Populaarsed esemed

Kuidas oma teadmisi müüa: kiire ja lihtne meetod

MüügiteadmisedKas teil on mõnes valdkonnas aastatepikkune kogemus või teadmised? Kas teil on teadmisi, mida tasub muu maailmaga jagada? Kas teate, kas teie teadmised võivad aidata teisi inimesi?

Oma teadmiste müümine on tänapäeval üks praktilisemaid ja tõhusamaid viise raha teenimiseks. Lisaks teete seda täiesti ausalt, pakkudes inimestele kvaliteetset teenust.

Tänapäeval on enamikul töötajatel teadmised. See võib olla rahanduses, turunduses, inimsuhetes, tehnoloogias või milles iganes. Pole tähtis, mis valdkonnas te olete. Peaasi, et oleks teadmisi, mis teistele inimestele huvi pakuvad.

Sellest juhendist saate teada, kuidas saate oma teadmisi enne selle kuu lõppu müüa.

Teenused või tooted: millist valida?

Oma teadmiste müümiseks on kaks peamist viisi. Esimene on müüa neid teenustena ja teine ​​toodetena. Alustuseks peaksite valima teile parimad vahendid.

Kuidas müüte oma teadmisi teenuste näol?

See on kiireim viis oma teadmiste raha teenimiseks (kasumlikuks muutmiseks). Saate alustada juba täna, järgides allolevaid näpunäiteid.

Järgige lihtsalt järgmisi samme…

 1. Milleks on vajadus?

Mis on teie teadmiste põhjal konkreetne vajadus, mida saate täita. Teisisõnu, millist konkreetset probleemi saavad teie teadmised lahendada? Oma teadmiste müümiseks tuleb pakkuda lahendust konkreetsele probleemile. Milles see probleem teie puhul seisneb?

Näiteks kui teil on teadmisi heaolu valdkonnast, siis millist konkreetset probleemi saate selles nišis lahendada? Kui olete need kindlaks määranud, liikuge järgmise sammu juurde, mis on…

 1. Pakkuge oma teenuseid juhendamise või nõustamise vormis

See võimaldab kasutada oma teadmisi teiste inimeste jaoks – nende jaoks, kes tõesti sinu abi vajavad.

Selleks vajate tuge oma pakkumise esitamiseks, potentsiaalsete klientide meelitamiseks ja nende klientideks muutmiseks.

 • Blogi: Professionaalse ajaveebi loomine ja kvaliteetsete artiklite avaldamine muudab teid oma ala eksperdiks ja professionaaliks. Oma artiklitega saate meelitada külastajaid, kes on teie pakutavast huvitatud. Nii saate hõlpsasti pakkuda neile oma juhendamis- või nõustamisteenuseid.
 • Müügileht: loo oma ajaveebis leht, kus tutvustad oma juhendamis-/nõustamisteenuseid. See leht peaks sisaldama olulist teavet: teie treeneriteenuste eelised, teie kontaktandmed, hinnad jne.

Hindade osas saate määrata tunnitasu või personaalse hinna (hinnangu alusel) vastavalt iga kliendi vajadustele.

Mida pead teadma juhendamise või nõustamise kohta:

Need on kasumlikud teenusevormid, kuid nõuavad head organiseerimist. Teil peavad olema ressursid, et oma klientide päringuid tõhusalt käsitleda. Lisaks sellele põhineb teie sissetulek enamikul juhtudel teie tööajal. Mis võib panna teid eelistama teist võimalust, nimelt…

Müüa tooteid:

Kasutades oma teadmisi teabetoodete loomisel, saate saavutada suurema kasumimarginaali. Sest peate lihtsalt protsessi käivitama ja töö tehakse automaatselt ilma teie sekkumiseta. Ja kuna tegemist on digitaalse tootega, on tootmiskulud peaaegu nullid.

Kuidas luua digitaalset toodet?

Siin on viis sammu digitaalse toote loomiseks…

 • Leidke huvitav idee: lahendada probleem vastavalt oma teadmistele. Näiteks, ” kuidas luua käsitööseebi tehas?
 • Tee plaan: jagage oma põhiteema alapunktideks.
 • Esitage kasulikku ja asjakohast teavet: Sõltuvalt teie plaanist käsitlege erinevaid punkte, pakkudes praktilist ja kasulikku teavet.
 • Valige vorming: PDF, heli või video. Kõik sõltub teie teemast. Kui see on liiga tehniline ja nõuab liiga palju demonstreerimist, võib video olla huvitav. Siiski saate kombineerida erinevaid vorminguid.
 • Loo virtuaalne kate oma pakkumise esitamiseks.

Kuidas te oma toodet müüte?

Teil on vaja müügiarsenali:

 • Müügileht: leht, kus esitlete oma toodet ja selle eeliseid.
 • copywriter: keegi, kes teab, kuidas müügitekste kirjutada. Kui saate seda teha, ei pea te kedagi teist nägema.
 • Üks viis maksmiseks: lahendus teie toote müügiprotsessi automatiseerimiseks. See peaks võimaldama teil makseid vastu võtta. PayPal on hea lahendus. Kuid on ka teisi. Vastasel juhul võite pöörduda sidusettevõtete platvormide poole, näiteks 1tpe Või Klõpsake pinki.

Järeldus

Neid erinevaid samme järgides peaksite saama oma teadmisi müüa. Et edasi minna, soovitan koolitust “Uus võimalus” mis paljastab kogu toote loomise ja müügi protsessi. Et seda saada, lihtsalt kliki siia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked