Populaarsed esemed

Kuidas müüte oma tooteid Internetis?

Müüvad Oma Tooteid InternetisKas arvate, et Internetis on toodete müümine üliraske?

Kas see on teie jaoks mõistatus alates toote enda loomisest kuni viimase müügini?

Ei, võta rahulikult. See on lihtsam, kui tundub.

Kasutada saab tervet rida tehnikaid ja strateegiaid ning ka teie, jah, saate hõlpsasti veebis müüdavaid tooteid loetleda. Ja nad müüvad isegi oodatust paremini. Kas sa ei usu sellesse? Järgige juhti.

Järgige seda, mida me selles artiklis esitame, ja näete, kui lihtne see on.

Näitame teile mitmeid samme, mida järgida, et austada teil õnnestub oma tooteid Internetis avaldada ja müüa.

Kuid kõigepealt vaatame, mis on teabetoode.

Mis on teabetoode?

Teabetoode on üks teabe kogum, ühtne sisu, mis on rühmitatud meediumile suhtlust jagama, sõnumit edastama.

Teabetoode võib esineda erineval kujul:

 • E-raamatu kujul: see on pdf- või epub-vormingus avaldatud raamatu vorm
 • Videokoolituse vormis: see on videote sari, mis võib soovitud lahenduse esitamiseks olla jagatud mooduliteks.
 • Heli kujul: see on MP3-vormingus sisu, mida saab kuulata autostereodes või muusikaseadmetes, nutitelefonides või mujal.
 • Veebiseminari vormis: see on omamoodi veebikonverents
 • Ülaltoodud sidemeediumite kombinatsiooni sisaldava ploki kujul. Üha enam leiame selles formaadis infotooteid video, PDF-vormingus transkriptsiooni ja isegi heliga.

Võib teha mitmeid kombinatsioone. Video ja e-raamat, e-raamat ja mp3, video, e-raamat ja mp3 jne.

See on algataja vaba valik. Ta peab aga tagama, et tema infotoode oleks ligipääsetav, lisandväärtust ja vastaks kasutaja vajadustele. Tuleme selle juurde tagasi.

Nüüd, kui see on selge, milline suhtumine peaks olema, kui otsustate selle seikluse ette võtta Interneti-info tooteturundus. Seda me nüüd näeme.

Mida teha enne müüdava toote loetlemist

Sa ei saa istuda oma mullis ja minna ühel hommikul välja ja öelda maailmale, et sul on toode müügil. Nii see ei tööta. Võite olla kindel, et sel juhul ei müü te palju.

 • Peate endast teada andma

Sa pead endast teada andma, näitama, et oled ekspert, näitama, et tead, millest räägid, et tunned oma teemat. Ainult siis saavad lugejad sind usaldada.

 • Peate olema usaldusväärne

Ärge valetage oma külastajatele. Sa pead neile tõtt rääkima, muidu saavad nad ühel päeval teada. Kui oled algaja, siis ütle seda.

Ärge kopeerige ja kleepige sisu, need paljastavad teid lõpuks. Ja seal võite olla kindel, et see on teie ettevõtte surm.

 • Peate jagama kvaliteetset sisu

Publikule oma toote väärtuses veendumiseks peate olema neile juba kvaliteetset sisu pakkunud. Peate oma postituste kaudu jagama kvaliteetset sisu.

Vajadus oma toodete müümiseks Internetis

Seda me soovitamegi. Selle ajaveebi eesmärk on meelitada ligi potentsiaalseid kliente ja pakkuda teie külastajatele väärtust kvaliteetse sisu kaudu, mida jagate. Nagu eespool mainitud, tuleneb sellest teie usaldusväärsus ja teadmised.

Siinkohal tahame rääkida sageli tähelepanuta jäetud osast: domeeninimest ja hostimisest.

Parema usaldusväärsuse huvides peaks teil olema oma domeeninimi. Vältige tasuta domeeninimesid, nagu monblog.blogspot.com või leblog.wordpress.com. See näitab teie pühendumust oma ettevõttele. Alateadlikult arvab külastaja, et suurt pühendumist pole, kuna rahalist investeeringut pole tehtud.

Olete minuga nõus, et te kõik, alateadlikult või alateadlikult, omistate vähem tähtsust sellele, mis on tasuta, kui sellele, mille eest maksite. Nii et saage aru.

Nii et võtke vaevaks endale domeeninimi ja hostimine hankida. Täna maksab see alla 50 euro aastas.

 • Teil peab olema tellijate loend

Veebiäris on meililist suurim ressurss. Selle loendi abil saate luua usaldusliku suhte. Nii saad nendega igal ajal kaubelda, pakkumisi teha, arvamust küsida jne.

Nii et seda ei tohi kergelt võtta.

Peate leidma viisi, kuidas püüda oma külastajatelt võimalikult palju e-kirju. Selleks on olemas tehnikad. Kui soovite, räägime sellest kommentaarides.

 • Sul peab olema toode, mida müüa

Normaalne! Sul peab olema toode, mida müüa. Kui ei, siis mida müüte?

Kuid sa pead olema ettevaatlik. Ärge müüge seda, mida soovite või mis teie arvates on teie potentsiaalsetele klientidele kasulik. Peate müüma seda, mida teie potentsiaalsed kliendid tahavad, mõned asjad, mis lahendavad nende probleemid.. Alles siis saate olla kindel, et müüte.

Võite minult küsida, kuidas teate, mida teie potentsiaalsed kliendid tahavad. See on lihtne. Peate neilt küsima. Kui te neilt ei küsi, siis kuidas soovite teada?

Selleks on tehnika, mida me sageli kasutame, see on uuringud.

Soovitame uuringutööriista Survey Monkey. See on tasuta veebitööriist (provalem on tasuline), mille abil saate küsitlusi väga kiiresti seadistada.

Samuti on olemas Google’i tööriist Google Form. Samuti tasuta.

Kutsume teid väga sageli küsitlusi osalema, et oleksite oma potentsiaalsete klientidega kooskõlas. Sa tead täpselt, mida nad vajavad. Ja sa saad neile pakkuda seda, mida nad sinult ootavad.

 • Teil peab olema müügileht

Nüüd, kui teil on oma toodet müüa, peab teil olema ruum, kus saate seda esitleda. See on teie müügileht.

Sellel lehel peaksite tutvustama pakutava lahenduse eeliseid, sellega lahendatavaid probleeme ja seda, kuidas see võib aidata teie klientidel täita neile antud lubadust.

Saate seda müügilehte oma ajaveebis ise majutada või luua selle tootereklaami teabeplatvormil, näiteks 1TPE. Tuleme selle juurde tagasi.

Ja infotoode ise, kuhu müüa?

Kus te oma teabetooteid müüte?

Infotoodete müümiseks on mitmeid platvorme: Amazon, 1TPE, ClickBank jne.

Täna räägin teile peamiselt 1TPE-st.

1TPE on platvorm, kus ma müün suurema osa oma teabetoodetest. Kutsun teid vaatama mõningaid minu tooteid:

Teabetoodete hostimine on lihtne.

Lähete 1TPE platvormileaadressil http://www.1tpe.comja registreerute. See on tasuta.

Pärast registreerimise kinnitamist autendite end.

Avalehel vali sind puudutav vahekaart: “Müüja” (kuna soovid oma toodet müüa).

Klõpsake nuppu “Lisa toode”. Ja saate salvestada ja kinnitada teavet oma toote kohta, klõpsates nuppu “Lisa see toode”.. Nii lihtne see ongi.

Teie taotlust analüüsitakse ja avaldatakse varsti pärast seda.

Nüüd olete valmis müüma.

Unustasin mainida, et saate oma toodet müüa ka oma blogist. Kõik, mida pead tegema, on luua leht, kuhu lisada maksenupud. Need nupud on seotud erinevate eriplatvormidega. PayPali nupp, PayPali platvormi jaoks. jne.

Kui olete sellest lahendusest rohkem huvitatud, rääkige mulle kommentaarides, ma kirjeldan seda teile rohkem kui hea meelega selgesõnalisemalt.

Möödaminnes pidage meeles, et leht, kuhu maksenupud paigutate, võib olla teie müügileht.

Nüüd, kui olete oma toote müüki pannud, kuidas seda oma potentsiaalsetele klientidele pakkuda? Kuidas tagate, et teie potentsiaalsed kliendid teie pakkumist näevad ja ostavad?

Toote reklaamimiseks on mitu võimalust. Kirjeldame mõnda neist.

Kui järgisite ülaltoodud juhiseid, nimelt meililisti koostamiseks, peaksite saama sellel oma toodet reklaamida. Kuna olete loonud temaga usaldusliku suhte, on ta tavaliselt valmis nägema, mida te talle pakute.

Üks viis oma vaatajaskonna kasvatamiseks on partnerlus suurte mõjutajatega. Näiteks saavad nad oma vaatajaskonnale teie tootest rääkida, näiteks vastutasuks iga müügi eest komisjonitasu eest. See on kuuluvuse mõiste.

Kas näete, kui hõivatud on tänapäeval sotsiaalmeedia? Sa peaksid ära kasutama.

Suhtlusvõrgustikud pakuvad tänapäeval mitmeid võimalusi: reklaame (mille hind on tänaseni suhteliselt madal. Peate lihtsalt teadma, kuidas neid kasutada), videoid, gruppe jne. See on potentsiaalsete klientide kogum, mida tuleb kasutada. sellest.

Näete, et ma pole nendes küsimustes piisavalt jutukas olnud. Et saaksite mulle kommentaarides öelda, milliseid punkte soovite, et me arutaksime. Nii et näeme, kommentaarides.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked