Populaarsed esemed

Kuidas luua lisandväärtusega toodet või teenust ja miks?

Lisandväärtusega Tooteid Ja TeenuseidKas plaanite luua kasumliku ettevõtte ja saada Interneti kaudu rikkaks? Kui see nii on, peate kindlasti pakkuma oma klientidele kõrge lisandväärtusega tooteid või teenuseid…

Internet on väga võimas turundustööriist. Nii palju, et enamik ettevõtteid kasutab seda oma toodete ja/või teenuste müümiseks.

Miks on vaja luua lisandväärtusega toode?

Olenemata sellest, kas olete eraisik või ettevõte, peate looma lisaväärtust. Seda järgmistel põhjustel:

  • Konkurents on kõva : Kui teil pole müüa revolutsioonilist toodet või teenust, on teil rühm inimesi, kes pakuvad samu tooteid või teenuseid nagu teie.

Peate andma oma klientidele kaalukaid põhjusi, miks nad ostavad teie, mitte teie konkurentide käest. Seetõttu ei tohiks te pakkuda ainult seda, mida teie konkurendid oma klientidele pakuvad.

Selle asemel pakkuge oma klientidele midagi ainulaadset. Midagi, mida nad leiavad ainult teie kodust.

  • Aidake kliendil ostuotsust teha: Internetist ostmise otsus on keerulisem kui traditsioonilistes poodides. Seda mitme teguri puhul.

Fakt on lihtne. Klient pole teie (veebi)poodi jõudmiseks palju vaeva näinud. Seetõttu on tal lihtsam teie veebisait sulgeda ja mõne teie konkurendi juurde minna.

Samuti võib ta proovida ostu hilisemaks lükata. Kahjuks, kui ta seda teeb, on tõenäoline, et ta ei osta sinult enam.

Pakkudes talle midagi ainulaadset ja originaalset, tehes talle vastupandamatu pakkumise, ei muuda te mitte ainult tema ostuotsust lihtsamaks, vaid paned teda ka oma lähedastele teist rääkima.

Kuidas luua lisaväärtusega toodet või teenust?

Väärtuse lisamiseks on palju võimalusi. Siin on mõned:

  • Anna boonuseid: See toimib nii sidusettevõtete kui ka kaupmeeste jaoks. Ärge pakkuge ainult boonuseid, mis on kõikjal Internetis. Kuid ennekõike looge tooteid, mida pakute boonusena oma klientidele või neile, kes ostavad teie lingi kaudu (kui olete seotud).
  • Paku tasuta kohaletoimetamist: Kui müüte füüsilisi tooteid, võib see olla hea viis konkurentidest eristamiseks.
  • Pakkuge kvaliteetset klienditeenindust: See võib teie ja konkurendi vahel vahet teha. Kliendid vajavad inimesi, kes on neile kättesaadavad ka pärast ostmist.
  • Otsene allahindlus: Otsesoodustused (st kui nad ostavad teie toote kohe) on teist tüüpi lisandväärtus. Pakkudes oma klientidele otseseid allahindlusi, julgustate neid tegema ostuotsust.

Kui tahad internetis rikkaks saada, siis loo kõrge lisandväärtusega toode või teenus ja see muutub vastupandamatuks, nii et keegi ei saa ilma selleta elada.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked