Veebiturundus

Kuidas kiiresti YouTube’i tellijaid hankida: parimad tehnikad

 

Avoir-Abonnes-Youtube

Interneti-videote tegemisel on YouTube’i tellijate olemasolu hädavajalik.

Tõepoolest, mida rohkem inimesi teid jälgib, seda rohkem muutub teie tegevus otsingumootorites nähtavaks.

Veebis tuntuks kogumine avab palju uksi.

Olgu öeldud, et internetikasutajate võrgutamine pole lihtne asi. Iga päev püüavad tuhanded YouTube’i kasutajad silma paista.

Kes aga sellel alal päriselt läbi lööb, võib ühe käe sõrmedel üles lugeda! Pidage meeles, et teie videod on vaid piisk keset sisu ookeani, mida veebis leidub külluses…

Kas olete siiski mõelnud, et võiksite kuuluda sellesse pisikesse võitjate kategooriasse? Tõepoolest, tuntuks saamine ei ole õnne, vaid strateegia küsimus! Avastame üheskoos sellest artiklist parimad võtted jälgijate kiireks hankimiseks.

Pakkuda kvaliteetset tööd

See võib tunduda ilmne, kuid mõned inimesed unustavad selle. Video aluseks jääb vaatajate silmis selle huvi. Pole mõtet rakendada tuhandeid meetodeid Interneti-kasutajate ligimeelitamiseks, kui teie pakutav ei köida. Tõepoolest, inimesed klõpsavad tõenäoliselt teie sisul, kuid ei jää sinna kauemaks kui mõneks sekundiks!

Kordame seda siis veel kord, esimene samm edu suunas on kvaliteetsete videote pakkumine. Huvitav peab olema mitte ainult video teema, vaid ka tehniline külg. Pole midagi ebameeldivamat kui uduse video vaatamine või mille heli on vaevu kuuldav. Samamoodi pole meeldiv vaadata ebameeldiva sisuga videot.

Enne video postitamist seadke end vaataja olukorda ja küsige endalt, kuidas nad end esimest korda vaadates tunnevad. Eesmärk on see, et ta mitte ainult ei taha kogu video vältel jääda, vaid ka uusi näha! Ainult siis, kui need kaks kriteeriumi on täidetud, võite eeldada, et teil on YouTube’i tellijaid.

Ilmselgelt nõuab kvaliteetse video pakkumine aega ja investeeringuid. Tõenäoliselt peate seda mitu korda tegema ja ostma professionaalseid seadmeid. Saadud tulemus on aga hindamatu aare.

Samuti peaksite teadma, et enne video avaldamist ei tohiks kõhklemata küsida oma lähedastelt arvamust. Tõepoolest, kui olete kulutanud tunde ja tunde selle sisu loomisele, kaotate oma objektiivsuse. Värske välimus võib alati tuua teieni arengukohti!

Näidake originaalsust

Teine punkt, mille suhtes valvel olla, on originaalsus. Teisisõnu peab teie video kasu saama teie isiklikust puudutusest! Isiklik puudutus on see seletamatu väike lisand, mis muudab inimese või tema loomingu nii võluvaks.

Nii et ole tõesti sina ise! Ärge püüdke teisi jäljendada. Koopia ei võrdu kunagi originaaliga. Kui proovite libiseda kellegi nahka, kes te pole, tunnete seda kohe.

Internetikasutajate hirmutamiseks pole midagi paremat, kui püüda saada normanniks või küprose numbriks 2! Loomulikult saab inspiratsiooni ammutada vasakult paremale väikestest huvitavatest detailidest. Lõplik renderdus peab aga olema absoluutselt ainulaadne!

Samuti ärge kartke lasta oma loovusel särada ja olge isegi pisut ekstsentriline. Väga sageli saame kõige tõhusamaks just siis, kui julgeme täielikult lahti lasta.

Igal juhul pidage meeles, et kui teie video on võrgus, on see vaid üks paljudest. Seetõttu on oluline, et see paistaks silma, riskides eksida lõputusse nimekirja.

Dialoog Interneti-kasutajatega

Kui olete unikaalsest, originaalsest ja kvaliteetsest sisust kindlasti kasu saanud, on aeg leida mõned täiendavad näpunäited jälgijate meelitamiseks.

Esimene, YouTube’i kasutajate seas hästi tuntud, on regulaarne suhtlemine Interneti-kasutajatega. Nii tegutsedes loote lähedust ja seeläbi kiindumust. Samamoodi sunnite inimesi ennast väljendama, eriti kommentaaride kaudu.

Peaksite teadma, et inimestele meeldib tunda end ainulaadsena, hellitatuna ja kuulatuna. Müüjad on sellest väga hästi aru saanud. Selle nägemiseks vaadake lihtsalt reklaame.

Saate teha täpselt sama asja! Mida rohkem jätad vaatajatele mulje, et nad oleksid nagu “sõber”, kellega nad räägivad, seda rohkem tõmbate nende tähelepanu ja tekitate nende kiindumust.

Nii et ärge kõhelge omaks spontaanset suhtumist ja vestelge Interneti-kasutajatega sõna otseses mõttes ekraani taga. Selle eest saate muidugi neile küsimusi esitada, kuid mitte ainult! Selle läheduse loomiseks on mitu verbaalset ja mitteverbaalset tehnikat.

Kas olete kunagi näinud, kuidas YouTuber suunab oma kaamera oma vaatajale täpselt nii, nagu näeks ta teda enda ees? See on viis intiimsuse loomiseks! Samamoodi toimib ka rääkimine, pannes end vaatajaga samasse gruppi. Näiteks öelge: “Tule, lõpetame selle varjamise, me kõik oleme oma voodis kavalalt šokolaadi söönud”. Lause tekitas internetikasutaja ja video autori vahel kaasosaluse!

Korraldage võistlusi

Üks viise YouTube’i tellijate tasuta ja kiireks hankimiseks on võistluste loomine. Muidugi tuleb osata olla veidi leidlik. Teisisõnu peab konkursil osalemise üheks tingimuseks olema teie kanali tellimine. Nii saavad kõik võita soovijad jälgijateks!

Loomulikult on võimalik neid tingimusi kasutada ka muudel huvitavatel viisidel: näiteks paludes igal osalejal jätta kommentaar või jagada oma videot sotsiaalvõrgustikes. Seega suurendate märgatavalt nähtavust! Seetõttu on võimalus, et uued inimesed sind avastavad ja jälgivad, suurem.

Võistlused on ka hea viis Interneti-kasutajatega suhtlemiseks. Need annavad teie YouTube’i kanalile vürtsi ja pakuvad sellele seetõttu lisahuvi.

Tea, kuidas oma sisule viidata

Kas olete kunagi kuulnud SEO viitamisest? Kui vastus on eitav, on aeg joosta ja uurida. Uute veebiametite ajal on SEO viitamine hädavajalik.

See võimaldab erinevate tehnikate abil muuta sisu otsingumootorites nähtavamaks. Nii on inimestel teid palju lihtsam leida. Uuring näitas ka, et enamik inimesi ei vaadanud Internetis kaugemale kui kolm esimest lehekülge. Seega ei klikita sisu, nii huvitav kui see ka pole, kaugemal!

Sisu viitamiseks on võimalik kutsuda professionaal. Viimasel on palju teadmisi ja ta suudab teie videoid võimalikult hästi optimeerida.

Kui sul aga selleks sekkumiseks eelarvet pole, siis teadke, et mõne lihtsa tehnikaga on võimalik ka ise hakkama saada. Näiteks peaks pealkirjas olema teie video peamine märksõna.

Teie video kirjeldus peab sisaldama erinevaid märksõnu ja nende märksõnade variatsioone. Internetikasutajate poolt enim otsitud märksõnade leidmiseks võite kasutada erinevaid tasuta saite, nagu näiteks Yooda.

Valige intrigeerivad pealkirjad

Üks viise, kuidas inimesi teie videol klõpsata ja võib-olla hiljem tellida, on valida endale meeldivad pealkirjad. Tõepoolest, teie video pealkiri peab tingimata pilku köitma ja uudishimu äratama. Öelge endale, et pikast YouTube’i videote loendist, mille pealkirja näeme, peavad Interneti-kasutajad valima teie oma!

Toon teile ilmekama näite: kujutage ette kahte identset YouTube’i videot, kus vanemad filmivad oma last jõulukinke avamas. Üks neist kannab nime: “ Meie tütar avab oma jõulukingid ” ja teine ​​“ Te ei kujuta kunagi ette, mida ta avastab! “. Mis te arvate, millisel kahest videost kasutaja klõpsab?

… Pole kahtlust, see on teine. Mida rohkem teie pealkiri inimesi intrigeerib ja põnevust jätab, seda rohkem nad teie videot vaatavad!

Olge aga ettevaatlik, kui soovite rakendada ülalmainitud SEO tehnikat, peate veenduma, et pealkiri ei ületa 50 tähemärki. Tõepoolest, liiga pikad pealkirjad ei ole otsingumootorite jaoks kõige paremad. Samuti peaks teie pealkiri sisaldama asjakohast märksõna.

Nagu olete aru saanud, pole originaalsuse ja optimeerimise ühendamine lihtne. Ideaalse pealkirja leidmine võtab kindlasti aega. See on aga samm, mida ei tohiks kahe silma vahele jätta!

Valige huvitavad partnerlussuhted

YouTube’i tellijate saamiseks on mõnikord kasulik kasutada partnerlussuhteid. Võimalik on saada partneriks mõne teise YouTube’i kanaliga, aga ka teist tüüpi meediaga, nagu veebisaidid, suhtlusvõrgustiku kontod või isegi e-kaubandus.

Tegelikult on oluline eelkõige valida partnerlus, mis toob teile nähtavuse mõttes kasu. Niisiis, peate liituma ettevõtjatega, kes on juba edukad!

Samuti ei tohiks partnerlust valida juhuslikult. Näiteks kui teie videod räägivad beebidest, kuid te saate augustamise müüjaga partneriks, poleks sellel protsessil enam mõtet. Teie valitud partner peab tegelema vähemalt teie omaga seotud teemaga. Näiteks tõstaks teie beebivideod suurepäraselt esile mänguasjamüüja või väikeste käsitsi kootud susside disainer!

Postitage regulaarselt

Pole üllatav, kuid selle tellijate võitmiseks, aga ka hoidmiseks on vaja regulaarselt avaldada. Tõepoolest, kui paned kord aastas video võrku, võivad inimesed, kellel võib kiiresti tüdineda.

Jälgijaks saamisel on see just selleks, et avastada eelvaates YouTube’i kogu uut sisu, mida hindate. Seega, kui uut sisu on vähe või üldse mitte, ei ole kõnealuse kanali jälgimine enam huvi!

Vastupidi, et julgustada inimesi tellima, peate neile näitama, et avaldate kogu aeg ja kui nad seda ei tee, jäävad nad asjadest ilma! Internetikasutajad peavad kartma teie uudistest ilma jääda, et teid jälgida.

Samamoodi tugevdate regulaarselt avaldades oma virtuaalset identiteeti ja saate veebis üha tuntumaks. Te mitte ainult ei säilita oma olemasolevat kogukonda, vaid meelitate ligi ka uusi külastajaid!

Rääkige tema videotest teie ümber

See idee tundub teile tõenäoliselt pisut lihtsustatud, kuid see võib olla kasulik. Tema videotest regulaarne rääkimine on eelis.

Tõepoolest, suust suhu toimib ka Internetis. ” Sa peaksid seda YouTuberit vaatama, ta ajab mind naerma! », « Ma näen, et olete huvitatud taimetoitlusest, kuid te pole kunagi kuulnud X-i YouTube’i kanalist, see jagab palju suurepäraseid retsepte! »…

Täiesti loomulikult avastame tavavestluste käigus uusi talente. Kas olete kunagi külastanud mõnda veebilehte ainult kolleegi nõuandel?

Nagu olete aru saanud, mida rohkem te oma tööst räägite, olgu see siis oma perele, sõpradele või isegi kolleegidele või võõrale inimesele ühissõidu ajal, seda rohkem nähtavust pakute oma kanalile. YouTube ja võib-olla ka uusi jälgijaid !

Seetõttu ärge kartke oma sisu erinevates olukordades vahetades nii palju kui võimalik esile tõsta. Proovige seda siiski teha võimalikult spontaanselt. Samamoodi ärge nõudke tugevalt, kui näete, et teie vestluskaaslane pole sellest huvitatud. Eesmärk on äratada kadedust ja ennekõike mitte tüütada inimesi ja seetõttu röövida!

Sihtige oma vaatajaskonda hästi ja uurige seda

Kui teete YouTube’i videot, kuulute tingimata teatud kategooriasse. Olgu huumor, toitumine, loomad, lapsed või ilu, teie videote teema ei huvita kõiki, vaid ainult rohkem või vähem olulist gruppi.

Tellijate hankimiseks on oluline oma vaatajaskond õigesti sihtida. Kes teie videoid vaatab? See on küsimus, mille peate kindlasti endalt küsima. Vaatajaskonna sihtimine on nagu turu olukorra või klientide profiili uurimine kaubandusmaailmas. See aitab luua võimalikult arenenuma turundusstrateegia.

Mida rohkem teate inimeste tüüpidest, kes tõenäoliselt teie videotel klõpsavad, seda rohkem teate, kuidas neile meeldida ja seega panna nad teid jälgima.

Samuti, mida rohkem teate oma pealtvaatajate stiili, seda rohkem teate, kuhu neile läheneda! Oletame näiteks, et teete videoid videomängudest. Oma sisu reklaamimine sellele teemale spetsialiseerunud foorumites, mida sageli külastavad nörgid, võib olla päris huvitav. Olenemata teie töö sisust, on seda võimalik reklaamida nutikalt sihitud virtuaal- või reaalsetes kohtades.

Paluge inimestel tellida

Lõpetame selle artikli kõige lihtsamate, kuid nii lihtsate nõuannetega, et me ei mõtle sellele alati. Kui soovite tellijaid… paluge inimestel tellida! See on parim viis hõlpsasti oma kanalile 1000 Youtube’i tellijat hankida.

Teie video lõppu on täiesti võimalik panna dünaamilises ja originaalses stiilis lühike sõnum, et kutsuda vaatajaid teid jälgima, kui sisu neile meeldis.

Tõepoolest, mõnikord pole asjad nii keerulised, kui me ette kujutame! Mõnikord ei telli Interneti-kasutajad teie kanalit mitte sellepärast, et nad seda ei leia või neile ei meeldi, vaid lihtsalt… sellepärast, et nad ei mõtle sellele!

No jah, kanali tellimine ei tule allikast, eriti neile, kes ei tea YouTube’i toimimist ideaalselt.

Samuti ärge kõhelge inimestele konkreetselt selgitamast, kuidas tellida. Öelge neile täpselt, kus nende ekraanil klõpsata! Mõnikord jäävad mõned arvuti-algajad lihtsalt nende asjade tehnilise poole külge kinni. Lisaks muudate lühidalt selgitades protsessi sujuvaks. Jätad mulje, et see on lihtne ja ilmne!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked