Seotus

Kuidas alustada äri ilma investeeringuteta?

Alustada Äri Ilma InvesteeringutetaSee disain osutub täpselt vastupidiseks sellele, mis peaks olema. Üldiselt peab igaüks, kes oma äri alustas, olema investeerinud teatud summa raha. Nii on näiteks Warren Buffeti või Bill Gatesiga. Just nende väga pikaajalise investeeringu vili on võimaldanud neil täna leida end maailma rikkamate hulgas. Siiski saab väga hästi äri alustada ka ilma rahata.

Kasutage suhteturundust

Et teada saada, kas idee on elujõuline, tuleb sellega esmalt alustada. Seega, et saada tuntuks või teha tuntuks oma toodetest või teenustest, on vaja pöörduda suhete poole. See on täiesti tasuta viis nähtavuse saavutamiseks. Seda nimetatakse võrgustikuks.

Võimalik on palgata oma sihtrühmale vastavaid inimesi. Need reklaamivad teid automaatselt. Näiteks ärireisile suurlinna seminaril osalemiseks võib olla tohutu positiivne mõju teie ettevõtte ja teie toodete reklaamimisele. Teie parim reklaam on inimesed, kellega oma viibimise ajal kohtute: partnerid, esinejad, hotellitöötajad jne.

Et edasi jõuda ja edasi liikuda, ei tohiks me leppida miinimumiga. Tee nagu Warren Buffet. Ta käitus alati vastavalt oma ootustele ja sihis alati kõrgele, et täna oma kohale jõuda.

Omage partnereid, mitte töötajaid

Algfaasis ei tea te veel, kuhu teie ettevõte välja jõuab. Nii et te ei tohiks panna ennast üsna piiravasse olukorda. Koos partneriga saate töötamise igal ajal lõpetada. Töötaja puhul on seadused ja määrused, mida tuleb järgida. Seetõttu oleks see piiravam. Kaaslane saab hästi hakkama ka kodus ja sinu juurde pole vaja kontorit luua. Seevastu töötajal on kindlad kellaajad ja ta ei ole täielikult töösse kaasatud. Partnerlus on seega parim valik oma ettevõtte alustamiseks.

Ärivahetuste korraldamine võib olla oluline ka teie võrgu toetamiseks. Samuti võimaldab see säästa raha, endast teada anda ja oma teenuseid või tooteid reklaamida. Kaaluge ka seda, mida teised ettevõtjad pakuvad. Samuti ärge loobuge oma tööst, et alustada oma äri. Teil võib olla tõesti hea idee, kuid enne alustamist peate hoolikalt mõtlema.

Kuigi ettevõtlusega on võimalik alustada ilma investeeringuteta, seadke endale eesmärgid, hoidke praegust töökohta ja olge enesekindel. Mida sa ootad, et alustada?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked