SEO

Kuidas leida inspiratsiooni artikli kirjutamiseks?

Leidke Kirjutamiseks InspiratsiooniOli veel aeg, mil artikli kirjutamine oli mõeldud teadlaste eliitklassile, tõeliste talentide aardele. Tänu sotsiaal- ja humanitaarteaduste teadmiste arengule on aga artikli kirjutamiseks inspiratsiooni leidmine nüüd kõigile kättesaadav. See sõltub peamiselt autori sobivusest ja loovusest. Selgitus.

Leidke inspiratsiooni artikli kirjutamiseks, ülesandeks, mis nõuab palju ettevalmistust

Enne kui hakkad kirjutama, on oluline, et määraksite oma artiklile konkreetse teema. Selle lähenemisviisi eelis seisneb selles, et see võimaldab teil kirjutada kirjutatavale piiri ja seega mitte levitada. Keegi ei saa kõiki oma ideid kirja panna, ilma et oleks kaootiline. Sisu edukaks muutmiseks peate teadma, kuidas teie käsutuses olevat teavet sorteerida ja liigitada, et see oleks arusaadav ja jõuda oma publikuni.

Seejärel esitage endale õiged küsimused, et määrata oma kirjutamiseesmärgid. Miks sa tahad artiklit kirjutada? Mis on teie artikli eesmärk? Kas kavatsete edastada üksikasjalikku teavet mõne uudise kohta? Kas soovite eelteadmisi parandada? Kas soovite anda siseteabe kohta lisateavet? Kas soovite veenda oma lugejaid midagi tegema või pigem heidutada neid otsust tegemast? Kas teie eesmärk on kirjeldada objekti või vaidlustada idee? Olenemata teie vastustest, kaaluge nende liigitamist üldiseks ja seejärel konkreetseks eesmärgiks.

Kui olete oma artikli teema, teema ja eesmärgid määratlenud, teadke, et olete kirjutanud veerandi oma artiklist.

Inspiratsioon, sünteesi küsimus

Järgmine samm on tuvastada kõik ideed ja teave, mis on seotud teie artikli teema ja soovitud eesmärgiga, olgu need siis teie enda ideed või need, mis pärinevad teile kättesaadavatest erinevatest väljaannetest ja dokumentidest.

Oma artikli jaoks arusaadava ja ratsionaalse raamistiku saamiseks peate need ideed lihtsalt omal moel klassifitseerima. Ärge unustage määrata oma teabe ulatust ja tsenseerida neid, mis ei vasta teie põhieesmärgile. Et see oleks loetav, muutke see ideede skelett lihtsateks ja meeldivateks lauseteks, mida lugeda nii, et artikkel oleks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked