Populaarsed esemed

Edasimüügiõigus: mis see on ja kuidas saate sellest kasu saada?

Edasimüügi ÕigusEdasimüügiõigused on viis Internetis raha teenimiseks. Ma isegi ütleksin, et see on üsna lihtne viis Internetis raha teenimiseks.

Seoses seotusega on need kaks vahendit, mida saate tänasest ilma eriliste teadmisteta kasutada oma rahakotti raha teenimiseks.

Kas teema pakub sulle huvi? Sellest me täna räägimegi.

Kuid vahetult enne ülejäänud lugemist võtke 5 sekundit tippajast laadige alla Megapack 125 edasimüügiõiguste e-raamatud millest leiate palju müügiks müüdavaid tooteid! Selle hankimiseks klõpsake SIIA.

Selles artiklis tutvustame teile mudelit müügiõigused ja nende erinevad variatsioonid. Samuti selgitame, kuidas saate sellest kasu saada.

Alustame kohe.

Mis on edasimüügiõigus?

Nagu tema ilme viitab, edasimüügiõigus on litsents, mille peate millegi edasi müüma.

Selle mõistmiseks meie kontekstis on toote edasimüügiõigus luba toote edasimüümiseks nii, nagu oleks see teile kuulunud; muidugi teatud tingimustel. Kuid ärgem kiirustagem.

Hr Tantampion müüb edasimüügiõigusega toodet. Te omandate selle ja teil on võimalus seda toodet omakorda edasi müüa, säilitades samal ajal kogu sissetuleku. Üldiselt hr. Tantampion määrab toote minimaalse müügihinna, et mitte langetada selle väärtust. Samuti võib ta edastada muud kohustuslikud kriteeriumid, mis tuleb täita.

Need kriteeriumid varieeruvad üldiselt olenevalt edasimüügiõiguse tüübist.

Jah, edasimüügiõigusi on erinevat tüüpi. Kokku on neid 3.

Erinevad edasimüügiõiguse tüübid

Lihtsad edasimüügiõigused

Seda tüüpi edasimüügiõigusi on meil kahte tüüpi:

  • Kaasas edasimüügiõigus
  • Eraldi edasimüügi õigused

Jaoks kaasa arvatud edasimüügiõigused, annab juba ainuüksi fakt, et ostate toote, õiguse see sama hinnaga edasi müüa. Sel moel piisab teie investeeringu katmiseks ühest müügist. Kõik muud müügitehingud, mida teete partiil, on puhas kasum. Raha, mis mahub taskusse.

Näete, kui lihtne on raha teenida.

Jaoks eraldi edasimüügiõigused, kuid toote ostmine ei anna teile õigust seda edasi müüa. Tooteomanik saab pakkuda tootele edasimüügiõigust veidi kõrgema hinnaga, kuid siiski (tavaliselt) väga kättesaadavalt.

Olin varem rääkinud teatud tingimustest, mida tuleb järgida. Üldiselt on edasimüügiõigusega kaasnevad siduvad tingimused, austama. Need sisaldavad:

  • Toodet ei tohi muuta ja see jääb puutumata (kuigi see ei ole alati nii).
  • Minimaalsest baashinnast tuleb kinni pidada. Tavaliselt edastab selle müüja.
  • Kliendil, kes ostab toote edasimüüjalt (sellel, kellel on edasimüügiõigus), ei ole õigust seda omakorda edasi müüa.

Edasimüügiõiguse juht

Seda nimetatakse ka edasimüügiõiguseksneed edasimüügiõigused võimaldavad teil lisaks toote müügile teha kättesaadavaks ka nimetatud toote edasimüügiõigused.

Mida siin öelda on?

Kui omandate tootele edasimüügi põhiõigused, saate selle ise müüa määratud hinnaga. Lisaks saate müüa ka toote lihtsaid edasimüügiõigusi. Nii saab uus ostja omakorda toote müüa.

See mudel on odavam, kuid nõuab suuremat investeeringut kui esimene tüüp.

Et anda teile kindel hinnavahemik, mõne toote puhul et ma nägin see oli umbes 39 eurot tavalise edasimüügiõiguse eest ja 79 või 127 eurot põhilise edasimüügiõiguse eest. Need ei ole kolossaalsed summad, kuid need võivad varieeruda olenevalt toote väärtusest ja müüjast.

Lihtsa edasimüügiõiguse puhul on meil üldjuhul 3–5-kordne ja põhilise edasimüügiõiguse puhul 5–10-kordne toote hind.

Tingimustest kinnipidamiseks on need praktiliselt samad, mis tavalise edasimüügiõiguse puhul. Välja arvatud siin, ei ole teie ostjal lisaks dokumendi muutmata jätmisele ja miinimumhinnast kinnipidamisele õigust toote põhilisi edasimüügiõigusi edasi müüa.

Eraviisilise edasimüügi õigused

See kolmas edasimüügi tüüp on üsna eriline. Seda kasutatakse frankofoni maailmas üldiselt väga vähe. Meie inglise keelt kõnelevad sõbrad on selle väga hästi vastu võtnud ja see peab olema kool.

Neid kasutatakse tavaliselt e-raamatute müügis.

Mis on eraõiguslikud edasimüügiõigused?

Eramüügiõigustega on teil suurem autonoomia. Teil on õigus dokumenti muuta ja oma vaatajaskonnale kohandada. Saate muuta dokumendi sisu, saate autori nime asemele panna oma nime, saate vahetada kaant, muuta eessõna jne.

Saate kasutada oma veebisaidi sisu, oma uudiskirja. Saate seda kasutada mõnes teises e-raamatus või toote lisana (boonusena).

Tegelikult võite e-raamatu sisu vabalt kasutada oma äranägemise järgi.

Muidugi võib autor kehtestada teatud tingimused. Näiteks ei saa te muuta e-raamatu sisu ja jätta autori nime alles. Kui olete seda muutnud, võib see välja näha erinev sellest, mida juhtiv autor kavatses edasi anda. Nii et saage aru!

Kuidas edasimüügiõigust kasutada?

See põhineb lihtsal müügipõhimõttel. Kuid üks küsimus jääb lahendamata.

Kust leida edasimüügiõigusega tooteidlihtne, meister või privaatne?

Esimest korda nägin terminit “edasimüügiõigus” kasutatud Christian Godefroy e-raamatus, kus ta seda võimalust pakkus. Pärast uurimistööd nägin, et tal oli isegi toode, kus ta tutvustas põhjalikult selle edasimüügiõiguse kontseptsiooni eeliseid. Võite vaadata Google’i ja otsida “edasimüügiõigused Christian Godefroy”.

See suurepärane kaasaegne turundaja kasutas seda palju ja soovitas seda sageli.

Seal on ka Cédric Vimeux virtuoossest turundusblogist, kes seda kasutab ja kellel on palju tooteid edasimüügiõiguse all.

Ja siis muidugi googlest saad otsida. Leiate neid palju.

Ja ka siin on neid nii palju, et ei pea kõigi peale hüppama.

Enne toote valimist peate vastama kriteeriumidele; kui ikka tahad müüa. Need sisaldavad:

Välja valik

Nagu igas äris soovitatakse, valige alad, kus tunnete end mugavalt ja kasumlikult. Valdkonnad, mis teid huvitavad.

Peate potentsiaalseid kliente meelitama. Selle tulemusel ei saa ülesanne olla lihtne, kui te ei tunne kaetavat piirkonda palju.

Autori maine

Mida rohkem autorit tunnustatakse kui valdkonna asjatundjat, seda tõenäolisemalt müüte tema teose maha.

Seetõttu peate töö valimisel olema ettevaatlik.

Toote kvaliteet ja edasimüügihind

Nagu öeldud, on toote ostuhinnal ja edasimüügiõiguse hinnal enamasti vahe. Tootest kasu saamiseks peate arvutama müükide arvu, mis tuleb teha, et teie investeering oleks kasumlik.

Mida rohkem on müüa, seda vähem huvitav on see toode müüa (kasumlikkuse mõttes).

Toote eluiga

Ausalt, kui toode on ajutine, ei soovita ma seda osta. See avaldab teile suuremat survet. Kui te tähtajaks ei müü, olete kaotanud.

Uute tehnoloogiatega seotud toodete puhul peate olema väga ettevaatlik. Tehnoloogia muutub nii kiiresti, et on oht valida toode, mis on kohe vananenud või isegi vananenud.. Nii et sa pead olema ettevaatlik.

Toote müüjate arv

Tänu Google’ile saate teada teie valitud toodet pakkuvate müüjate arvu.

Kui müüjaid on palju, muutub sul kindlasti raskemaks palju rohkem ostjaid hankida. Teil pole põhjust seda teed käia. Ma ei soovita seda.

Lepingu tingimused

Lepingu tingimused peaksid olema selged. Seega võta aega lepingu ja reeglite lugemiseks, mida pead järgima.

Palun! Sa tead sellest rohkem kui keegi teine õigused edasi müüa. Nende eeliste ärakasutamiseks ja oma rahakoti täitmiseks peate seda kasutama.

Viimane nõuanne: enne edasimüügiõigusega toote ostmist soovitan see osta ilma eelmainitud õiguseta. Nii saate hinnata kvaliteeti ja edasimüügi võimalust.

Täname, et lugesite seda artiklit siiani! Kui see pole veel valmis, kutsun teid seda tegema laadige alla Megapack 125 edasimüügiõiguste e-raamatud millest leiate palju müügihitid! Selle hankimiseks klõpsake SIIA.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked