Populaarsed esemed

Kuidas luua ja turustada toodet Internetis?

Luua Internetis Toode Ja Seda TurustadaKas sa teadsid ? Kapitali akumuleerimise kuldreegel traditsioonilises majanduses on kvaliteetse toote loomine ja turustamine. Mõned aastad tagasi pidi ettevõte, mis tahtis kasvada ja elada pikka elu, toote valmistama, seda turundama ja kasumit teenima.

Täna see jätkub. Ettevõtte jaoks, mis tahab kasvada, ei ole see enam toote loomine ja müümine, vaid ka ja eelkõige oma kaubamärgi rahvusvaheliselt tuntuks tegemine ja äri ajamine, kui kõik teised magavad. Tänapäeval on lahendus kõikidele ettevõtjatele ja mitte ainult veebiettevõtjatele, kes soovivad oma müüki suurendada, saavutada edu toote loomisel ja turustamisel Internetis.

Nii saab iga ettevõtja raha teenida väljaspool tööaega ja muuga tegeledes.

Tõeline probleem on see, et vähesed ettevõtjad teavad, et see on teostatav ja kui veebiettevõtjate rühmad teavad, et Internetis toote loomise ja turundajana on tõesti võimalik raha teenida, siis mõned lihtsalt ebaõnnestuvad, sest nad tõesti ei tee seda. ei tea, mis tüüpi tooteid nad saavad valmistada ja eriti kuidas seda Internetis turustada.

Olen Nathanael LONKPAME ajaveebi autor www.buziness24.com millele kogun oma seiklusi Internetis, et teenida elukestvat passiivset sissetulekut.

Sellest artiklist leiate Internetis kasutatavad erinevad tootevormingud ning strateegiad toote loomiseks ja turustamiseks Internetis.

5 toodet, mis on Internetis populaarsed:

Enne kui räägite sammudest, mida toote Internetis loomiseks ja müümiseks ette võtate, on siin lühike loetelu toodetest, mida müüakse Internetis nagu soojad saiad. See on umbes :

– koolitus: need on tooted, mille eesmärk on õpetada teistele, mida saate teha;

– digitaalsed raamatud, mis on mõnikord harivad, kuid siin on need lihtsalt informatiivsed raamatud, näiteks reisijuhid;

– rakendused: need, mis on loodud selleks, et aidata elanikkonnal teatud ülesande täitmiseks mitte brauserit läbida;

– veebiettevõtjate loodud pistikprogrammid, mis annavad veebisaidile teatud funktsionaalsuse;

– teemad või kujundused, mis annavad veebisaidile esteetilise välimuse;

– piltide paketid, mis on loodud veebiettevõtja piltide ajaveebipostituste ja muu animeerimiseks;

– teie teenused, mida saate paketina müüa;

– jne.

Nagu olete märganud, on Internetis palju tooteid, mida saate teha. Aga ära valeta endale. Kõik tooted ei tööta kõigi ettevõtete jaoks. Iga toode sõltub teie juhitavast ettevõtte tüübist ja mis kõige tähtsam – jaotatavast teabest.

Seetõttu on oluline oma toote suurust selgelt kirjeldada. Rääkides vormingust, peaksite teadma, et neid on kolm. Kirjalik vorming, tuntud ka kui digiraamat, mida saate oma telefoni või tahvelarvutisse alla laadida ja lugeda, helivorming, mida saate kuulata autos ja muid asju tehes, ning videovorming, mida saate televiisorist vaadata või muu meedia.

Looge Internetis toode: meetod

Nüüd, kui olete teadlik erinevatest toodetest, mida saate Internetis müüa, vaatame, kuidas oma toodet luua ja turustada.

Valige tooteidee

Esimene kõige olulisem on kasumliku tooteidee määratlemine. Kõik toimub nagu päris äri. Peate kindlasti tegema turu-uuringuid, mis võimaldavad teil analüüsida potentsiaalset sihtrühma ja näha, kas on reaalne nõudlus, millesse inimesed on valmis teie toote ostmiseks investeerima.

Internetist tooteidee leidmiseks on kaks lahendust: lahendus eraisikutele ja lahendus ettevõtjatele või algajatele veebiettevõtjatele.

Lahendus eraisikutele

Kui hakkate toodet esmalt valmistama Internetis ja eriti kui teil pole veel veebitegevust, võite alati leida Internetist tulusa tooteidee.

Sinu jaoks ei ole peamine mitte toodet luua, vaid leida tulus idee ja usaldada selle loomine vabakutselistele. See läheb teile kalliks maksma, kuid peagi maksate selle eest.

Kui valite selle lahenduse, peate arvestama Interneti-kasutajate uuringutega konkreetsel teemal, konkureerivate ettevõtete võimet osta Adwordsi või Facebooki reklaame konkureerivate toodete reklaamimiseks, selle toote enimmüüdud saitidel ja poodides ning eriti kriitika klientidele, kes on juba sarnaseid tooteid tarbinud.

See teave aitab teil oma turgu paremini sihtida, määratleda tulusa tooteidee ja mis kõige tähtsam – luua Internetis toote, mida soovite turustada.

Lahendus töövõtjatele

Kui teil on ettevõte, mis müüb füüsilisi tooteid ja soovite nüüd uue sissetulekuallika saamiseks oma vibu juurde võtta, saate luua ja turustada toodet Internetis, uurides oma olemasolevat kliendibaasi.

Näiteks saate pakkuda veebipõhist koolitust kursuste vormis, et panna teisi inimesi samamoodi tegema, aidata ülikoolidest tulevatel noortel üliõpilastel oma erialal alustada ja ennekõike avada neile oma uks praktikakohaks, müües toodet veebilehel. võrk.

Lahendus veebiettevõtjatele

Veebiettevõtjatel on lihtsam internetist tooteideed leida, eriti kui neil on juba blogi ja kaasahaarav publik.

Sel konkreetsel juhul võib nende ajaveebidesse installitud või uudiskirjade kaudu saadetud küsitlus aidata neil tuvastada nende teemadega seotud probleemi ja pakkuda probleemi lahendamiseks toodet.

Viimane trikk

Viimane nipp on külastada blogisid, mis tegelevad sinu toote teemaga ning lugeda enim külastatud ja kommenteeritud artikleid.

Kui need on nähtavad, võivad nad genereerida turustatava tooteidee. Samuti saate tutvuda sidusettevõtete platvormidega ja leida oma niši parimad tooted.

Formaadi valik

Pärast tooteidee täielikku määratlemist Internetis peate määratlema vormingu, milles teabe klientidele edastate.

Samuti pidage meeles, et teie toote hind sõltub selle suurusest. Lihtne digitaalne raamat maksab vähem kui heli või video.

Vormingu valik sõltub ka kavandatavast teemast. Näiteks reisijuhiks piisab lihtsast digiraamatust enam kui piisavaks, aga kui valite keerulisemad teemad, nagu börsile investeerimine, siis peate olema selgesõnalisem ja videokoolitusel on suurem mõju kui digitaalsel raamatul. raamat.

Teie ülesanne on kohandada oma tootele parim formaat, et anda sellele originaalsus.

Toote sisu

Eduka toote loomiseks veebis peate pakkuma kvaliteetset sisu. Hind ei määra veebipõhise toote edukust.

Kui müüte enneolematu sisuga koolitusi, ei pea te kulutama sadu tunde oma toote veebis reklaamimisele.

Toode räägib enda eest ja see läheb palju lihtsamini müüki.

Kuidas toota kvaliteetset sisu

Esimene asi, mida teha, kui loote toote ise, on jagada teema kaudu oma isiklikku kogemust. Inimestele meeldib hea nõu saamiseks jälgida inimesi, kes on oma kogemusi läbi elanud.

Kui teil on olnud ebaõnnestumisi, ärge kartke neid paljastada, sest teie kliendid teevad vigu ja seetõttu otsivad nad nüüd lahendust. Nad õpivad sinult ja väldivad vigu.

Kvaliteetse sisu loomiseks lugege konkureerivate ajaveebi artikleid. Mõte on lugeda teemasid, mida nad arendavad, ja eriti näha, kuidas nad neid arendavad: see annab teile üldise idee, mis aitab teil oma toodet paremini struktureerida. Asi pole blogidest artiklite kopeerimises, et sellest trenni teha.

Samuti saate osta tooteid oma konkurentidelt, et paremini mõista ostjatelt saadud arvustusi. See võimaldab teil viga parandada. Jällegi vältige rumalat kopeerimist.

Teie toote arhitektuur

Kui tead, millist sisu pärast tulusa tooteidee avastamist katta, pead oma toote hästi struktureerima, andma hea juhise, et see omastataks.

Siin on mõned näpunäited toote Internetis loomiseks ja selle turundamiseks. Lisateavet saate selle ajaveebi teisi selleteemalisi artikleid lugedes.

Nathaniel LONKPAME.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked