Blogimine

Kuidas genereerite oma ajaveebi tasuta liiklust?

Suunata Oma Ajaveebi LiiklustOma ajaveebi tasuta liikluse tekitamine näib olevat enamiku blogijate (eriti algajate) häda. Kuid kas tegelikult on tõesti raske oma ajaveebi tasuta liiklust tekitada?

Vastus on jah ja ei samal ajal. Jah, kui te ei kasuta õigeid meetodeid. Kuid kui kasutate õigeid võtteid, saate hõlpsasti meelitada oma ajaveebi sihitud külastajaid tasuta.

Kui otsite, kuidas tema ajaveebi tasuta liiklust luua, järgige juhendit.

Looge tasuta liiklust: 4 lihtsat ja tõhusat näpunäidet!

Siin on neli lihtsat, praktilist ja tõhusat näpunäidet, mis aitavad teil juba täna oma ajaveebi tasuta liiklust tekitada.

1 – Märkused:

See on kindlasti üks kõige sagedamini kasutatavaid meetodeid sihtkülastajate meelitamiseks teie ajaveebi. Uue ajaveebi pidamine on ka hea viis oma esimeste külastajate meelitamiseks.

Siin on eesmärk jätta teie ajaveebi teemaga seotud ajaveebidesse asjakohaseid kommentaare. Sest pole mõtet jätta ebaolulisi kommentaare ainult külastajate meelitamise eesmärgil.

Ma räägin sellistest kommentaaridest nagu: “Täname artikli eest”, “Huvitav artikkel” jne.

Kui teete seda, ei külasta teie saiti keegi. Ja kõnealune blogija peab teid lõpuks ekslikult rämpspostitajaks.

Seetõttu peate avaldama kvaliteetseid ja kõrge lisandväärtusega kommentaare. See võimaldab teistel lugejatel teie teadmisi mõista. Seetõttu on neil suurem soov teie saiti külastada.

2 – Foorumid:

Foorumid on vahetuskohad, kuhu paljud inimesed tulevad oma probleeme paljastama, et leida lahendusi teistelt inimestelt.

Eeliseks on see, et saate panna allkirjad kõikidesse oma sõnumitesse. Seega on see hea viis oma ajaveebi tasuta liikluse loomiseks.

Selle saavutamiseks tuleks aga mitte ainult oma blogi lingi allkirja panna, vaid ka kvaliteetseid postitusi avaldada.

Nii et vastake teiste foorumiliikmete küsimustele, pakkudes asjakohaseid lahendusi. Samuti saate esitada asjakohaseid küsimusi.

Selle strateegia toimimiseks peate valima spetsiaalsed foorumid, st teie ajaveebiga sama teemaga foorumid. Spetsiaalsete foorumite leidmiseks võite teha Google’is järgmise otsingu: “foorum+teie teema”. Näiteks “foorum+reis”.

3 – külaliste artiklid:

See on üks minu lemmikviise tasuta liikluse saamiseks. Õige kasutamise korral saate vastu võtta palju sihitud külastajaid ja suurendada kokkupuudet.

Külalisartiklite põhimõte on lihtne. Avaldate artikli teises ajaveebis. Vastutasuks paneb blogija, kellega koos avaldate, teie ajaveebi lingi.

Kui teie artikkel on kvaliteetne, saate sellele blogile palju külastajaid.

Sina ka? Milliseid tehnikaid kasutate oma ajaveebi tasuta liikluse suurendamiseks? Kas olete kunagi mõnda siin mainitud tehnikat kasutanud? Kui jah, siis millised olid teie tulemused?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked