Veebiturundus

Kuidas ja miks müüa e-posti teel?

Müügi_E-Post1E-posti teel müümine muutub Internetis üha tavalisemaks. Mida rohkem on saidil külastajaid, seda rohkem kliente sellel on. Aga miks ja kuidas müüa meili teel?

Meili teel müümise mugavus

Selles üha tiheneva konkurentsiga maailmas peame leidma viisi, kuidas end peale suruda. Internetis ei pea sa ennast kliendile füüsiliselt esitlema. Müügiprotsess toimub lühises ja uuringute tegemiseks pole vaja ukselt uksele käia. Nii saate oma müüki ise juhtida.

Kuidas sa? Tänu meili saatmisele ja heale automaatvastajale nagu Aweber või SG automaatvastaja.

Meili saatmine vähendab müügikulusid. Hoolimata asjaolust, et enamik külastajaid ei ole teie pakkumistest otseselt huvitatud, saame teie saidi külastuste sageduse põhjal märkida nende motivatsiooni, pühendumuse ja vajadused.

Kuidas julgustate neid meili teel ostma?

Looge oma avalehel mugav registreerumisvorm konkreetsete üksikasjadega, mis tuleb täita, et teada saada, mida külastajad vajavad. Pakkuge neile ka lisaväärtusega kingitust, et julgustada neid registreeruma.

Niipea kui saate teate, et külastaja on vormi täitnud, vastake võimalikult kiiresti (automaatvastajaga automatiseeritud). Tänage teda meili teel teie saidil registreerumise eest ja tervitage teda.

Esimene kontakt on lõpliku lõpu jaoks oluline samm. Tõepoolest, ostjad tunnevad end palju enesekindlamalt, kui loote kogu oma meilikampaania jooksul sõbralikud suhted. Dialoog julgustab potentsiaalseid kliente kohale tulema ja oodatud ostu sooritama.

Püüdke olla nende potentsiaalsete klientidega pidevas ühenduses, ilma neid pikkade või pelgalt reklaamkirjadega pommimata. Selle asemel pakkuge neile kohustuseta atraktiivset meelelahutust, võistlusi või mänge, et nad teie saidi tellimust ei tühistaks. Võite avastada, et isegi mittehuvitatud külastajad pööravad nendes mängudes osaledes teie pakkumisele uut tähelepanu.

Tea, kuidas sihtida kliente, olles tähelepanuväärne. Teie pakkumised peavad olema võrreldamatud. Nad pööravad teie sõnumitele rohkem tähelepanu. Iga pakkumise puhul peaks külastajatele antav aeg olema suhteliselt lühike, et julgustada neid kiiresti ostma. Kuna hinnad on kõikidel konkurentidel peaaegu samad, siis allahindlused, tasuta saatmine ehk ühesõnaga tehke oma toodetele huvitavaid esitlusi.

Toetage oma müüki nõuannetega. Teie toodete tehnilised ja andmelehed on plussiks, mida saate saata meili teel. Kliendid jäävad teie saidile kogu teie pakutava praktilise teabe saamiseks.

Ärge kunagi unustage, et e-posti turundus on endiselt parim viis Internetis müümiseks isegi sotsiaalsete võrgustike tohutu kasvu korral.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked