Veebiturundus

Christian H. Godefroy on surnud

Christian Godefroy On SurnudHiljemalt täna hommikul, 21. novembril 2012, sain platvormi 1tpe asutajalt Sylvain Milonilt meili, milles teatati kuulsa prantsuskeelse tekstikirjutaja Christian Godefroy surmast.

Meili pealkiri kõlas järgmiselt: ==> Christian Godefroy surm … “. Tore turundusnipp, et panna need lugejad e-kirja avama, ütlesin endale… Siiski jäi peale häiriv kahtlus.

Noh, suure emotsiooniga lugesin järgmisi sõnu: “Erandlik ja ebatavaline sõnum, mida kuulutada Christian Godefroy surm kes suri viimastel päevadel 63-aastaselt südamerabandusse… »

Ärgem unustagem, et mõni aasta tagasi juhtus Christian Godefroy surm raske mootorrattaõnnetuse tõttu, mis jättis ta nädalateks koomasse. Mõni kuu hiljem oli ta tagasi mitme uue projektiga.

Seekord aga tundub, et surm pole teda mööda pääsenud…

Kes oli Christian Godefroy?

Christian Henri Godefroy oli üks suurimaid prantsuskeelseid lüürikuid. Tema oli ka kirjanik, ettevõtja, toimetaja ja nii edasi.

Ta teenis oma kirjastustegevusest varanduse ning on mitme isikliku arengu ja Interneti-turunduse raamatu autor, sealhulgas “La Dynamique Mentale” (Éditions Robert Laffont).

Teda peetakse ka internetiturunduse pioneeriks Prantsusmaa turul ning ta on teinud internetis mitme miljoni euro suuruse käibe. Ta on Club-Positive saidi asutaja ja paljude e-raamatute autor, näiteks “INFOPRENEUR: Kuidas saada automaatset rahateenimismasinat”.

Lõpuks, tema tagasihoidlik lapsepõlv ja vanemate eelarvamused ei takistanud teda kunagi suurelt unistamast, vastupidi… Ta otsustas juba väga noorelt uurida kõiki põhiprintsiipe saladuste ja otseteede kohta, mis annavad juurdepääsu õnnele, õitsengule ja heaolule. edu.

Täna võib Christian olla uhke kõige üle, mida ta on saavutanud. Teda ei saa tänada kõige selle eest, mis on toonud ta isikliku arengu ja internetiturunduse kogukonda.

Aitäh Christian! Puhka rahus…

Täname ka Sylvain Milonit meiega teabe jagamise eest.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked