SEO

Kas Interneti-kataloogid töötavad endiselt SEO jaoks?

Interneti-Juhendid, Millele ViidataVeebikatalooge kasutavad spetsialistid oma kasumliku äritegevuse nõuetekohaseks arendamiseks. Kas need Interneti-juhendid on alati töökorras ja ajakohased?

Interneti-juhendite tähtsus SEO jaoks

Interneti-kataloog või veebikataloog viitab veebisaidile, mis esitab palju veebisaite määratletud puustruktuuri järgi korraldatud loendis. See puu sisaldab üldiselt pealkirju, kategooriaid ja alamkategooriaid. Igal Interneti-kataloogil on oma põhiteema. Näiteks mõned veebikataloogid on üldised. Teisisõnu võivad nad aktsepteerida igat tüüpi veebisaite, olenemata nende eelistatud teemast. Kõigele vaatamata keelduvad üldised kataloogid sageli pornograafilistest saitidest, rassistliku kallakuga või vägivalda kultiveerivatest saitidest. Samuti on võimalik oma saiti klassifitseerida geograafilisse kataloogi või spetsiaalsesse kataloogi.

Interneti-kataloogid on inspireeritud Sébastien Bottini telefonikataloogidest 1760. aastatel. Professionaalide atraktiivsus seda tüüpi kataloogide vastu seisneb eelkõige nende nähtavuses ja ühendamise lihtsuses. Veebikataloogid tekkisid alles paar aastat pärast seda, kui veebimeistrid mõistsid nähtavuse tähtsust otsingumootorites. Interneti-kataloogid võimaldavad spetsialistidel oma veebisaiti paremini vaadata. Need toovad ka märkimisväärset vaatajaskonda, eriti tänu saadud hüperteksti linkidele. Interneti-juhendeid, mida regulaarselt ei uuendata, peetakse ebatõhusaks või isegi mittetoimivaks.

Parem valige oma saidi registreerimiseks veebikataloogid

Tema veebisaidi registreerimine Interneti-kataloogis ei tohiks kunagi toimuda ilma eelneva analüüsita. Teisisõnu on oluline valida veebikataloogid, kuhu oma veebisaidi registreerite. Kindlasti vältige Interneti-katalooge, mis ei filtreeri dubleerivat sisu loovaid saite. Kui lisate oma veebisaidi sellistesse kataloogidesse, langeb teie sait kiiresti Google’i roomaja oluliselt madalamale versioonile. Samuti veenduge, et teie valitud veebikataloogid saaksid juba kasu eelispositsioonist otsingumootorites.

Valige regulaarselt uuendatavad Interneti-kataloogid. Nii et te ei kahtle nende kataloogide kehtivuses ja nende SEO tõhususes. Valige uuesti mobiilse Interneti kaudu juurdepääsetavate Interneti-juhendite jaoks. See optimeerib veelgi teie veebisaidi liikluse kasvu. Kirjutage oma esitlustekstid hoolikalt. Lisage mõned hästi valitud märksõnad ja proovige need oma tekstidesse võimalikult loomulikult paigutada. Absoluutselt vältige kopeerimist/kleepimist ja eneseplagiaati.

Et te oma valikutes ei eksiks, lugege Interneti-kasutajate arvamusi veebikataloogide tõhususe kohta läbi interneti arutelude ja foorumite.

Siin on nimekiri teie saidi parimatest SEO kataloogidest:

Jagage meiega allolevates kommentaarides teisi suurepäraseid aastaraamatuid!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked