Blogimine

Kuidas luua ajaveebi, mis toimib? Vaata!

Luua Ajaveebi, Mis TöötabSest luua ajaveebi, mis töötabsee pole maagia.

Siin on mõned head tavad, mida järgida.

Ja seda ma tahan teiega tänases artiklis jagada.

Niisiis, ilma pikema jututa, asume asja kallale ja alustame!

Näpunäiteid edukaks blogimiseks

Omage oma domeeninime ja hostimist

See punkt ei ole tingimata kohustuslik, kuid see suurendab teie võimalusi saada hästi töötav ajaveebi. Omage oma domeeninime ja hostimist näidata oma vaatajaskonnale, et võtate oma ettevõtet tõsiselt. See väike investeeringutase näitab teie pühendumust oma ettevõttele.

Nii et proovige seda võimalust järgida.

Allikad: 1&1, Ovh, hostpapa, hostmonster

Kasutage WordPressi

WordPress on sisuhaldussüsteem, mida olen alati soovitanud. See on tasuta ja selle saab ametlikult saidilt alla laadida prantsuskeelsena.

Hoiatus, olge ettevaatlik, et mitte ajada Wordpres.com-i ja wordpress.org-i segamini. Parim kasutatav versioon on wordpress.org. WordPress.com on piiratud versioon. See on tegelikult versioon, mis piirab teid teie tegevuses. Kõik pole saidil wordpress.com lubatud

WordPress.org-iga saate oma ajaveebiga teha kõike, mida soovite. Ja mitte võimalused ei jää puudu.

Paigaldusmeetod on väga lihtne.

Nagu enamiku tarkvara puhul, saate ka WordPressi alla laadida ja installida lihtsalt vastavatel nuppudel klõpsates.

Võite minna oma hostimisse administraatoriliidese kaudu ja klõpsata WordPressi installilingil (nende jaoks, kes seda lubavad). See on üsna lihtne. Nupp on selgelt nähtav, sellest ei saa mööda vaadata.

Valige piisavalt kiiresti reageeriv teema

Nüüd, kui olete WordPressi alla laadinud ja installinud ning teie veebisait on aktiivne, peate seda tegema valige liides, mis teile meeldib. Seda liidest nimetatakse teie ajaveebi teemaks..

WordPressis on palju tasuta teemasid, mille leiate ametlikult veebisaidilt (wordpress.org). Peate otsima oma kontot. Vastasel juhul on tasulised teemad, mis võivad teile huvi pakkuda.

Annan teile mõned materjalid: teemamets, elegantsed teemad

Alati peab veenduge, et valitud teema oleks tundlik. See tähendab, et see on kohandatav igat tüüpi ekraanidele (nutitelefon, tahvelarvuti, mobiiltelefon, arvuti jne).

Teate, et tänapäeval teevad paljud meie ajaveebi külastajad seda nendest ühendatud objektidest. Nii et ärge asetage end selle väljavaadete äärealale.

Ka sina pead veenduge, et teemat värskendataks regulaarselt. See on teatis, mida näete oma teema funktsioonides. See on väga oluline punkt, mida ei tohiks tähelepanuta jätta. Aegunud teema on turvahaavatavus häkkerite jaoks, kes seda ära kasutavad.

Mõelge oma ajaveebi SEO-le

Üks neist Teie ajaveebi edukriteerium on selle nähtavus. Blogi, millel pole külastajaid, sureb. Selleks peate panema kõik varad enda poole, et meelitada ligi võimalikult palju potentsiaalseid inimesi. Üks lahendusi on loomulikult viitamine. Veenduge, et ilmuksite otsingumootorite esimestes tulemustes.

Selle saavutamiseks pakub WordPress võimalusi (kui ma käskisin teil WordPressi kasutada, lol).

WordPressiga on olemas nn pluginad. Need on tarkvara (laiendused), mis pakuvad ajaveebidele funktsionaalsust. Seal on pistikprogrammid sotsiaalvõrgustike, kontaktide haldamise, kalendri jne jaoks.

Samamoodi on SEO jaoks olemas pistikprogrammid. Need on pistikprogrammid, mis aitavad teie märksõnu otsingumootorite jaoks paremini optimeerida. Ükskord soovitan Yoast SEO-d. Installimine on üsna lihtne ja seda saab hõlpsasti teha oma WordPressi administraatoriliidese kaudu.

Tähelepanu, ärge isegi mõelge samasse ajaveebi mitme SEO pistikprogrammi installimisele, arvates, et see aitaks teie SEO-d paremini optimeerida. See on täielik jama (vabandage seda sõna). Ja see on isegi vastupidine, et te toodate. Kõik pistikprogrammid ei pruugi tingimata ühilduda.

Koguge oma külastajate aadressid

Üks olulisemaid asju, mida peaksite ajaveebi juures omama, on tellijate nimekiri. Rohkem kui oluline on luua sait või ajaveebi, mis toimib, isegi hitt! Eks nad ütle, et raha on nimekirjas…

Nii et sa pead seadistage tööriistu külastajate ligimeelitamiseks ja nende aadresside jäädvustamiseks. Me räägime meilihõivevormist.

Söödaks tuleks need paigutada nii, et külastajad sooviksid jätta oma kontaktandmed. Selle lihtsamaks muutmiseks peate mõned asjad tagastama. Need vähesed asjad ei pea olema tühised. Peate pakkuma mõnda väärtust, mõnda kvaliteetset.

On väga oluline, et teil oleks suur nimekiri, nii et ärge koonerdage ressurssidega.

Selle loendi haldamise tagab nn automaatvastaja. Kui soovite oma ajaveebiga edukas olla, peab teil olema automaatvastaja. Tahaksin öelda, et see on tingimus.

Allikad: Mailchimp (tasuta automaatvastaja), Aweber, SG-Autoreponder, Getresponse

Jagage regulaarselt kvaliteetset sisu

Selles osas on kaks üliolulist kontseptsiooni: olge regulaarne ja kvaliteetne sisu.

Peate jagama kvaliteetset sisu.

Kui soovite, et inimesed teid jälgiksid, on see vähemalt miinimum. Te ei kujuta ette, et inimesed tulevad kogu aeg keskpärase kvaliteediga artikleid lugema. Sa tead, et see ei vii sind kuhugi, aga sa tuled ikkagi tagasi. Ei ! Seda pole olemas.

Seega proovige oma sisusse investeerida. Just selle hinna eest on teil tõelised kvalifitseeritud väljavaated ja saate oma blogist tõelist kasumit teenida.

Peate regulaarselt sisu jagama

Internetis on palju huvitavaid ajaveebe. Kui te regulaarselt ei postita, unustatakse teid. Nii lihtne see ongi.

Jälgige oma väljaannetes teatud regulaarsust ja saate tagada oma vaatajaskonna järjepidevuse.

Püüdke avaldada ka muus meedias peale oma ajaveebi. See loob rohkem tagasilinke (link teie ajaveebi) ja seega rohkem potentsiaalseid tellijaid.

Muud asjad, sa ei pea lihtsalt teksti panema. Tänapäeval saate kasutada mitut vormingut: videod, infograafika, juhtumiuuringud jne.

Ole kohal sotsiaalvõrgustikes

Hetke oluline element: sotsiaalsed võrgustikud.

On tõsi, et me räägime blogist, mis töötab. Kuid te ei saa proovida oma ajaveebi arendada ja sotsiaalsete võrgustike kõrvale jääda. Nagu ma ütlesin, on see hetke oluline element.

Ole kohal sotsiaalvõrgustikes.

Ärge keskenduge peamiselt Facebookile, seal on palju teisi. Ja isegi olenevalt teie teemast on mõned isegi palju odavamad kui Facebook. Teadke, kus teie publik on, ja tulge sinna regulaarselt.

Suhtlusvõrgustikud imevad palju inimesi ja peate seda ära kasutama, et jõuda suure vaatajaskonnani.

Loo professionaalne leht; jagada kasulikku ja väärtuslikku sisu, mis on mõnikord seotud teie ajaveebi, mõnikord teie isikupära või millegi muuga; kasutage ilusaid pilte, need on atraktiivsemad; osaleda rühmades ja olla märgatud, loomulikult positiivselt. Nii saate veenduda, et teid armastatakse ja teid järgitakse.

Kordan veel kord, sotsiaalvõrgustikud imevad inimesed kuivaks, ei tasu kõrvale jääda. Ja ärge unustage oma ajaveebi ja väljaannetes oma tegevust viidata, nii juhite oma tegevusele tähelepanu.

Kommenteerige teisi blogisid

Endale vaatajaskonna loomiseks peate ära kasutama teiste inimeste vaatajaskonda. Üks viis seda teha on nende ajaveebi kommenteerimine. Nii teevad nende külastajad, kes näevad regulaarselt teie asjakohaseid kommentaare, kõik endast oleneva, et teada saada, kes te olete ja kus nad teie väljaannetest kasu saavad. Seetõttu vali prioriteediks blogide jälgimine (blogid, mis toovad lingi tagasi, kui jätad sinna kommentaari).

Teistes ajaveebides kommenteerimise üks eeliseid on selle ajaveebi autoriga partnerluse hõlbustamine. Autor, kes tagab teile kvaliteetse kaastöö, võtab teiega hea meelega ühendust. See kõik on tema kasuks.

Seal on ka lingid, mille loote oma ajaveebi suunas.

Mõõtke oma publikut

See on sageli tähelepanuta jäetud vajadus. Blogijad ei mõõda oma tulemusi.

Kui te oma tulemusi ei analüüsi, kuidas teate, kas teete edusamme või mitte? Kuidas sa tead, kas miski töötab või ei tööta.

Peate installima vaatajaskonna mõõtmise tööriista. See, mida ma soovitan, on Google Analytics. See on tasuta ja üsna lihtne paigaldada. Paljud veebipõhised õpetused aitavad teil seda hõlpsalt teha. Nii et tehke seda.

Google Analytics aitab teil teada saada külastajate arvuolenevalt menstruatsioonist jne. Palju kasulikku teavet on teie käeulatuses.

Headel tingimustel.

Siin on mõned toposed, mida tahtsin teiega jagada; topos, mis sind aitab muutke oma blogi edukaks ja looge see, mis tegelikult töötab!

Kui teil on teisi või kui teil on küsimusi, olen saadaval.

Kohtume varsti, kommentaarides.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked