “Blogimine koos John Chowga”.

Kes ei teaks John Chow’d? Kas sa ei tea John Chow’d?

Kui ma alustasin, oli ta üks esimesi blogijaid, keda jälgida sain.

Oma koolitusel “Blogging with John Chow”, mis on jagatud 7 mooduliks, kirjeldab John Chow kõiki samme konkreetsete juhtumite, praktiliste juhtumite, töötatud näidetega, et tagada kindel edu blogimises.

Autor ise loob kolossaalseid tulemusi. Ja arvestades tema paljude õpilaste tunnistusi, võite olla kindel tema usaldusväärsuses.

“Blogging with John Chow” on ajaveebikoolitus, mida ei saa vahele jätta, kui inglise keelt mõistate.

Olivier Rolandi “Pro Blogger”.

Oliver Roland! See on noor mees, kes mulle väga meeldib. Olen teda tema teekonnal jälginud ja ta on noor inimene, kellel läheb hästi. Oma “Pro Blogger” koolitusel kirjeldab ta, kuidas luua kasumlik ettevõte ja kuidas kasutada ajaveebi olemasoleva ettevõtte tõhusa reklaamivahendina. Ta on aidanud paljudel ettevõtjatel blogist äri alustada.

Tema klientide iseloomustused kinnitavad tema koolituse tõhusust, mida ma väga soovitan.

Aurelien Amackeri “Blogi, mis tasub end ära 31 päevaga”.

AurelienAmacker, teine ​​blogija, kes jagab oma ajaveebikogemust.

Neile, kes alustavad nullist, on see suurepärane viide.

See kirjeldab ajaveebi loomiseks ja sellest maksimumi võtmiseks vajalikku tegevuskava.

Olivier Lamberti “Kuidas alustada tulusat ajaveebi”.

Kanada turul on siin keegi, kes mulle väga meeldib: Olivier Lambert.

Oma koolitusel “Kuidas alustada tulusat ajaveebi” kirjeldab ta hästi, 8 moodulis, protsessi “veebisaidi loomine nullist kuni esimese dollarini”.

Lisaks on tal muid blogimisega seotud koolitusi nagu meiliturundus ja Facebooki reklaam.

See on viide, mida ma teile soovitan.

“Blogger nagu proff”, autor Boris ja Fred

Siin on kaks vanaaegset autot. Nad on selles äris olnud pikka aega ja ainuüksi see on teadmiste allikas, mida ei tohi kasutamata jätta. Nende ajaveebikoolitus pärineb ammusest ajast, kuid on endiselt aktuaalne.

Kutsun teid vaatama, mis iganes nende programm vajab näo parandamist.

Entrepreneurjourney “Profit Blue Print Blog”:

Üks mu lemmikuid on YaroStarak, Entrepreneur Journey ajaveebi autor.

Oma kogemusi ja testjuhtumeid jagab ta juba oma ajaveebis. See on rohkem kui koolitus.

Oma koolitusel “Blogi kasumi sinine print” selgitab ta, kuidas teenida võimalikult vähe töötades rohkem kui 10 000 dollarit kuus. Need on tulemused, mis tal endal on oma nimele.

Arvestades ressursse, mida see jagab, on see ressurss, mida ei tohi kasutamata jätta.

Théophile Elieti kujunemine

Siin on veel üks noormees, kellel läheb väga hästi ja keda ma hindan.

Oma koolituse ja isegi nende temaatiliste videote kaudu Youtube’is ütleb ta kõik, ilma žargoonita. Ta selgitab üksikasjalikult, koos toetavate näidetega, kuidas asjad on.

Tema blogikoolitus “Elamine oma blogist 1 tunniga päevas” näitab samm-sammult, kuidas ta jõudis 1 tund päevas töötades 0-lt 2500 euroni kuus.

On tõsi, et Internetis leiduvad pealkirjad on mõnikord vaaraolikud ja mõnikord isegi kelmuse piiril, kuid selle koolituse jaoks pidas Théophile Eliet tõesti oma lubaduse. Ta kirjeldab oma karjääri hästi. Soovitan seda.

Saate isegi YouTube’is tema videoid vaadata, teid ei köida mitte graafika ja eriefektid, vaid eelkõige sisu. Mine vaata üle, anna teada.

Jean Riviere’i veebiturunduse narkar

Ammendamatu allikas, nii ma seda defineerin.

Jean Rivière on keegi, keda ma väga hindan tema loomulikkuse pärast. Oma koosseisudes räägib ta sinuga nii, nagu oleksid sa tema ees, nagu räägiks ta sõbraga. See ütleb kõik väga arusaadavas keeles. See on nagu kodus, sõpradega, joogi taga. Kõik muidugi midagi.

Suur koolituskataloog sisaldab suurel hulgal ajaveebi nišše.

Teate väga hästi, et tänapäeval ei ole ajaveebi pidamine lihtsalt ajaveebi veebi panemine ja kasumlikuks muutmine. See läheb palju kaugemale. SEO-st sisutootmiseni, meili saatmise ja turunduse kaudu. See on lai valik, mida Jean Rivière esitleb. Heitke pilk tema veebisaidile ja saate aimu.

Kõrval rahulolu, mees on usaldusväärne. Tulemused räägivad enda eest.

“Blogging Profitable”, minu enda haridus

Üldiselt öeldakse, et hästi korraldatud heategevus algab iseendast, kuid seekord tahtsin reeglist kõrvale kalduda.

Blogikoolituse lõpus tahan teile esitleda enda koolitust: “ Tulus blogimine “.

Endast on nii raske rääkida, et kutsun pilgu peale müügilehele ja sellega kaasnevale lubadusele. Peate lihtsalt meeles pidama, et sellel koolitusel annan endast kõik. Jagan kõiki oma kogemusi. Kui jälgite seda lõpuni, võite ühes asjas kindel olla – teil on olemas kõik relvad, et pidada tõeliselt tulusat blogi. Kõik muu on teie otsustada.

Ja nagu kõigi nende koolituste puhul, mis ma teile loetlesin, määrab teie edu ainult teie pingutus. Blogijad ja turundajad jagavad oma parimaid teadmisi ja te peaksite seda ära kasutama. Sa ei pea lihtsalt lugema ja passima. Muidu poleks midagi juhtunud: aja raiskamine.

Kõige hullemad on need, kes ostavad treeningud ja mingil põhjusel neid ei järgi või järgivad neid ega võta midagi ette. Sellest on tõesti kahju.

Teil on Internetis suured kullatükid, kasutage seda.

Headel tingimustel…

Räägi meile kommentaarides, milliseid koolitusi oled juba jälginud ja mida need sulle on toonud. Rõõm on teid lugeda.

Kohtume varsti, kommentaarides.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked