Seotus

Kuidas luua siduspartnerlust?

Partnerlusse AstumaTõenäoliselt teate, et seotus on tõhus viis teie toodete müügi mitmekordistamiseks. See on ka väga hea viirusliku turunduse tehnika.

Kuid kui soovite, et see tõesti toimiks, peate tegema partneriks sidusettevõtete või isegi super-sidusettevõtetega, sest just viimastega saate palju müüki teha.

Probleem on aga selles, et sageli pole siduspartnerite omamine lihtne, eriti kui te ei tea, kuidas. Selle artikli eesmärk on seega näidata teile, kuidas sidusettevõtte partnerlust sõlmida.

Koostöö sidusettevõttega: 3 olulist sammu

1 – Looge kvaliteetne toode:

Tundub ilmselge. Ja kuigi see ei kuulu sidusettevõtete uuringute hulka, on see väga oluline punkt. Sest ükski “hea” sidusettevõte ei aktsepteeri halva kvaliteediga toote või teenuse reklaamimist.

Seega veenduge, et loote kvaliteetse toote, enne kui proovite partneriga partnerluse loomiseks ühendust võtta.

2. Partnerite leidmine:

See on kindlasti see osa, mis tundub kõige raskem. Kuid tegelikult pole see nii raske. Sidusettevõtete leidmiseks on kolm võimalust:

  • Teie kliendid: saate pakkuda oma klientidele vahendustasu eest teie toodete reklaamimist. Kui teie toode neile meeldis ja see on hea kvaliteediga, on teil õnn, et mõned neist nõustuvad.
  • Teie veebisaidil või ajaveebis: Kui teil on sait või ajaveeb, võite pakkuda külastajatele registreerumist teie sidusprogrammis. Selleks peate looma sidusprogrammi ja selle eeliste tutvustamiseks spetsiaalse lehe.
  • Blogijad ja partnerid: Kas tead oma valdkonnas tuntud sidusettevõtteid või blogijaid? Isegi kui te seda ei tea, jätkake otsimist Otsige Google’i blogist oma teemaga seotud ajaveebi leidmiseks. Siis pole vaja teha muud, kui saata neile partnerlustaotlused.

3 – kuidas taotleda siduspartnerlust:

Sidusettevõtte partnerluse sõlmimise taotlused erinevad olenevalt ressurssidest, mida kasutate oma potentsiaalsete sidusettevõtete leidmiseks. Kui otsustate sidusettevõtetega individuaalselt ühendust võtta, peate siiski jätkama sõnumiga.

Siin on mõned näpunäited tõhusa partnerlustaotluse meili kirjutamiseks.

  • Kirjutage isikupärastatud e-kiri: alustage inimese tervitamisest, öeldes tema nime. Näiteks, Tere [Prénom]
  • Tutvusta end : see ei tähenda kogu oma CV kirjutamist. Piisab 2–3 lause pikkusest esitlusest. Ärge unustage talle öelda, kuidas te temaga kohtusite ja miks te selle taotluse esitate.
  • Esitle oma toodet: piisab kiirest esitlusest. Esitage oma toote põhiteema. Näidake eeliseid ja seda, mis eristab seda teistest. Samuti on huvitav anda talle oma müügilehe link.
  • Sisesta komisjonitasu protsent: see on teie potentsiaalse partneri otsuse oluline element. Nii et öelge talle oma vahendustasu protsent.

Mõned väikesed näpunäited:

Oluline on pakkuda oma toote koopiat inimesele, kellele partnerlustaotluse saadate. Eriti kui tegemist on supersidusettevõttega.

See võimaldab neil hinnata teie toote kvaliteeti ja teie toodet oma ajaveebi lugejatele või loendile paremini tutvustada.

Pakkuge super-sidusettevõtetele ka atraktiivsemat vahendustasu, et motiveerida neid teie toodet reklaamima.

Näiteks kui pakute oma sidusettevõtetele 40% vahendustasu, saate supersidusettevõtetele pakkuda 60-70% vahendustasu. Pidage meeles, et just nemad toovad teile kõige rohkem ostjaid.

Inimeste motiveerimiseks teie sidusprogrammis registreeruma peaksite neile pakkuma ka reklaamitööriistu, nagu bännerid, tasuta artiklid, järelmeilid, videod (võimaluse korral) jne. Eesmärk on säästa oma sidusettevõtteid tarbetutest probleemidest .

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked