Populaarsed esemed

Info müük tasub end ära! Siin on tõestus:

MüüaInfotoodete müük on kujunenud üheks hetke suurimaks võimaluseks. Miks see nii tulus on? Mõelge sellele… Internet on loodud teabe edastamiseks. Ja see jääb ikkagi ressursiks, mille poole inimesed pöörduvad, kui nad midagi teada tahavad.

Lisaks muutub tänapäeval päris palju, mis tähendab, et vajadus uue info järele on regulaarne. Teave on tänapäeva ühiskonnas asendamatu ja saate seda ära kasutada märkimisväärse sissetuleku teenimiseks.

Teabe müümisel on palju eeliseid teist tüüpi toodete müügi ees. Üks suurimaid eeliseid on see, et saate sama toodet mitu korda müüa, muretsemata laovarude lõppemise pärast.

Näiteks digitaalne raamat on odavam kui füüsiline raamat, sest te ei pea midagi printima. Teie kulutused digitaalse teabetoote tootmiseks on samad, olenemata sellest, kas müüte selle ühele inimesele või miljoneid.

E-raamatud, tuntud ka kui digitaalsed raamatud, on nüüd lihtne, populaarne ja tõhus viis teabe Internetis müümiseks. Kuid see pole ainus formaat. On palju teisi sama tõhusaid. Näiteks pakuvad paljud saidid uudiskirju, audioseminare, videokoolitusi jne. Seega tehakse formaadi valik vastavalt teie isiklikule maitsele ja sihtrühma vajadustele.

Neid ridu lugedes on väga tõenäoline, et kahtlete teabetoodete müügi tegelikus tasuvuses. See on täiesti normaalne, sest kõik “uus” või “tundmatu” on alati kahtlust äratanud. Seetõttu peame sageli nägema kindlaid tõendeid, enne kui saame neile tugineda.

Seetõttu olen otsustanud näidata teile kahte ümberlükkamatut tõestust, et kõrvaldada kõik kahtlused ja juhtida teid selle ammendamatu turu eeliseid kasutama.

1. tõend: näited mõnede turundajate kohta, kes teenivad erakordset kasumit.

Ükskõik, kas franko- või ingliskeelsel turul on tuhandeid inimesi, kes elavad kergesti oma teabetoodetest teenitud sissetulekust. Siin on kolm käegakatsutavat näidet:

  • Aurelien Amacker: Alustan temast, sest ta on keegi, keda ma tean. Pealegi räägib ta prantsuse keelt. 2011. aasta oktoobris saavutas ta oma blogikoolitusega kahe nädalaga 500 000 euro suuruse käibe.
  • Eben Pagan: see Ameerika suur veebiturundaja teenis nende kohtumiste ja suhete teabetoodetega ühe aasta jooksul rohkem kui 20 miljonit dollarit. Allikas: miljonär 24 (inglise keeles)
  • jeff walker: Ameerika infopreneur (infotoodete müüja), kes on võimaldanud teistel infoettevõtjatel teenida rohkem kui 400 miljonit dollarit. Allikas: Forbes. Üksi oma tootega Toote käivitamise valem“, see teenis rohkem kui 20 miljonit dollarit.

Selliseid näiteid on sadu või isegi tuhandeid teisi. Mis tähendab, et infotooted on tõeliselt tulus turg. Nii et peaksite seda ära kasutama, kuni on aeg.

Ja kui ülaltoodud näited ei ole teid veennud, laske neil piltidel rääkida.

2. tõend: ekraanipildid müügist 1tpe-s

1tpe on sidusettevõte. See on sait, kus digitaalsete toodete müüjad loetlevad oma müügiks olevad tooted ja saavad vahendustasu eest teiste neid reklaamivate inimeste abi.

Näiteks on teil toode veebisaidil ” kuidas oma maja 24 tunniga maha müüaja vajate teisi inimesi, kes aitaksid teil seda reklaamida. Seega registreerute sellel saidil ja panite oma toote seal müüki.

Ekraanipilt, mida hakkate nägema, on tootest ” Kiire kasum » koolitus, mis näitab, kuidas tänu internetile teenid ühes kuus 1000 eurot.

See toode oli paar nädalat pärast turuletoomist 1tpe platvormi TOP 10 hulgas.

Las pildid räägivad:

Kiire_Kindel_Eelis

Nagu pildilt näha, on antud toote müügihind 27 eurot ja sidusettevõtete arv, kes on selle juba müünud, on 244. Tuleb märkida, et see arv ei viita mitte müükide arvule, vaid müükide arvule. promootorid: mõned sidusettevõtted võivad seda müüa rohkem kui 1000 korda, teised aga ainult üks kord.

Kuid kui eeldame, et iga sidusettevõtte kohta tehakse keskmiselt 5 müüki (mis on väga pessimistlik), saame müügiks kokku 244 x 5 ehk 1220 müüki. See annab meile käibeks 1220 x 27 eurot ehk kokku 32 940 eurot.

Mida teeksite selle summaga? Reisida, investeerida, treenida?

Kui te pole ikka veel veendunud, lubage mul näidata teile 1tpe platvormil juba tehtud müükide arvu.

Pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna

Tõend_1Tpe

Artikli kirjutamise hetkel on müüki tehtud üle 5 328 000 euro 1tpe. See näitab veel kord, et teabetooted teevad imesid.

Järeldus

Nüüd on aeg hakata teavet müüma. Mida rohkem aega võtate, seda rohkem kaotate raha ja jätate kasutamata suurepärased võimalused. Kui te ei tea, kuidas seda teha, on lahendus läbida koolitus digitaalsete toodete loomise ja müügi kohta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked