Teeni raha

Google Adsense’i tulud, kui palju see maksab?

Google Adsense'i TuludKui rääkida nende ajaveebi monetiseerimisest, mitmed inimesed hakkavad reklaamima Google Adsense programmiga. Nad ei esita endale küsimusi ja on rahul sellega, et postitavad oma ajaveebidesse mitu reklaambännerit. Kui olete selle ajaveebi regulaarne külastaja, siis teate, et minu saidil seda tüüpi reklaame pole. Täna tahan ma teiega rääkida kui palju Google Adsense’i tulusid, et saaksite teha parima valiku, kui kaalute oma ajaveebi monetiseerimist.

Mis on Google Adsense ja kellele see mõeldud on?

Kui te pole Google Adsense’iga tuttav, avastate selle nende paari rea kaudu.

Google, et teenida raha ja võimaldada veebihalduritel oma saitidelt raha teenida, et luua AdSense’i programm, et müüa reklaame ettevõtetele, kes soovivad endast tuntuks teha ja oma tooteid veebis reklaamida.

Sellegipoolest saavad ainult veebisaitide avaldajad ja ajaveebi pidajad kasutada adsense programmi, et aidata Google’il reklaame müüa ja seeläbi veebis raha teenida.

Teie ajaveeb enne Google Adsense’iga registreerumist.

Enne Google Adsense’i registreerumistpeate olema kindel, et teie ajaveebi kvaliteet on minimaalne, et Google saaks teie saidi tagasi lükata.

Mida peaksite kontrollima? Peate endale kinnitama, et teie ajaveeb on vähemalt kuu, kui mitte 6 nädalat vana, et selles on vähemalt kümme artiklit, et teil on juba regulaarseid lugejaid, kes hindavad seda, mida teie saidil teete. omama kvaliteetset ja minimaalse sisuga ajaveebi.

Kuidas paigutate oma ajaveebi Google Adsense’i reklaame?

Kui alustate veebis, blokeerivad teid paljud asjad, näiteks JavaScripti koodi lisamine saidi jalusesse või mujale oma ajaveebis. Kui te ei tea, kuidas luua ja oma ajaveebi Google Adsense’i reklaami lisada, toimige järgmiselt.

1. Looge oma Google Adsense’i konto

Esimene samm on luua oma Google Adsense’i konto. Hei, ära satu paanikasse. Kui teil juba on Gmaili aadress, ei pea te uut Google’i kontot looma. Google Adsence’i konto loomiseks peate enda kohta koguma järgmisi elemente.

– teie Gmaili aadress.

Kui teil pole veel Gmaili aadressi, looge see kliki siia. Kui aadress on loodud, hankige see lehelt koos parooliga.

– Teie sisu esitlus raha teenimiseks

Peaksite looma oma saidi ainulaadse kirjelduse, mis peaks teil olema, et mitte üllatuda registreerimisega seotud sammude taseme üle.

2- Registreeruge Google Adsense’iga

Kui teie aadress on loodud, peate registreeruma Google adsense’i kaudu see link. Pärast saidi registreerimist ja esitamist peate ootama, kuni Google’i robotid teie ajaveebi külastavad ja Google teie Adsense’i konto aktiveerib, kui ta peab teie saiti kvaliteetseks ja järgib selle tingimusi.

Saate seda teha, kui soovite oma reklaamiüksuse luua ja selle juba võrku panna. Sellel tehnikal on võimalus näidata robotile, et Google Adsense programm on juba võrgus ja aktiveerib kiiresti teie konto.

Kuidas panete oma reklaamiüksused võrku?

Adsense’i reklaamide veebis paigutamiseks peate lihtsalt minema oma WordPressi juhtpaneelile ja klõpsama nuppu “välimus kui vidin” ja kleepige uude tekstividinasse oma Google Adsense’i reklaamikoodid. See tehnika töötab ainult siis, kui soovite paigutada Adsense’i reklaamiüksused oma ajaveebi külgribale.

Kui teie valik on teisendada teie Google Adsense’i blokeeringud oma artiklite põhiosas peate kasutama pistikprogrammi või lisama oma koodile single.php fail

Väga lihtne tehnika on panna see läbi pistikprogrammi. Nii et saate kasutada Fast adsense’i mis annab teile võimaluse paigutada oma reklaame oma artiklites ja lehtedel soovitud kohta.

Näpunäide: ärge tülitage oma lugejaid oma kontakt-, teabe- ja muudele lehtedele reklaamide paigutamisega. Lisaks on sageli saadaval väga vähe sisu. Paigutage oma reklaamiüksused mõistlikult.

google adsense’i tulud, kui palju kas sa võidad?

Me lihtsalt nägime kogu protsessi liituge Google’iga ja alustage oma ajaveebi monetiseerimist. Aga kõigepealt pean ma sulle midagi ütlema Google Adsense’i teenitud tulude tase.

Lähme tagasi Maale ja lõpetame unistamise: kas sa saaksid google adsense’i tuludest 1000, 2000, 3000 eurot? Kas sul oleks üldse võimalus võita 100, 200 või 300 eurot Google adsense’i tulu? Seda me nüüd avastame.

Google Adse’i tuludnse: mida sa pead teadma

Google Adsense on CPC monetiseerimisprogramm. Mida see tähendab teile makstakse ainult siis, kui teie külastajad reklaamidel klõpsavad. Nii et teie Google Adsense’i tulud sõltuvad kahest tegurist:

Vastik- Reklaami CPC

Kulutate oma Google Adsense’i sissetuleku veebis paigutatud reklaami kuludele. Olen juba üle euroga kuulutusi saanud, aga iga kord ei tule. Summa iga reklaamil tehtud kliki eest võib olla 0,01–10 eurot .

B- Teie ajaveebi külastajate arv

Teine tegur, mida arvestada, on teie ajaveebi liiklus. Kui olete just alustanud oma ajaveebi ja sellel on vaid paar külastajat päevas, teenite vaevalt raha miski ei ületa Google Adsense’i tulusid.

Nii saate aru, et teie Google Adsense’i tulud sõltuvad teie liiklusest. Kui jah, siis veenduge, et arendaksite oma liiklust hästi.

Näited tuludest numbrites, mille teenite Adsense’iga

[sociallocker id= »2556″]Tea, et umbes 5% teie külastajatest klõpsab teie adsense reklaamidel. Nii et kui teil on päevas ainult 5 külastajat, on tõenäosus, et teie reklaamidel klikib iga päev ainult üks inimene, 25%. See on madal ja kui reklaami eest makstakse 0,04 dollarit, teenite Google Adsense’i tulu vaid 0,3 dollarit kuus.

Siiski, kui teil on blogi, mida külastab päevas 500 inimest ja et me säilitame a 5% klikkimise määr, teie igakuine Google Adsense’i sissetulek oleks 30 dollarit, kui reklaamidel oleks 0,04 dollarit kliki kohta.

Teisest küljest, kui keskmine CPC on 0,8 ja liikluse arv on 5 päevast, teeniksite 6 dollarit kuus ja 600 € Google Adsense tulu 500 igapäevase külastaja kohta kuus.

Peame arvestama ka klikkimise määraga, mis võib muutuda üles või alla. Minu tulemuste kohaselt on mõne reklaami klikkimise määr alla 1%, samas kui teised, paremini sihitud ja nähtavad, võivad jõuda kuni 20% klikkimise määrani. Seetõttu võib see teie Adsense’i tulude kasumlikkust oluliselt muuta.[/sociallocker]

Mis siis sõltub Google Adsense’i CPC-st…

Kindlasti mõtlete, millest kliki hind sõltub. Kuidas Google hindab teie adsense reklaamide maksumus?

Tea, et Google’i pakutavad kulud sõltuvad kolmest tegurist:

Teie ajaveebi sisu

Google võtab seda arvesse sisu oma ajaveebi, et määrata saidil olevate reklaamide hinnad. Nii et kui teie ajaveeb käsitleb rahandust, kindlustust või kinnisvara, on teil kõrge ja huvitav CPC. Ja vastupidi, kui teie ajaveeb käsitleb näiteks söögilaudu, on teie CPC madalam, kuna see on reklaamijate jaoks vähem tulus tegevusala (nad on nõus reklaamimise eest vähem raha maksma).

Lühidalt, kui teie ajaveeb käsitleb Interneti-kasutajate jaoks reklaamijatele tulusat teemat, on teil huvitav CPC. Kui soovite teenida huvitavat Google Adsense’i tulu, sihtige oma niši hästi, et saada Google’i silmis hästi sihitud ja kalleid reklaame.

– kust teie klikid pärinevad

Teine tegur, mida Google arvesse võtab, on teie külastaja elukoht. Nii et kui saate klikke läänest, Aasiast ja USA-st, saate kliki eest rohkem tasu kui Aafrikast pärit klikkide puhul. Samuti, kui teie reklaamid on hästi sihitud ja teie klikid pärinevad mõnest huvitavast riigist, on teie Google Adsense’i sissetulek huvitav.

– Mida teie külastaja pärast klõpsamist teeb.

See on väga oluline tegur. Kui teie külastajad ostavad Google’i reklaamitavat toodet, toodavad klikid Google’ile raha ja seega on teie Google’i tulust märkimisväärne osa.

Siis peate sellest aru saama kliki hind on seega osa rahast, mida Google oma reklaamijatelt saab.

– Teie külastajate vanus

Kui saate väikelastele suunatud veebisaidi külastajatelt klikke, on tõenäoline, et te ei teeni suurt Google Adsense’i tulu ühel põhjusel. Selle vanuserühma Interneti-kasutajad jäävad mõnikord rahast ilma ja mõnikord ei saa nad pärast Google Adsense’i reklaamil klõpsamist osta.. Seega ei teeni Google nende klikkidest raha ja seda on raske teile korralikult kompenseerida.

Lõpuks soovitan tungivalt mitte klõpsata oma Google Adsense’i reklaamidel, et oma sissetulekut suurendada.. Kui teete seda, pidage meeles, et Google’i robotid avastavad ja kustutavad teie konto. Pidage meeles, et kui Google teie konto sulgeb, jääb see igaveseks.

See on kõik, ma jõuan selle postituse lõppu, loodan, et andsin teile ülevaate sellest, mida te Google Adsense’i sissetulekuna teenite. Kui teil on kogemusi jagada, tehke seda kommentaaride kastis.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked