Teeni raha

Kuidas saada edu Dropshippingis 2020. aastal

Õnnestub-DropshippingMõned teatasid tema surmast, kuid dropshipping on endiselt olemas ja see on edukas!

See on kindel panus, et see e-kaubanduse mudel areneb ka järgmistel aastatel.

Mängust väljumiseks on aga hädavajalik järgida teatud reegleid, vastasel juhul on teie edu ohus.

Kuidas teil siis dropshipping 2020. aastal õnnestub?

Siin on kõik, mida pead teadma!

Mõelge dropshippingist kui ärist omaette

Peamine viga, mis ei lase paljudel dropshippinguga hakkama saada, on pidada seda tegevuseks, millega tegeletakse kui hobi. Kas arvate, et olete leidnud võimaluse teenida raha, töötades vaid 4 tundi nädalas? Muutke oma projekti, dropshipping pole teie jaoks. Edukas dropshipping nõuab palju tööd.

Veebipoe virtuaalne olemus ei tohiks lasta silmist unustada, et tegemist on tõelise äriloominguga, millega kaasnevad ka kohustused. Nii nagu keegi ei avaks pagariäri ja ütleks: “Ma lähen seal igal õhtul tunniks tööle ja vaatame, mis saab,” ärge alustage dropshippingut, kui te pole valmis oma projekti investeerima. Kui teete kõvasti tööd, võite ka 2020. aastal dropshippingis edu saavutada.

Pakkuge realistlik algkapital

Veel üks dropshippingu edu nõue on pakkuda oma ettevõtte alustamiseks realistlikku algkapitali. Nett on täis nn eksperte, kes kinnitavad, et alla 100 € saate alustada, ilma et teil oleks taskus 1 €. Kui ettevõtlusega seoses on üks tõde meeles pidada, on see järgmine: tühjade taskutega ei saa äri alustada.

Tõepoolest, dropshippinguga ei pea te investeerima kaubavarudesse. Kuid kaubad pole kaugeltki kaupmehe ainsad kulutused. Oma kuludes peate muuhulgas tasuma oma CMS-i tellimuse, poe majutamise või reklaamide eest, mis on väga oluline eelarve.

Lisaks, kui soovite omandada raskema staatuse kui füüsilisest isikust ettevõtja, on teil vaja minimaalset kapitali. Jällegi peaksite kindlasti mõtlema dropshippingist kui tõelisest ärist.

Lisateavet juriidiliste aspektide ja haldusformaalsuste kohta

Kes ütleb äri, ütleb seadusandlus. Teie ettevõttele kehtivate eeskirjade tundmine on dropshippingu edu saavutamiseks hädavajalik. Paljudel algajatel on see punkt tähelepanuta jäetud, mis seletab suurt osa dropshipperi tõrgetest.

Olgu see füüsiline või veebipõhine, äritegevust reguleerivad paljud reeglid. Internet pole kaugeltki seadusevastane tsoon ja selle ignoreerimine võib teile kalliks maksma minna. Juriidiliste teadete puudumine või küsitavad müügitingimused võivad sundida teid poe sulgema.

Teie täit tähelepanu väärib ka juriidiline vorm, milles soovite end kehtestada. Tema valikul on teile palju tagajärgi, eriti maksustamise seisukohalt.Vastupidiselt sellele, mida Internetis sageli haamerdatakse, ei ole FIE staatus alati kõige soodsam, isegi mitte alustajatele.

Vigade vältimiseks on enne alustamist parem konsulteerida spetsialistiga. Tema asjatundlikkusel on kindlasti oma hind, kuid see säästab teid hiljem paljudest probleemidest. Kui sul puudub juriidiline ettevalmistus, ei piisa usaldusväärsuse huvides internetist teabe kogumisest teavitamisest.

Tehnika: punkt, mida ei tohi unustada

Tänapäeval ei pea veebipoe loomiseks enam koodiprofessionaal olema CMS-i, nagu Shopify või Prestashop, tulek on väike revolutsioon, mis lihtsustab algajate poedisainerite elu. Ilma täiendavate teadmisteta on võimalik mõnekümne minutiga toimiv kauplus omada.

Kuid see ei ole põhjus tehnikat täielikult tähelepanuta jätta. Igal juhul, et dropshipping õnnestuks saada, peate valdama CMS-i seadistamise ja muudatuste tegemise põhitõdesid. Vastasel juhul peate pöörduma professionaali poole, kelle teenustel on hind. Enne pea peale asumist on oluline võtta aega, et treenida ennast oma tegevuse tehnilise aspekti osas.

Valige parim platvorm

Platvormi valimine enne nišist või tootest rääkimist võib tunduda ennatlik. See lähenemisviis on aga kooskõlas eelmise lõiguga. Et dropshippingis, nagu igas äris, õnnestuks, on vajalik korralik ettevalmistus.

Kui plaaniksite avada füüsilise poe, siis alustaksite enne riiulite täitmist ruumi ja vajaliku sisustuse otsimisega. Platvormi valimine on samaväärne selle e-kaubanduse etapiga.

Kuna pakkumine muutub üha olulisemaks, nii turu- kui ka CMS-i poolel, tuleb võrdlemiseks aega võtta. Analüüsige ja võrrelge iga teenuse kõiki aspekte: teie tasemega seotud põhipakkumine, pakutavad valikud, isikupärastamise lihtsus, hind või kasutuslihtsus on kõik elemendid, mida tuleb arvesse võtta.

Valige kasumlik nišš

Nüüd on lõpuks aeg jõuda asja tuumani: niši valikuni. On selge, et dropshippingu edu saavutamiseks peate alustamiseks leidma kasumliku niši. Teie ettevõtte edu sõltub suuresti sellest tegurist.

Kui te pole selles keskkonnas juba tunnustatud mängija, millel on kindel e-reputatsioon, tuleks vältida kahte nišši: kulturismi (või fitnessi) ja kaalulangetamist. Konkurents on nii tihe, et isegi kvaliteetse pakkumise ja hea turunduse korral on väga raske sektori staaridega koos eksisteerida. Samuti vältige nišše, kus kedagi pole, sest enamasti tähendab see, et nõudlust pole.

Eelistatavalt vali teema, millest tead. See hõlbustab müüki, tootevalikut ja klienditeenindust. Iga idee jaoks uurige hoolikalt konkurssi, sotsiaalsete võrgustike erilehti, ajaveebisid ja muid YouTube’i kanaleid. Peab tegema turu-uuringu, et teada saada oma idee potentsiaali. Oleme juba öelnud: dropshipping on tõsine äri!

Õppige oma kliente tundma

Kas olete leidnud oma niši? täiuslik ! Nüüd on aeg määratleda oma eesmärk ja õppida tundma oma tulevasi kliente. Iga teema jaoks on entusiastide kogukond. Küsimus on selles, millisele osale sellest grupist soovite oma tooteid müüa.

Kujutagem ette, et alustate köögi niši. Võite jääda üldiseks, müües põhitarvikuid ja veidi rohkem tehnilist varustust. Samuti on võimalik keskenduda ainult algajatele. Või sihtida konkreetset segmenti, näiteks saiakesi.

Õppige tundma oma tulevasi kliente. Peate suutma rääkida nende keelt, mõistma nende ootusi, püüdlusi ja vajadusi. Kui teil õnnestub anda neile oma probleemile vastus, võimaldades samal ajal saada selleks, kelleks nad saada tahavad, võite olla kindel, et nad on teile lojaalsed.

Otsige võitnud tooteid

Dropshippinguga edukas olemine tähendab teadmist, kuidas tarnija kataloogis tuvastada üks või mitu võitnud toodet. Ülesanne pole nii lihtne, kui tundub, sest mitte kõigil objektidel pole sama kaubanduslikku potentsiaali.

Võidutoote esmane kvaliteet on see, et see peab vastama teie klientide olulisele vajadusele: inimesed on nõus maksma kõrge lisandväärtusega objekti eest, mis teeb nende elu lihtsamaks või aitab eesmärki saavutada. Et see toimiks, peavad eseme omadused olema koheselt märgatavad.

Teine kriteerium, mida oma tšempioni leidmisel arvestada, on tarnimise lihtsus koos väikese purunemisriskiga transpordi ajal. Samuti vältige kõike, mis võib rikke tõttu põhjustada palju tagastusi. Lõpuks peaks teie haruldane pärl võimaldama teil teenida piisavalt marginaali, et oma äri mugava kasumiga juhtida.

Valige parim tarnija

Tõsise tarnija leidmine on dropshippingu edu saavutamiseks hädavajalik. Me räägime sageli tarbijapettustest, kuid paljusid dropshippereid kasutavad ära ka hoolimatud hulgimüüjad. Seetõttu on soovitatav olla ettevaatlik.

Ärge unustage kontrollida mitmeid punkte, mis annavad tunnistust ettevõtte tõsidusest: saidil olevad juriidilised teated, selgelt märgitud ettevõtte nimi, aadress ja kontaktnumber, positiivne tagasiside paljudel saitidel. Võtke aega võrdlemiseks ja ostke alati paar näidist, et tagada toodete kvaliteet. Lõpuks, kui teil palutakse maksta osavõtutasu või liitumistasu, minge edasi!

Töötage välja tõhus turundusstrateegia

Tahtmine dropshippingis ilma turundusstrateegiata edu saavutada on nagu öösel sõitmine ilma auto esitulesid sisse lülitamata. Teisisõnu, katastroof on garanteeritud. Silma paistmiseks ja oma esimese müügi tegemiseks peate enne oma esimese toote turule toomist määratlema oma turundusstrateegia.

Facebooki ja Adsense’i kaudu reklaamimine on tõhus, kuid te ei tohiks sellele lootma jääda, et teid nähakse. Panusta mõjutajatele, kes saavad teie tooteid oma Instagrami kontol või YouTube’i kanalil esile tõsta. Valige kanalid, mis sobivad kõige paremini sihitava sihtmärgi harjumustega. Uurige hoolikalt oma kampaaniate tulemusi ja kohandage neid vastavalt.

Ärge proovige seda üksi teha!

E-kaubandus jätab sageli mulje, et tegemist on üksildaste äriga. See on aga tõe vastand. Üksinda tugevat ettevõtet üles ehitada ei saa. Tõestuseks peate sõlmima suhte: ühe või mitme tarnija, mõjutaja, veebitoimetaja või isegi arendajaga. Oma ettevõtte üle kontrolli hoidmine ei tähenda, et peate kõike üksi tegema.

Teadmine, kuidas luua tõhusat võrgustikku, on üks ettevõtluse võtmeid. Nii et ärge jääge oma nurka! Osalege sotsiaalvõrgustike rühmades, osalege e-kaubandusele pühendatud foorumitel ja üritustel ning jagage oma kogemusi. Looge kontakte, mis võivad teile kasulikud olla, ja näidake neile, et ka nemad võivad teie peale loota.

Läbipaistvus: dropshipping edu jaoks hädavajalik

Dropshipping on mõnikord Internetis pahaks pandud vea tõttu, mis võib teie ettevõttele saatuslikuks osutuda: läbipaistvuse puudumine. Et müüa oma tooteid kõrgema hinnaga, ei kõhkle mõned kauplejad punase joone ületamast ja illegaalitsema. Valed toodete päritolu kohta, puuduv või eksitav koostis (näiteks ehtsana müüdav sünteetiline nahk) ja muud võltsitud allahindlused rikuvad selle igati soliidse tegevuse mainet juba eos.

Kui te ei soovi kuhjata kaebusi ja näha, et teie klientuur haihtub või pöördub teie vastu, mängige alati läbipaistvuse mängu. Pidage meeles, et kauplejal, kes on müüdavas kindel, pole midagi varjata. Ettevõtte omanikuna tegutsemiseks peaksite esmaseks mureks olema klientide abistamine, mitte ainult pangakonto täitmine.

Edukas dropshipping 2020. aastal on võimalik, kui tead, mida ettevõtjaks olemine tähendab. Mõelge sellele tegevusele, mis see on: autentse ettevõtte loomine, mis nõuab tööd, stardikapitali, õigusraamistiku tundmist ja minimaalset tehnilist koolitust.

Võtke aega, et uurida oma vajadustele kõige sobivamat platvormi, enne kui leiate oma niši. Sihtrühma hoolikas uurimine aitab teil mõista nende vajadusi võitvate toodete leidmiseks. Tõhus turundus ja dünaamilise võrgustiku loomine muudavad kõik oluliseks. Lõpuks keelake kõik ebaausad tavad ja mängige läbipaistvuse mängu. Sa pead lihtsalt alustama!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked