Blogimine

Ettevõtte loomise ajaveebi loend: siin on neist 15

Ajaveebi LoomineHea ja huvitav blogi on see, mis jagab palju väärtuslikku infot, mis vastab oma publiku ootustele.

Mõnikord, kui me otsime teavet ja läheme näiteks Google’i poole jalutama, satume saitidele, mis annavad meile üldist teavet, mis ei pruugi vastata meie vajadustele. Ja see on sageli masendav.

See ajendas mind mõne valitud domeeni jaoks enda jaoks omamoodi hoidla looma.

Nende valdkondade hulka kuulub näiteks ettevõtte asutamine.

Olen koostanud nimekirja viitesaitidest, kust ma (tavaliselt) alati otsitava teabe leian. Ja täna otsustasin seda nimekirja teiega jagada; nimekiri 15 veebisaidist ja ajaveebist ettevõtte loomise kohta, mida peaksite jälgima. On inglise keele kõnelejaid, kes on mulle suureks inspiratsiooniallikaks, ja on prantsuse keele kõnelejaid.

Kutsun teid üles nendega konsulteerima ja neid ära kasutama.

Samuti palun teil oma ressursse meiega jagada. See on seal kommentaarides.

Ilma pikema jututa on siin 15 soovitust veebisaitidele ja ajaveebidele ettevõtte asutamise kohta:

Neil Patel on mulle sellest blogist alati muljet avaldanud. Kui ma esimest korda selle blogiga kokku puutusin, hämmastas mind artiklite järjepidevus. Nende lugemine võimaldas mul avastada palju näpunäiteid ja juhtumiuuringuid, mida autor jagab. Kutsun teid vaatama.

See Hello Bari, Kissmetricsi ja Crazy Eggi kaasasutaja toetab suuri ettevõtteid nagu Amazon, HP, Viacom, GM ja NBC nende müügi ja seega ka sissetulekute parandamisel.

Avastasin selle platvormi YouTube’i videote kaudu. Veebisait, mis näeb välja nagu videomängude sait, on ettevõtlusmaailma teabe ja kogemuste jagamise kontsentraat. See on tõeline maiuspala. Õpin palju ja siiani.

Kutsun teid vaatama ühte nende videot nende YouTube’i kanalil. Sellel kanalil näete isegi kõigi nende kogemuste ja praktiliste juhtumite pisipilte; ettevõtjad ja üliõpilasettevõtjad, kes tulevad rääkima oma kogemustest, millega igapäevaselt kokku puutuvad. See on tõeline õppekeskus

Startup Nation on turvaline ja usaldusväärne ressurss ettevõtlusele, idufirmadele ja väikeettevõtetele, kes otsivad teavet ja juhiseid, mis aitavad neil alustada, juhtida oma ettevõtet ja kasvada. See on kohustuslik ressurss, mida oma ettevõtlusmaailmaga seotud infovoogu lisada.

Kui otsite teise ettevõttega liitumiseks äriideid, rahastamist, juhi juhendamist, patenditaotlust, ärivõrgustike loomist, siis soovitan alustada professionaalidele mõeldud ajaveebi. Siit leiate palju ideid ettevõtjatele ja valitud, pühendunud abi, olenemata sellest, kas olete ettevõtluses algaja või kogenud.

Olen seda algusest peale jälginud. See on üks mu lemmikuid ja selle autor Sébastien Night, prantsuse turundaja hüüdnime järgi, on keegi, keda ma väga hindan. Ta jagab oma ajaveebide ja videopostituste kaudu palju ressursse.

Ta on enda ümber moodustanud terve meeskonna, kes nõustab ja toetab iga päev enam kui tuhat ettevõtjat.

See on ressurss, mida jälgida.

Algselt oli selle ajaveebi eesmärk jagada mõnede raamatute analüüsi, mida autor Olivier Roland oli lugenud; Aja jooksul ja kogemustega, mida viimane sai ettevõtlusmaailmas omandada, hakkas Olivier Roland jagama ettevõtlusega seotud noppeid ja oma kogemusi keskkonnas.

Oma viimases raamatus selgitab ta veidi, mis on võimalik, ja jagab oma kogemusi ettevõtlusmaailmas.

Le Journal du Net on tegelikult uudisteajakiri professionaalidele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Sellel on spetsiaalselt idufirmadele pühendatud ajaveeb, kust leiate palju ressursse digimajanduse, digitaalsuhtluse, äri IT, juhtimise jms kohta.

Igal juhul, kui soovite saada kasu kindlatest nõuannetest ja olla kursis valdkonna uudistega, on see viide, mida ei tohiks kasutamata jätta.

Guilhem Berthelot on sariettevõtja, kes tunneb idufirmade maailma väga hästi ja on loonud neid mitu. Oma ajaveebis pöördub ta nii algajate kui ka kogenud ettevõtjate poole, ilma puukeeleta.

Ettevõtluse alustamiseks avastate palju artikleid, mis kõik on üksteisega huvitavad. Kõige kuumematest teemadest tehnilisteni, sealhulgas õige töö ja õige sõiduga seotud teemasid, on käsitletud kõike. Sa saad selle endale.

Samuti võib selle ajaveebi suur kogukond artiklite kommentaaride kaudu luua teid üsna hõlpsalt paljude idufirmadega.

See on ressurss, mida ei tohiks tähelepanuta jätta.

Nagu nimigi ütleb, peaksid siin olema kõik ettevõtjad, tegijad, ostjad ja ettevõtete omanikud. See on teabe, nõuannete ja näpunäidete teabevahend ettevõtte asutamise, ettevõtete ülevõtmise ja ärijuhtimise kohta üldiselt.

Ettevõtjate nurk pakub arvukalt väljaandeid, toimikuid, andmelehti, juhtumiuuringuid kõikidel ettevõtluse ja ärijuhtimisega seotud teemadel.

Miks Entrepreneurship on sait, mis on pühendatud õppijatele, neile, keda autor Jérôme Hoarauppelle nimetab “juhtideks ettevõtjateks”. Autor käsitleb oma artiklite kaudu ettevõtja moraaliga seotud teemasid. Ta annab ettevõtetele või loomingulistele projektidele vaimse edu võtmed.

Tema podcast on suurepärane ressurss.

Hakkasin Remy Bigot jälgima samal ajal kui Jérôme Hoarau “Pourquoi ettevõtjast”.

Remy jagab oma iganädalase programmi MSB Show kaudu palju kasulikke ja konkreetseid näpunäiteid ettevõtte loomise kohta.

Jätkub!

Pean tunnistama, et eelistan sügavalt ingliskeelseid ajaveebe. Need on täis palju rohkem teavet kui prantsuskeelsed ajaveebid. See on minu arvamus. Kas pole öeldud, et inglise keele oskajad on prantsuskeelsetest üle 10 aasta ees? See on teine ​​küsimus.

Muidu on sait “Ettevõtja teekond” ettevõtluskogemuse kataloog. Autor jagab konkreetseid, läbielatud ja läbielatud juhtumeid. See on ressurss, mida kontrollida.

See on veel üks sait, mis mulle väga meeldib.

Inc on sait, mis jagab palju kogemusi ja igapäevaseid nõuandeid edukatelt ettevõtjatelt. See on võrdlusvahend.

See on sait, mida on tore külastada. Oma regulaarsete igapäevaste väljaannetega jagab autor oma ettevõtluskogemust.

Soovitada! väljaandeid iga päev alates septembrist 2003. Lugesite õigesti: 2003.

Ma ei ütle rohkem midagi, mine vaata.

Viimase ettevõtte loomist käsitleva veebisaidi või ajaveebi jaoks jätan käe teie hooleks. Kui soovite teavet ettevõtluse ja ärijuhtimise teemal, öelge mulle kommentaarides, milliseid saite soovite külastada. Mul oleks rõõm teada. Räägi mulle kommentaarides.

Varsti näeme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked