Teeni raha

Dropshipping: 15 kasumlikku nišši alustamiseks

Dropshipping Nišš KasumlikAlates dropshippingu tulekust pole e-kaubandus olnud kunagi kättesaadavam.

Sa ei pea enam ise oma aktsiaid haldama ega omama suurt algkapitali.

Kui aga alustate, pole alati lihtne teada, mida müüa.

Et aidata teil oma äri alustada, on siin eksklusiivne nimekiri 15 kasumlikust nišist!

1 – Köök

Kokandussaadete jõuline tagasitulek tõestab seda: köök jääb 2019. aastal väga tulusaks nišiks. Paljud amatöörkokad otsivad võrgust seadmeid või tarvikuid, mis nende kööginõude komplektist puuduvad.

Selles nišis alustamiseks on valik tohutu. Saate müüa nõud, köögitehnikat või temaatilisi komplekte. Need komplektid, mida kasutatakse teatud tüüpi roogade valmistamiseks ja mis sisaldavad kõike hädavajalikku, ning spetsiaalne retseptiraamat, on tõusuteel.

2 saiakest

Samamoodi on kondiitriäri ka üks tulusamaid nišše. Sellel on suur eelis: peaaegu iga magustoidu tüüp vajab spetsiaalseid tarvikuid, mida on palju variatsioone. Näiteks ainuüksi kondiitriotsikute jaoks on rohkem kui 30 erinevat otsikut!

Ainus reegel, mida selles nišis edu saavutamiseks järgida, on rangelt tagada müügiks pakutavate toodete kvaliteet. Need puutuvad kokku toiduga, nii et peate veenduma, et need on täiesti kahjutud ja vastupidavad, vastasel juhul olete tagasisaatmise tõttu ülekoormatud.

3 drooni

Vaatamata nende väikeste lendavate masinate paljudele kasutuspiirangutele ei vähene nende populaarsus. Seega on alustamiseks ikkagi tulus nišš. Brände ja mudeleid on lõpmatu arv, olenevalt sihitavast sihtrühmast.

Viimane uudis: drooni selfid. Nagu nende nimigi ütleb, võimaldavad need oma kasutajal hingematva vaate taustal selfie’t teha. Midagi, et vana hea nutitelefonipulk igaveseks vananeks!

4-ühendatud kellad

Ühendatud kellad on üks kasumlikest niššidest, mille huvi on aja jooksul vaieldamatu. Peab ütlema, et nende tõeliste randmearvutite jõudlus on paljudes valdkondades atraktiivne.

Ühendatud kellade ajaloolised kasutajad, sportlased leiavad otsitava laiast seadmete hulgast, millega saab mõõta suurt hulka parameetreid. Kuid nad pole ainsad. Näiteks murelikud vanemad hindavad seda, kui nad saavad tänu GPS-kellale jälgida oma järglaste liikumist. Geeksid leiavad samal ajal hea meelega oma randmelt kõik nutitelefoni funktsioonid.

5 kassi

Kassid on üks tulusaid nišše, mis ei lähe kunagi moest, kuna neil on miljoneid armastajaid üle maailma. Selle ärakasutamiseks mõtleme peamiselt kausside, korvide ja muude aksessuaaride peale, mis tagavad pohmelli mugavuse. Kui see võib olla hea veen, eeldusel, et keskendute kvaliteedile, pole see kaugeltki ainus.

Nende väikeste kasside armastajate võrgutamiseks võite pakkuda ka tervet valikut kasse kujutavaid esemeid. Rõivad, moeaksessuaarid, vidinad, võimalused on peaaegu lõputud!

6 koera

Kassid pole ainsad lemmikloomad, kes kirge sütitavad. Koeri ei tohi maha jätta ja nad on väga tulus nišš neile, kes oskavad. Nagu pohmelli puhul, on ka selle teema ravivõimalusi palju.

Võite pakkuda koertele mõeldud tarvikuid ja varustust või entusiastidele mõeldud maiustusi, kuid see pole veel kõik. Saate valida ka konkreetse tõu sihtimise, pakkudes erinevaid täiendavaid tooteid: konkreetsed tarvikud, spetsiaalsed raamatud ja maiuspalad.

7-Lastehoid

Lapsehoid on tulus nišš väga laia tootevalikuga. Teie otsustada, kuidas seda eelist ära kasutada, avades atraktiivse poe, mis paneb tulevased vanemad teie juurde oma raha kulutama.

Teie tooted puutuvad kokku väikelastega. Seetõttu pöörake erilist tähelepanu selle kvaliteedile. Halva kvaliteediga toodete müümisel võivad olla tagajärjed, mis panevad teid vastutama, kui neil on tõestatud negatiivne mõju väikelapse tervisele.

8-Kosmeetika habeme jaoks

Tõenäoliselt pole te sellest ilma jäänud: habe teeb tagasituleku. Selle eest hoolitsemiseks on lai valik kosmeetikatooteid. Õlid, seebid, vahad või hoolduskreemid, valik on tohutu.

Võimalik on leida tarnijaid, kes lubavad oma tooteid oma kaubamärgi all edasi müüa. Jällegi panustage kvaliteetsetele esemetele, et vältida võimalikke allergilisi reaktsioone.

9 – Naiselik ilu

Naiste ilu on alati ka osa tulutoovatest niššidest, mida saab alustamiseks ära kasutada. Eriti populaarsed on magnetilised kunstripsmed ja kunstküüned.

Kerged, hõlpsasti tarnitavad ja taskukohased – neil on kõik, mis on vajalik moefännide meelitamiseks, kellel on sageli kiusatus ostma hakata, kui turundus on käimas.

10-Aluspesu

Aluspesu on ideaalne kasumlik nišš, kui soovite asutada moepoodi. Selle edu põhjused on lihtsad: tegemist on lihtsalt tarnitava tootega, mida saab osta väga erinevate mudelitena ja mida ei pea proovima. Nii et sellel on nii klientide kui ka müüjate võrgutamiseks vajalik.
Traditsioonilisemast kõige julgemateni – stiilide osas olete valikuga rikutud. Kas sa arvad, et ainult naised hindavad oma aluspesu? Mõtle uuesti! Sellel õitseval turul on kohal ka mehed.

11 – Mängimine

Mängunišš on kasumlik nišš tänu suurele hulgale videomänguhuvilistele, kodukonsoolidele ja arvutitele kokku. Seevastu kui videomänge ei saa dropshippinguna müüa, pole lisatarvikutele piiranguid.

Just nemad teenivad teile raha, kui selle teema juurde jõuate. Spetsiaalsed hiired, kõrvaklapid, mikrofonid või isegi spetsiaalsed mängukontrollerid – entusiastide rahuldamiseks pole toodetest puudust!

12 kaunistus

Sisekujundus on tulus nišš, sest paljud inimesed hindavad nende interjööre. Eelista lõbusaid vidinaid, mida ostetakse impulsiga ja originaaltooteid, mis eristuvad konkurentsist.

13 – Kaalulangus

Nii naiste kui ka meeste pidev mure, välimusele suurt tähelepanu pööravas ühiskonnas on kaalulangus alati kasumlik nišš.

Siiski väldi nii tarbija kui ka enda turvalisuse huvides rasvapõletajaid ja muid sageli küsitava koostisega imekapsleid. Selle asemel panustage riiete kujundamisele, ümbritsevatele korsettidele või elektrilistele impulssjõutreeningute vöödele või isegi spetsiaalsetele raamatutele.

14-Kulturism

Kulturism on väga konkurentsitihe nišš, kuid kõigest hoolimata tulus, eeldusel, et panustate õigetele toodetele ja hoolitsete oma turunduse eest. Oma poe maksimaalse usaldusväärsuse tagamiseks nautige fitnessimaailma tunnustatud mõjutajate teenuseid.

Selle asemel, et püüda sihikule võtta professionaale, avage pigem pood, mis teenindab üldsust, kes on mures oma keha hooldamise pärast. Seda on publikut lihtsam veenda. Panusta kompaktsete ja kasutajasõbralike seadmete peale, mis on vaieldamatult kõige populaarsemad. Saate oma pakkumise täiendada, pakkudes kohandatud spordirõivaid.

15-Toidulisandid

Toidulisandite turg on üks tulusamaid nišše. Need on siiski konkreetsed tooted, kuna need on mõeldud tarbimiseks. Seetõttu on tarnija valimisel soovitatav võtta võimalikult palju ettevaatusabinõusid. Kõigepealt kontrollige, kas pakutavad tooted vastavad Prantsusmaa ja Euroopa eeskirjadele selles valdkonnas. Vältige Aasia või India hulgimüüjaid ja eelistage hea jälgitavusega ettevõtteid.

Saate valida, kas kasutada ainult toidulisandite niši või kombineerida seda mõne muu teemaga. Blogi ja tõhusad turunduskampaaniad on teretulnud teie toote toetamiseks. Kuigi toidulisanditest on võimalik teenida märkimisväärset tulu, ärge langege eksitava reklaami lõksu, mis põhineb valedel lubadustel, mis pikas perspektiivis ei toimi.

Nende 15 tulusa nišiideega on teil kõik kaardid, mida vajate müügiks õige toote leidmiseks. Valige teema, mida tunnete hästi, kogu müügiprotsess muutub lihtsamaks. Pidage meeles, et dropshippingis on suuresti see, mis turunduses on oluline. Ärge kõhelge enam ja asuge tegutsema: julgus naeratab!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked