Veebiturundus

Kas soovite luua uudiskirja? Avastage, kuidas automaatvastaja…

Luua UudiskiriPaljud inimesed räägivad automaatvastajatest ja nende kasutamisest oma Interneti-äri arendamiseks. See on oluline tööriist uudiskirja või “uudiskirja” (ingliskeelne termin) koostamiseks.

Aga mis täpselt on automaatvastaja?

Mis on automaatvastaja?

Lihtsamalt öeldes on automaatvastaja tarkvara (rakendus), mis võimaldab sõnumeid automaatselt saata.

Aga mõtle uuesti! Automaatvastaja ei koosta sõnumeid teie eest. Samuti pole see mõeldud rämpsposti saatmiseks (soovimatute sõnumite saatmiseks).

Seetõttu sisestate ühe või mitu sõnumilõimi. Need sõnumid saadetakse automaatselt kõigile teie andmebaasi aadressidele.

Kõik spetsialistid ja veebiettevõtted peaksid oma uudiskirja haldamiseks kasutama automaatvastajat.

Ma tean, et olete seda mitu korda lugenud “raha on nimekirjas”. See on täiesti tõsi. Ja edukad veebiturundajad teavad seda liigagi hästi. Sest mida rohkem on teie meililistis (teie kontaktiloendis) sihitud tellijaid, seda rohkem müüte.

Automaatvastaja abil saate oma potentsiaalsetele klientidele sõnumeid saata isegi siis, kui olete arvutist eemal. Kõik, mida pead tegema, on luua postituste seeria. Seejärel määrate sõnumite saatmise intervalli.

Näiteks kirjutate seitsmest sõnumist koosneva seeria, mille sisestate oma automaatvastajasse.

Seejärel otsustate saata ühe sõnumi päevas. Näiteks saavad kõik, kes on teie nimekirjaga liitunud, nädala jooksul automaatselt iga päev uue sõnumi.

Te ei pea olema Internetiga ühendatud ega arvuti taga istuma. Sõnumid saadetakse neile automaatselt. Ja kui nad ei soovi enam teie sõnumeid saada, saavad nad hõlpsasti teie loendist loobuda.

Millised on automaatvastaja eelised?

Automaatvastaja kasutamise peamine eelis on see, et see on hea müügitööriist. milleks? Sest enamasti tuleb tootest enne ostmist rääkida.

Lisaks võimaldab see olla pidevas kontaktis inimestega, kes on huvitatud teie toodetest, teenustest või artiklitest (kui olete ajaveebipidaja).

Kui te veel automaatvastajat ei kasuta, raiskate endale teadmata palju raha. Kuna suurem osa teie külastajatest ei naase teie saidile pärast esimest külastust.

Kui teil on aga automaatvastaja ja teil õnnestub muuta oma külastajad tellijateks, saate nendega igal ajal ühendust võtta.

Näen, et ütlete endale, et te pole arvutioskaja ja et te ei saa automaatvastajat kasutada. Kui jah, siis lubage mul öelda, et automaatvastajat on väga lihtne kasutada.

Kuidas kasutada automaatvastajat?

Automaatvastaja kasutamine pole keeruline. Ja saate seda kasutada, kui valdate tekstiredaktorit, nagu Word või OpenOffice.

Kuid automaatvastaja kasutamine on keerulisem, kui see on skript (tarkvara, mille installite oma hostimisse), kui siis, kui seda pakub veebiplatvorm, nagu Aweber või SG automaatvastaja.

Kõik automaatvastajad töötavad erineval viisil. Kuid enamik automaatvastaja teenuseid pakuvad teile kasutamiseks videoid.

Sina ka? Kas kasutate juba automaatvastajat? Kas olete mõelnud oma külastajatele uudiskirja loomisele?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked