Populaarsed esemed

Investeeri 1000 eurot koolitusse… Miks seda teha!?

Investeerida Koolitusse 1000 EurotKui olete ettevõtja, ettevõtte töötaja või püüdlete kõigis oma investeeringutes edu poole, on alati oluline omandada haridus. Selleks tehakse ettepanek investeerida koolitusse vähemalt 1000 eurot aastas.

Ärge kunagi öelge, et kõik on ilmne. Teadmised, oskused ja tööriistad muutuvad pidevalt. Et mitte üle koormata, ärge kunagi jätke moodustisi tähelepanuta.

Selgitada oma teadmisi ja oskusi

Koolitus võimaldab teil oma teadmisi täiendada. Oletame, et olete kvalifitseeritud ja kogenud õpetaja. Hoolimata sellest, et valdad õpetatavat ainet, pole sa libisemise eest immuunne. Näiteks matemaatikas kasutatavates teoreemides võivad uued teadlased olla välja töötanud täpsema ja rangema lähenemisviisi.

Sel konkreetsel juhul ei pea te enam kinni pidama vanast avaldusest, mille te oma õpilastele andsite. Uute ajakohaste meetodite õpetamist nõuavad nii asutus, kooli õppekava kui ka aine enda nõuded. Seejärel peate läbima koolituse, et omandada selle uue ametikoha eripära. Selle uuenduse õpilastele ülekandmiseks tuleb omandada meisterlikkus. Kõik juhtub nii teistes ainetes ja isegi muudes teadmiste ja tegevusvaldkondades. Kuna teadmised arenevad pidevalt, ei saa keegi väita, et ta ei vaja enam koolitust.

Uute oskuste õppimiseks

Selle loogika kohaselt võimaldavad koolitused omandada uusi oskusi. Kujutagem ette, et olete inimene, kes otsib läbimurret börsi ja kauplemise vallas. Teie akadeemiline taust on rahanduses ja raamatupidamises.

Hoolimata tugevast finantsalusest ei saa te börsile investeerida, teadmata selle valdkonna eripärasid. Nii saate aru, miks rahvusvahelised ettevõtted on börsil noteeritud ja millist kasu nad saavad sellest saada. Peate teadma kauplemispõhimõtteid ja valdkondi, kus saate kaubelda: binaarsed optsioonid, CFD, Forex…

Peate ikkagi õppima, kuidas reaalajas aktsiahindu jälgida ja graafikuid lugeda. Kõik need oskused omandatakse ja tugevdatakse harjutustega, et saaksite tegutseda. Koolitus on seega hädavajalik erialaseks ümberõppeks, aga ka oma valdkonna arengute jälgimiseks.

Uute keelte õppimiseks

Keelte õppimine on enamiku töötajate ja spetsialistide jaoks vajalik. Keel on tõepoolest tõhus suhtlusvahend. Kindlasti on tõlkijaid, kes juhendavad sind, kui sa keelt ei valda. Alati on aga lihtsam omada töötajate keeli, et saaksid vajalike vahetuste ja läbirääkimiste käigus olukorda kontrolli all hoida.

Keeled, mida peate valdama, on prantsuse ja inglise keel ning isegi hispaania keel. Tõepoolest, need on rahvusvahelised keeled, mida kasutavad paljud frankofoni professionaalid kogu maailmas. Hiina keel on praegu märkimisväärses arengus. Üha rohkem spetsialiste mõistavad, et see keel on mõne aasta pärast hädavajalik. Seejärel otsustavad nad seda õppida ja proovivad seda hästi omandada. Keelealast koolitust järgides lihvid oma oskusi või õpid olenevalt olukorrast täiesti uue.

Jälgida tema uurimisvaldkonna arengut

Koolitus on vajalik selleks, et jääda evolutsiooni kõrvale. Raamatupidamise vallas on näiteks 1942. aasta raamatupidamise üldplaan juba vananenud. Hetkel kasutusel olev ületatakse ka veidi hiljem. Isegi kui oled selleks ajaks omandanud kõik raamatupidamise põhitõed ja reeglid, pead arvestama aja jooksul toimuvate muudatustega, et mitte ühtegi viga teha.

Arvestada tuleb sama loogikaga, olenemata sellest, millises valdkonnas te oma erialal tegutsemiseks arenete. Kui oled ettevõtte töötaja, siis on just tööandjad need, kes koolitust peale suruvad, et oleksid kursis uute arengutega, millega tuleb arvestada.

Kui olete iseseisev professionaal, on teie kohustus olla muutuste suhtes tähelepanelik ja läbida vajalik koolitus, et muutusi paremini mõista. Seejärel kaaluge 1000 euro investeerimist aastas koolitusse. See on oluline, et oma karjääris paremini areneda ja edule lähemale jõuda.

Uute tehnoloogiate äärel olemine

Uued tehnoloogiad arenevad pidevalt. Ärgem unustagem, et enne 2000. aastat kõlas väide, et kirjaoskamatuteks loetakse kõik inimesed, kellel pole enne 2000. aastat arvutioskus. Nüüd mõistame, et see väide polnud kaugeltki alusetu.

Tõepoolest, arvutid ja internet segavad praegu enamikku tegevusi. Igas ettevõttes on alati arvutihooldusega seotud teenus äri sujuvaks toimimiseks. Tänu uutele tehnoloogiatele on nüüd võimalik näiteks videokonverentse edastada nii heli, kõne kui ka andmete täpsusega suurel ekraanil. Isegi kui koosolekul osalejad on erinevates riikides, saavad nad kohtuda ühes ruumis, kui on piisavalt videokonverentsitehnikat. Keegi ei saa siis ignoreerida arenguid uute tehnoloogiate vallas.

Eriti selles valdkonnas on koolitustesse investeerimine hädavajalik. Nendel koolitustel saab keskenduda muutustele, mida ei tohiks uute tehnoloogiate kasutamisel kahe silma vahele jätta.

Mõnikord võib see koolitus olla seotud ka sisevõrgu kasutamisega või muude teenustega, mis on seotud teie ettevõtte või ettevõtte tehnoloogiaga. Igal juhul peate tunnistama, et te ei saa neid vajalikke treeninguid ignoreerida.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked