SEO

Kuidas leida Google’ist enim otsitud märksõnu?

Leida Enim Otsitud MärksõnadSaidi omamine on vaid üks väike samm, kui soovite Internetis olla kohal. Tõepoolest, internetikasutajate köitmiseks ja nendeni jõudmiseks ning klientide sihtimiseks on oluline leida ja kasutada õigeid sõnu. Lisaks, kuna konkurents internetis on tihe, on hädavajalik positsioneerida end adekvaatsete väljendite peale, et seal juba pakutavate paljude pakkumiste vahel orienteeruda. Sellest tuleneb loomulike viidete hea kasutamise tähtsus.

SEO sõja võitmiseks on hädavajalik leida Google’ist enim otsitud märksõnad ja neid targalt kasutada. Kuidas sa?

Koostage asjakohaste märksõnade loend

Parema liikluse kasu saamiseks on oluline positsioneerida maksimaalselt märksõnade alusel. Saidi iga lehe sisu kirjutamisel on oluline koostada suur märksõnade ja fraaside loend, et saada neist maksimumi. Võite leida neid märksõnu, mis aitavad teil ilmuda Google’i tulemuste esimesel lehel.

Selleks võite kasutada mitut meetodit, mida optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutatakse eelistatavalt koos.

Esiteks viige oma uurimistöö täpsustamiseks läbi küsitlus. Teil on võimalik kasutada juba olemasolevat küsitlustarkvara nagu Google Drive Või SurveyMonkey, või koostada oma küsimustike loend ümbritsevatele inimestele – sugulastele ja sõpradele – oma partneritele ja töökaaslastele, tarnijatele ja isegi mõnele potentsiaalsele kliendile. See võimaldab teil tuvastada otsinguterminid, mida kolmandad osapooled teie erialateadmiste põhjal kõige paremini kasutavad. Võistluse analüüs võib samuti Sind aidata, sest üldjuhul on parima positsiooniga saidid sobivamate märksõnade osas juba põhjaliku uuringu läbi viinud.

Pärast selle loendi koostamist teete valiku ja seejärel ekstrapolatsiooni. Tõepoolest, selle esimese loendi põhjal saate luua mitu temaatilist klassifikatsiooni. Igal teemal on oma märksõnade ja fraaside loend, mis võib samuti luua uusi teemasid. See struktureerimise etapp keskendub üldistele märksõnadele ja seejärel täpsematele märksõnadele, et rõhutada nende asjakohasust.

SEO osas on reegel lihtne: üks märksõna võib luua palju teisi. Mõte on siis leida nn “pika saba” võtmefraasid, s.t võimalikult konkreetsed, täpse infoga nagu ettevõtte spetsiifika, sihtrühma tüüp, spetsiifika, millega konkurentidest eristuda, samuti pakkumise ajalised ja geograafilised elemendid. Selliseid pikki otsingumärksõnu on lihtsam positsioneerida ja need võimaldavad potentsiaalseid veebikasutajaid paremini sihtida, mis võrdub kuni 80% liiklusest. Siiski on oluline vältida žargooni ning kirjavigu ja kirjavigu. Teisest küljest eelistatakse kõiki võimalikke variante ja tuletisi.

Märksõnade genereerimise tööriistad

Google’ist asjakohaste märksõnade leidmiseks on olemas väga võimas tööriist. See on umbes Adwordsi märksõna generaator, saadaval tasuta versioonina. See võimaldab tuvastada konkursil kasutatavaid märksõnu, põhimärksõnast tuletatud väljendeid ning eelkõige analüüsida nende asjakohasust. Arvesse võetakse kahte elementi: igakuised otsingusagedused ja reaalajas veebis saadaolevate tulemuste arv. Kuidas seda tööriista kasutada?

Märksõna asjakohasuse suhe saadakse päringute arvu ja pakkumise arvu põhjal. Märksõna on asjakohane, kui pakkumise/nõudluse suhe on nullilähedane.

Iga märksõna kohta tehtud otsingute arvu saamiseks sisestage lihtsalt eelnevalt saadud märksõnade loend generaatori vastavale väljale ja eraldage saadud tulemused arvutustabelis (näiteks Excel). Pange tähele, et tööriist võtab analüüsimisel arvesse kokku kuni 100 võtmeavaldist. Saadud arvud vastavad Interneti-kasutajate igakuiste päringutele. Üldiselt on eelistatav positsioneerida end rakendusest vähemalt 150 tulemuse jaoks. Siiski tuleks jälgida, et see ei oleks väga konkurentsivõimeline märksõna.

Turvalisuse huvides on seejärel soovitatav kohe Google’ist käsitsi otsida. Selleks sisestage lihtsalt märksõna otsingumootori ribale ja lisage see jutumärkidesse. Saadud tulemus vastab saitide arvule, mis kasutavad seda märksõna oma optimeerimisstrateegias. Jällegi on positsioneerimise hõlbustamiseks soovitatav kasutada märksõna, mille pakkumine ei ületa 500 000 tulemust.

Google’i tasuta tööriista probleem seisneb selles, et õigete märksõnade leidmiseks vähese konkurentsiga tuleb seda tööd käsitsi teha. Seetõttu on olemas märksõnatööriistad, nagu Market Samurai või Long Tail Express. Need muudavad Google’is enimotsitud märksõnade leidmise palju lihtsamaks ja kiiremaks ning väiksema konkurentsiga.

Sina ka? Kas teate muid tööriistu, mis aitavad teil asjakohaseid märksõnu leida?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked