Veebiturundus

Kuidas luua oma WordPressi ajaveebis uudiskirja?

Looge Oma Wordpressi Ajaveebi Jaoks UudiskiriÜks olulisi ja kohustuslikke punkte teie ajaveebitegevuse õnnestumiseks on ajaveebi uudiskirja loomine ja haldamine.

Noh, sa peaksid seda teadma. Seda on ikka ja jälle korratud.

Teie tellijate nimekiri on teie tõeline tugevus.

See on üks esimesi asju, mida peaksite oma ajaveebi alustamisel tegema. Just sellega (teie tellijate loendiga) peate looma usaldussuhte, mis on kogu teie suhtluse aluseks.

See on küsimus, millest me täna räägime. Usalduse teemal räägime oma publikuga, luues ajaveebi uudiskirja.

Kuidas meie WordPressi ajaveebis tõhusalt uudiskirja luua?

Mõned pole seda isegi oma äri jaoks planeerinud. Teised teevad seda, kuid ilma suurema tulemuseta, ilma et neil õnnestuks oma külastajaid köita või hoida. Ja teised teevad seda nii hästi.

Kuidas teil sellega läheb? Mida teevad edukad inimesed?

Meie tänases artiklis kirjeldame 9 sammu uudiskirja loomiseks meie WordPressi ajaveebismis teatab tulemustest.

Alustame kohe.

Meie ajaveebis saate uudiskirja koostada 9 sammuga

Enne erinevate sammude juurde asumist defineerime, mis on uudiskiri.

Uudiskiri, infokiri või infobülletään on e-posti kampaania, mida saadetakse sihtrühmale teatud sagedusega, et luua ja/või hoida nendega usaldussuhet. See on ilmne, kas pole? Olgu, asume sammude juurde.

1aega Samm: kirjeldage soovitud eesmärki

Peate teadma, millist eesmärki te oma uudiskirjaga taotlete. Iga kord, kui soovid sõnumit saata, pead veenduma, et see on kooskõlas enda seatud eesmärgiga.

Kas see on selleks, et tekitada palju rohkem müügivihjeid? Kas teil on rohkem uudiskirja tellijaid? Kas saata oma ajaveebi rohkem liiklust? Müüa infotooteid?

Sõltuvalt teie üldisest eesmärgist ja oodatavast tulemusest peate sõlmima kokkulepped ja tegutsema vastavalt.

2e samm: valige endale sobiv e-turunduse platvorm

Rahuldavate tulemuste saavutamiseks on selge, et peate kasutama spetsiaalset postihaldustööriista. Blogimaailmas nimetatakse neid automaatvastajateks.

Automaatvastajad on mitmekesised ja mitmekesised. Sõltuvalt teie üldisest turunduseesmärgist peate tegema oma valiku. Peaksite kindlasti kontrollima, et teie valitud automaatvastaja hõlmaks erinevaid funktsioone, mida oma uudiskirja kaudu sihite.

Samuti peab teie automaatvastaja teatud funktsioone tingimata toetama. Muuhulgas on võimalus luua hõivamisvorme, segmentida oma tellijate loendeid, kohandada teatud välju, käivitada A/B testkampaaniaid, omada reaalajas statistilisi aruandeid.

Lisaks kontrollib tänapäeval suur hulk kasutajaid oma e-posti telefoni ja nutitelefoni kaudu. Seega tuleb sellega arvestada. Vältida tuleks automaatvastajat, mis seda funktsiooni ei sisalda.

3e Samm: segmentige oma vaatajaskond

Teie vaatajaskonna segmenteerimine on väga oluline. See on üks turunduse edu saladusiolenemata sellest, kas ettevõte on võrgus või väljaspool seda. Kui tead oma kontaktide omadusi, vajadusi, prioriteete ja huvisid, saad neile pakkuda just seda, mida nad otsivad, mida nad sinult ootavad.

Nii saab teie publik ainult rahule jääda.

Nii et proovige oma sihtrühma õigesti segmentida ja neile saadetavaid e-kirju isikupärastada – tulemused on veenvamad.

4e samm: omage mudelit, malli

Sa peaksid valige põhimall, mis toetab kõiki teie e-kirju. See võib olenevalt eesmärgist erineda, kuid sellel peab olema alus. See ei tundu liiga oluline, kuid esmalt meilimalli olemasolu võimaldab teid üsna hõlpsasti tuvastada teie publiku poolt. Teiseks muudab see teie enda uudiskirja kirjutamise lihtsamaks.

Kui mall on juba sihitud, teate, kuidas oma sisu reklaamida. Mida ära visata, kuidas ära visata ja kuhu visata?

Eesmärk ei ole seda visuaalselt ilusaks muuta. Tegelik eesmärk peaks olema võimaldada teie vaatajaskonnal üsna lihtsalt lugeda teavet, mida soovite neile edastada, ja klõpsata teie pakutavatel linkidel.

Seetõttu võite kasutada lihtsat teksti või HTML-lehte, see sõltub sellest. Üks e-posti kampaania tüüp ei ole tõhusam kui teine. Igal neist on oma plussid ja miinused.

5e samm: sisestage meili teema

Teate, et teie e-kirja teema on peaaegu esimene asi, mida teie lugeja näeb. Seega on see ülioluline element. Seega peate nende valikule kaasa tundma, sest see määrab kuidagi teie kontakti tegevuse. Kui meili teema pole ahvatlev, on selge, et teie potentsiaalsed kliendid ei pööra sellele tähelepanu. Vastasel juhul võite olla kindel selle vastavuses.

Et teie esemed oleksid atraktiivsed, peavad need olema originaalsed, leidlikud ja köitvad. Need peaksid andma kiireloomulisuse tunde ja inspireerima.

Et teie meilid rämpsposti ei satuks, kasutage õigeid sõnu. Selliseid sõnu nagu 100%, tasuta vms tuleks võtta pintsettidega.

6e Samm: lisage oma sisu

Teie sisu tuleks kirjutada ja saata nii, nagu oleks see kirjutatud isiklikult iga kontakti jaoks.

Kujutage ette, et saate meili, milles tunnete end koheselt indekseerituna ja tunnete, et meil on konkreetselt teile adresseeritud. See on nagu teie sõber saadaks teile meili, näete!

Seda e-kirja peaksite proovima saata. Iga kontakt pidi tundma end kaasatuna.

Samuti peaksite olenevalt teie valitud mallist (4. samm) veenduma, et meili kujundus oleks silmale meeldiv ja hõlpsasti loetav.

Annan teile selle malli ja selle sätete kohta mõned nõuanded selle artikli ülejäänud osas.

Oluline punkt, mida ei tohiks tähelepanuta jätta, on kirja saatja valik. Kui soovite, et kontakt saaks meili nii, nagu oleks see sõbra oma, on selge, et saatja tasemel peaks ta nägema saatja, mitte ettevõtte nime. See on tõesti minu arvamus. Soovi korral võime seda kommentaarides arutada. Kuid ma arvan, et see on kohandamise esimene tase.

Juhtumid võivad blogist ja vaatajaskonnast olenevalt erineda, seega kutsun teid üles tegema A/B-testi, mis määrab teie asukoha selle fakti suhtes.

Teine punkt, mis võib olla oluline, on meili või jaluse allkiri. Postitage kindlasti see, mida vajate. Sellest räägin ka hiljem artiklis.

7e samm: testige meilide saatmist, brausereid ja meiliteenuse pakkujaid

Muidugi ei taha te, et teie e-kiri jõuaks adressaadini kuskile vea või möödalaskmisega. Sest oodake, kui vajutate nuppu “Saada e-kiri”, pole enam võimalust järele jõuda. Nii et veenduge, et kõik oleks õigel ajal. Selleks peate tegema mõned testid.

Proovige meilisõnum endale saata, peaaegu kõigil automaatvastajatel on see valik. Ja tehke erinevaid vastavuse, kuvamise jms kontrolle.

Samamoodi peaksite läbi viima vastavustesti meiliteenuse pakkuja tasemel (yahoo, free, outlook jne). Ka veebilehitsejate tasemel. Olgu selleks Chrome, Firefox või Internet Explorer, ekraan peab olema laitmatu, sest loomulikult ei tea te, millist brauserit teie kontakt kasutab.

8e samm: saatke e-kiri

Nüüd, kui olete lõpetanud, võite vajutada nuppu “Esita”. E-kiri saadetakse vastavalt soovile kõikide valitud sihtrühmade postkasti.

9e Samm: analüüsige oma uudiskirja tulemust ja kasutage seda edaspidiseks

Kõik on pealkirjas kirjas. Teie automaatvastajal on võimalus vaadata statistikat. Kasutage võimalust ja kontrollige oma meili vaatamiste arvu, kõige rohkem klikke saanud linke ja seda, millises teie malli piirkonnas asusite. Need meetmed peaksid võimaldama teil oma tulevaste uudiskirjade jaoks orienteeruda.

Ka see on võimalik analüüsida päevaperioode, mil on rohkem konsultatsioone. See võib aidata teil valida postituste sagedust.

Siin on erinevad sammud oma WordPressi ajaveebi uudiskirja loomise kohta. Kui mõtlete mõnele muule asjale, jagage meiega kommentaarides.

Nagu ülalpool lubatud, annan teile mõned näpunäited oma uudiskirja täiustamiseks.

Mõned näpunäited uudiskirja haldamiseks

Määrake oma edastussagedus

Tähtis on meilide saatmise sagedus. Teie väljavaadetel on harjumused. Parem on, kui neil õnnestub teid suunata, muidu võib see segadusse ajada.

Mõnikord on teatud vajaduste tõttu võimalik neid reegleid rikkuda. Kuid see pole nii hull, teie publik mõistab teid kindlasti, arvestades neile edastatava meili sisu.

Kasutage lugude jutustamise jõudu

Teate, mis on jutuvestmine. See on jutuvestmise kunst (kokkuvõtteks).

On näidatud, et lood tõmbavad meeste seas palju rohkem tähelepanu. Seetõttu kasutage seda tehnikat, et oma publikut rohkem kaasata. See võib võimaldada ka teie publikul teatud olukordi karikeerida.

Lisaks jutuvestmisele saab kasutada ka klientide iseloomustusi, intervjuusid näitlejatega või edulugusid. Need aitavad teie publikul rohkem usaldust ja seega kaasatust.

Kutsuge üles tegutsema

Kasutage oma e-kirju tegevusele üleskutsete postitamiseks. Küsige oma publikult tagasisidet. See kutsuks neid rohkematele kohtumistele ja aitaks teil oma uudiskirja kohandada ja genereerida muid uusi ideid, mis võivad teie äri edendada.

Heitke pilk ka oma järgmisele ekspeditsioonile, see võib aidata seada teatud ootusi.

Teave teie malli kohta

Teie mall peaks olema atraktiivne …

Kui kasutate pilte, peaksid need olema väga hea kvaliteediga. Igal juhul ei mõjuta see teie professionaalsuse taseme määramist. Samuti ärge unustage lisada “ALT” silti, mis võimaldab teil teksti postitada, kui teie pilti veebilehe laadimisel ei kuvata.

Kui kasutate HTML-i malli, mõelge esmalt läbi, mida soovite oma meili päisesse ja jalusesse lisada.

Ärge unustage jalusesse lisada sotsiaalmeedia ikoone ja oma kontaktteavet. Sotsiaalmeedia, et teie lugejad saaksid teid oma meedias jälgida, ja teie kontaktteave, et nad teiega ühendust saaksid.

Need on mõned näpunäited, mida tahtsin teiega jagada. Andke meile oma mõtted ja ettepanekud kommentaarides, see võib aidata.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked