SEO

Kuidas kontrollite oma veebisaidi positsiooni Google’is?

Kuidas Kontrollida Oma Veebisaidi Asetust Google'isVeebisaidi asetuse kontrollimine Google’is on iga veebisaidi omaniku jaoks oluline ja hädavajalik ülesanne. Tõepoolest, kui teil on veebisait ja soovite seda reklaamida, peate tegema SEO.

Siiski peate analüüsima oma saidi turundamiseks tehtud jõupingutuste tulemusi. See mitte ainult ei võimalda teil näha, kas teie SEO strateegia töötab, vaid võimaldab teil keskenduda ka tehnikatele, mis teile kõige paremini sobivad.

Oma veebisaidi positsiooni kontrollimine Google’is pole nii keeruline, kui arvate. Eriti kui tead, kuidas seda teha ja kui kasutad selleks parimaid vahendeid.

Mida mitte teha:

Mõned inimesed lihtsalt uurivad asjakohaseid märksõnu, et kontrollida oma saidi asetust Google’is. Probleem on selles, et see tehnika ei tööta.

Milleks? Kuna Google’i tulemused on arvutiti erinevad (isegi kui tegemist on sama päringuga). Muide, Google kuvab tulemusi kasutaja varasemate otsingute põhjal.

Tõepoolest, öeldakse, et kui olete varem mõnel konkreetsel lingil klõpsanud, tähendab see, et see leht pakub teile huvi. Siis eelistatakse sama lehte teie järgmistes otsingutes.

Nii et kui otsite Google’is oma märksõnadega, näete, et teie saidil on parem asetus. Teised Interneti-kasutajad ei näe aga sama tulemust.

Mida siis teha?

Et teada saada oma saidi tegelikku positsiooni Google’is, peate kasutama spetsiaalseid tööriistu. Siin on mõned:

5 tasuta tööriista oma saidi asetuse kontrollimiseks Google’is:

Siin on nimekiri paljudest tasuta tööriistadest, mida saate kasutada oma veebisaidi asetuse kontrollimiseks Google’is:

1 – positsioon:

Positeo on tasuta veebitööriist, mis võimaldab teil jälgida ja teada oma saidi asetust Google’is. Saate seda kasutada oma saidi asetuse kontrollimiseks ühe või mitme märksõna puhul.

Selle kasutamine on äärmiselt lihtne. Tõepoolest, peate märkima ainult märksõna (väljale “Target”) ja oma saidi aadressi väljale “Target”. Seejärel valige Google’i versioon (Kanada, Prantsusmaa, Belgia jne)

Lõpuks kuvab Positeo teie saidi asukoha.

Saate juurdepääsu koht siin.

2 – AlloRank:

Kui soovite teada oma veebisaidi tegelikku positsiooni teatud märksõnade puhul, pöörduge AlloRanki poole. Selle kasutamine on sama lihtne kui Positeol.

Selle kasutamiseks täitke väljale “Domeen” oma veebisaidi aadress ja seejärel väljale “Märksõna” oma märksõna. Lõpuks kinnitage, et näha oma saidi asetust Google’is.

Saate juurdepääsu HelloRank siin.

3 – skannimisaste:

Kuigi see on tasuta, peate selle kasutamiseks registreeruma. Selle kasutamine on keerulisem kui Positeol ja Allo Rankil. Kuid selle pakutav teave on väga kasulik.

Saate juurdepääsu Skaneeri auaste siin.[sociallocker id= »2556″]

4-SEOSoft:

See ei ole veebirakendus. Kuid tarkvarast, mille saate tasuta alla laadida. Seo Soft, otsib teie veebisaitide positsioone Google’is teie määratud märksõnade suhtes.

Tulemused on esitatud kergesti mõistetavate graafikute kujul.

Saate juurdepääsu SEO pehme siin

5 – SEO Mioche tööriist:

See tarkvara on tasuta ja seda saab installida Windowsi. See võimaldab teil oma erinevate veebisaitide asukoha- ja võrdlusaruandeid.

Saate juurdepääsu SEO Mioche Tool siin. [/sociallocker]

2 tasulist tarkvara teie veebisaidi positsiooni kontrollimiseks Google’is:

Tasuliste tööriistade kasutamine annab teile juurdepääsu täpsematele funktsioonidele. Need on kaks tasulist tööriista, mis mind kõige enam köitsid.

1 – veebi edetabeliagent:

See SEO analüüsitarkvara teostab teie eest nähtavuse mõõtmise ja võimaldab teil kontrollida oma veebisaidi ja konkurentide positsioneerimist.

Saate kasutada piiramatul arvul märksõnu. Sama kehtib analüüsitud saitide kohta (olenemata sellest, kas need on konkureerivad saidid või mitte). Aruandeid saab eksportida Exceli vormingus.

Avastada Veebi edetabeliagent siin.

2 – Minu poseo:

Saate seda 15 päeva tasuta proovida. See on Air-rakendus, mida saab kasutada Windowsis, Linuxis ja Mac Os-is.

My Poseo annab teile kogu olulise teabe teie saidi SEO analüüsimiseks. Kirsiks tordil saavad WordPressi kasutajad kasutada plugin My Poseo muutes nende kasutamise lihtsamaks.

Avastada Minu Poseo siin.

Ja teie, kas teate muid tööriistu veebisaidi positsiooni kontrollimiseks Google’is?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked