Populaarsed esemed

Kuidas saada edukaks ettevõtjaks?

Saada LoojaksKas on olemas 100% garanteeritud valem, mida järgides saab edukaks ettevõtjaks saada? Kindlasti mitte. Kõigil inimestel, kellest on saanud suured ettevõtjad, on ainulaadne stiil ja lähenemistehnika. See, mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Siiski on neil üks ühine joon: nende mõtteviis ja suhtumine.

Seetõttu otsustasin selles artiklis teiega jagada hoiakut ja mõtteviisi, kuidas saada edukaks ettevõtjaks.

Mida peaks edukas ettevõtja tegema?

Siin on saladused:

1 – Tal peab olema suur soov selle järele, mida ta teha tahab

Kui soovi, kirge ja motivatsiooni pole, on sul raske edu saavutada.

Iga edukas inimlik ettevõtmine tuleneb suurest soovist või tõelisest kirest. Sinu äri peaks olema Sulle südamelähedane, et oleksid nõus veetma terveid öid selle loomiseks ja/või arendamiseks vajalike ideede ja strateegiate otsimisel.

Kui sul seda tahet pole, siis loobu sellest. Muidu sa kaugele ei jõua.

2 – Ta peab olema tegudeinimene

Iga äri ja iga inimese saavutus tuleneb ideest. Kuid nii võimas idee on väärtusetu, kuni see on teostatud. Selle saavutamiseks peame aga tingimata tegutsema.

Üks asi on geniaalsete ja loominguliste ideede olemasolu. Kõige tähtsam on aga tegutseda, et see idee teoks teha (midagi käegakatsutavat – mida on võimalik näha või katsuda).

Edukad ettevõtjad, kui neil on idee, hakkavad kohe tegema väikeseid tegevusi, mis on vajalikud oma lõppeesmärgi saavutamiseks.

3 – Ta peab selle käigus õppima

Kui oled hetketuhinas, ei ole harvad juhud, kui sageli eksitakse või tehakse vale pööre. See iseenesest pole halb. Aga iga kord, kui liigud edasi – kas teed vigu või mitte – pead asju hindama ja analüüsima.

Küsi endalt: mida peaksin parandama? Millele peaksin keskenduma?

Iga kord, kui teete väikese toimingu, tehke väike paus, et oma edusammud üle vaadata ja analüüsi ja hinnangute põhjal asju kohandada.

4 – Ta peab olema hästi ümbritsetud

Teie partnerite võrgustik on teie ettevõtte edu jaoks väga oluline. Enamikul edukatel ettevõtjatel on võimsad partnerid. Leiate vähe ettevõtjaid, kes on ilma partnerite või töötajateta iseseisvalt hakkama saanud.

Kui teid ümbritsevad head inimesed, on teil parem mõtteviis ja teil on suurem tõenäosus olla edukas.

Teie partnerid aitavad teil kiiresti ja lihtsalt teie ettevõttele kliente leida. Need aitavad teil leida usaldusväärseid tarnijaid. Nad saavad teiega oma kogemusi jagada ja teile head nõu anda.

Isegi kui otsustate areneda iseseisvalt (ilma partnerite või koostööpartneriteta), peate veenduma, et teil on hea kohalolek. Ettevõtja, kes hakkab tegelema piiratud ideedega inimestega, on määratud läbikukkumisele.

5 – Ta peab suutma ette näha

Ettenägelikkus on üks suurettevõtjate ühine omadus. Nad ennustavad, mis on moes järgmise viie, kümne, isegi kahekümne aasta pärast. Seega hakkavad nad selles valdkonnas oma kohta sisse võtma. Selleks ajaks, kui kõik avastavad asja tõelise potentsiaali, on nad juba kontrolli all.

Seda tegi Bill Gates arvutiteaduses. Sel ajal, kui ta selle valdkonna vastu huvi tundis, kasutas arvutit vaid piiratud hulk teenuseid. Sel ajal polnud sellel tööriistal inimeste silmis tegelikku väärtust. Aga ta uskus ja andis kõik. Tema ootusärevus võimaldas tal tõusta maailma suurimate ettevõtjate hulka.

6 – Ta peab olema hea müügimees

Kui soovite saada edukaks äriehitajaks, peate keskenduma müügitehnikatele. Milleks? Sest teie müügitehnikad võimaldavad teil potentsiaalseid kliente teie tooteid või teenuseid ostma meelitada, veenda ja julgustada.

Selle punkti käsitlemisel tuleb alati meelde Steve Jobsi näide. Steve oli suurepärane müügimees. Ta teadis, kuidas rõhutada oma toodete väärtusi ja omadusi. Samuti suutsid nad oma potentsiaalsetes klientides huvi äratada juba enne oma toote turule toomist.

Seetõttu ostsid inimesed turuletoomise päeval (uhkusega) tema tooteid, näiteks kuumi võileibu.

Järeldus

Edu ärimaailmas ei sõltu piirkonnast, kus te elate, ega teie haridustasemest. Kõik sõltub teie meeleseisundist. Kui tegutsete nagu edukad ettevõtjad, olete ka edukas äriehitaja.

Seetõttu:

  • armasta mida teed
  • ole tegude mees
  • õppige oma vigadest
  • ümbritse end heade inimestega
  • arendada sinus ootusärevust
  • õppige müüma.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked