Populaarsed esemed

Kuidas saada mõjutajaks? 7 tõhusat nõuannet

Inimressursiga Seotud Märksõnad, Mis Moodustavad Hobuserauamagneti, Tõmbavad LigiMis on mõjutaja ja kuidas selleks saada?

Mõjutaja on inimene, kes suudab mõjutada teiste arvamust läbi oma karisma, kohaloleku, ajaloo, staatuse…

Digimaailmas saab mõjutaja tänu uutele kokkupuuteplatvormidele nagu sotsiaalvõrgustikud, veebisaidid, ajaveebid jne hõlpsasti oma sõnumit teistele inimestele edastada.

Ta saab tegevust motiveerida või, vastupidi, aeglustada, kasutades ainult oma suhtlust sotsiaalvõrgustikes.

Need, kes jälgivad mõjutajat, järgijad, on rohkem altid kuulama ja järgima ühe mõjutaja arvamust kui teise. Mis sa arvad, kuidas Kylie Jenneril õnnestus miljoneid dollareid teenida? Arendades sotsiaalvõrgustikes enda ja tema kaubamärgi ümber tohutut kogukonda!

Sotsiaalmeedia jõud

Tänapäeval võib sõnum tänu sotsiaalvõrgustikele olla laia haardega, sest seda saab näha tuhandeid, isegi miljoneid kordi ja sama palju kordi edasi anda. Selle levik võib olla eksponentsiaalne!

Mõjukatel inimestel poleks samasugust nähtavust ilma sotsiaalvõrgustike kasvuta. Dünaamika nende sees kasvab. Vastavalt selliste võrgustike nagu Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn jt algoritmidele suureneb nähtavus nende postituste või twittide interaktsioonide arvu järgi võrreldes jälgijate arvuga.

See tähendab, et mida rohkem teie jälgijad teie väljaannetega suhtlevad, seda rohkem nad on nähtavad ja tõstavad seetõttu esile teie silmapaistvuse ja asjatundlikkuse teie valdkonnas.

Sotsiaalvõrgustikes oma valdkonnas tunnustatud inimesest saab de facto mõjutaja, mis on taeva kingitus ettevõtetele, kes soovivad kellegi kuulsust ära kasutada enda maine levitamiseks ja oma toodete või teenuste reklaamimiseks.

Kuid see on väga oluline ka siis, kui soovite oma tooteid või teenuseid sotsiaalvõrgustike kaudu müüa. Oma kuvandi kasutamine brändi arendamiseks ja seejärel toodete müümiseks on tänapäeval üks võimsamaid turundusstrateegiaid.

Nii tekkis vajadus luua sotsiaalvõrgustikes mõjutajate kaudu digitaalseid strateegiaid, et avaldada veebisaiti, meelitada ligi kvalifitseeritud liiklust ja saavutada seeläbi toote või teenuse rohkem müüki.

Kuid lihtsast tõsiasjast, et olete kuulus või tunnustatud, ei piisa hea suhtlemise jaoks kõigi sotsiaalvõrgustike jälgijatega. Igas võrgustikus käsitletavad küsimused on põhiolemus sellest, mis loob jälgijate vahel vastastikuse usalduse. Seetõttu on teatud “nišše” lihtsam ära kasutada kui teisi, nagu näiteks sport, mood, kosmeetika, ehted jne, kuigi loomulikult võivad Facebooki või Instagrami sarnased valdkonnad kasu saada.

Edu sotsiaalmeedias ei sõltu tingimata kuulsusest, vaid postitatava või jagatud sisu tüübist. See on viinud selleni, et mitmed inimesed on andnud endast teada kõigis või osades nendes võrgustikes. See peegeldab ajakohase teabe olulisust, piltide ja videote mitmekesisust, mis võivad muuta sisu viiruslikuks sisuks ja meelitada seega rohkem jälgijaid.

Niisiis, kuidas on teil sotsiaalvõrgustikes piisavalt kaalu, et väita, et olete nii enda ettevõttele kui ka teistele suureks eeliseks? Kuidas luua head mainet ja saada sotsiaalvõrgustikes rohkem jälgijaid?

7 näpunäidet mõjutajaks saamiseks

Keel on väga oluline: on vaja end väljendada lihtsal viisil, võttes omaks sihtmärgi kasutatud sõnavara, mis vastab teie teemale. Teie jälgijatel peaks olema võimalik end teiega ja sellega, mida te esindate.

See aitab neil end teiega lähedasemana tunda ja tekitab soovi teiega vastutasuks jagada ja seega teie väljaannetega suhelda. Ärge unustage, et suhtlus on suhtlusvõrgustikes oluline! Ja teie erinevate kontode jaoks oluline: õigekirja! Hea õigekiri on äärmiselt oluline, see annab teile täiendava eristuse.

Paista konkurentidest silma

Uurige võistlust, et teada saada, mis nende jaoks sobib. Millist sisu see avaldab? Milliseid teemasid ta käsitleb? Mis formaadis? Tuleb uurida nii vormi kui ka sisu! Need kaks aspekti käivad käsikäes.

Teie sisu peaks teie vaatajaskonnale ainulaadne välja nägema, see peaks tunduma teile eriline. On oluline, et avaldatav sisu ei huvitaks mitte ainult teie sihtrühma, vaid tekitaks neis soovi meeldida, kommenteerida ja jagada. Teie publik peaks arvama, et teie sisu on kvaliteetne ja mis kõige tähtsam, ainulaadne!

Seadke suhtluseesmärgid

Rohkem kui vajalik on endale selgeks teha, mida läbi sotsiaalvõrgustike saavutada tahad. Kui teil on üks või mitu eesmärki, mida soovite saavutada, aitab teil valmistuda edastatava sisu jaoks ja suunaks, kuhu soovite oma kogukonda viia.

Oluline on teada, kas soovite jagada anekdoote, isiklikke kogemusi, teavet, näpunäiteid, lahendusi oma teemaga seotud pisematele probleemidele… või soovite lihtsalt rohkem keskenduda erinevatele teemadele, et vestlust alustada või soovite lihtsalt teha endale professionaalse projekti looge maine, näidates oma teadmisi ja teadmisi oma valdkonnas.

Seda kõike tuleb teha ülesvoolu, et teie publik oleks kvalifitseeritud ja suhtleks teie väljaannetega nii, et need oleksid võimalikult palju nähtavad.

Omage selget sihtrühma

Algusest peale on vaja teada, millist kogukonda soovid oma eesmärkide saavutamiseks luua, olgu siis toote või teenuse müük, et kehtestada end teatud teemadel eksperdi või arvamusliidrina. …

Kui teate, miks te enda ümber kogukonda loote, on oluline teada, keda te sihite. Müügiprotsessis on oluline oma kliendi avatari tundmine, et oma mõju hiljem raha teenida. Kui sihite algusest peale, saavad potentsiaalsetest klientidest kliendid palju kergemini kui laia võrgu loomiseks.

Mida rohkem sihite, seda kõrgem on teie konversioonimäär. Määrake selgelt inimesed, keda soovite oma kogukonda meelitada. Kui see on tehtud, on teil lihtsam teada, kuidas neid enda poole tõmmata.

Avalda jäädavalt

See ei tähenda võrkude küllastamist kasutu sisuga ega oma kohaloleku näitamist igal kellaajal. Ei ! Tähtis on olla oma väljaannetes regulaarne. Kui otsustate sisu jagada 1–2 korda päevas, pidage sellest kinni.

See peab ikka asjakohane olema! Mõned otsustavad avaldada mitu korda päevas, teised 3 korda nädalas, kolmandad ainult nädalavahetustel; kõik sõltub teie teemast ja teie sihtrühmast.

Olles hoolikalt uurinud oma eesmärki, koostanud suhtlusstrateegia ja teadnud täpselt, kuhu tahad jõuda, on oluline teada, millal seda oma kogukonnaga jagada. Millal on ta teie sõnumite nägemiseks kõige kättesaadavam? Kas on aeg rääkida sellisel ja sellisel teemal? Küsige endalt kõik need küsimused, et mitte eksida oma jagamise asjakohasuses.

Jagage sõnumeid teistelt profiilidelt

Enda kõnele kaalu andmine võib olla väga huvitav kui teiste inimeste, teiste mõjutajate sisu jagamine. Jagage sisu, mis on loomulikult teiega samal teemal, kuid mis pakub huvi TEIE vaatajaskonnale.

See võib olla ka koostöös kõnealuse mõjutajaga, kes pakub teile oma toodetega liitumist, kui te sellest suhtlete. See on veel üks viis oma mõju raha teenimiseks. Kuid peale monetiseerimise võib see teie sisule rohkem mõju avaldada, kinnitada teie sisu õigsust ja tähtsust.

Suhelge oma jälgijatega suhete loomiseks

Kvaliteetse sisu pakkumine on oluline, nagu ka kõik, mida olete varem näinud. Kuid on üks asi, mis on oluline, see on iseenda andmine ja selle jagamine kogukonnaga. Vastake nende küsimustele, kommentaaridele, osalege oma väljaannetega seotud suhtluses.

Teie publik tunneb, et nad on teie silmis olemas ja teavad, et nad on teie jaoks olulised. Vahetus oma kogukonnaga on väga oluline, kui teil on võimalus neile kohtumist pakkuda, ärge kõhelge hetkekski, tehke seda! Te vajate oma jälgijate jaoks õiglast investeeringutasuvust, nad muutuvad teie jaoks ainult aktiivsemaks, kui jätkate teie võrgustikes suhtlemist!

2019. aasta esimeses kvartalis ulatus ainuüksi Facebooki aktiivsete kasutajate arv Prantsusmaal 35 miljonini, YouTube’is 19 miljonini, Instagramis 17 miljonini, Snapchatis 13 miljonini ja Twitteris 10,3 miljonini. Need numbrid aitavad meil paremini mõista levitamise ja nähtavuse võimsust.

Digimaailmas mõjutajaks saamist õpitakse, selle kallal töötatakse ja rakendatakse. Aga vaja on ka mõjuka inimese omadusi. Keda sa jälgid? Kas Internetis või elus? Mis tüüpi inimene sind köidab, inspireerib? Esitage endale need küsimused, et saaksite neid enda puhul rakendada!

Inimestele meeldib samastuda teisega, et ennast mõista. Millised omadused peaksid sul olema ja neid arendama, et inimesed sind loomulikult järgiksid? Siin on mõned neist, mis kehtivad nii elus kui ka Internetis.

Excel avalikus esinemises

See on teadmine, kuidas võita kellegi tähelepanu, kes teid kuulab, ilma et oleksite valmis, vaid pigem loomulikuna.

Oskus muuta argipäev huvitavaks: Mõjutaja suudab muuta tavalise erakordseks, tuues igas olukorras välja parima.

olla sotsiaalneteavad, kuidas inimestega suhelda: Mõjutajad teavad, kuidas inimestega loomulikult suhelda ja neil on võimalus panna igaüks, kellega nad räägivad, end erilise, huvitava ja tähtsana tundma.

Olles kirglik: Ainus viis valdkonda mõjutada on suhtuda kirglikult sellesse alasse, mida sa nii väga armastad, et annad selle emotsiooni edasi kõigile enda ümber.

olles positiivne: Kes tahab kedagi negatiivselt jälgida? Kui olukord muutub, on lihtne näha negatiivset, kuid inimesed, kellel on võime mõjutada, kasutavad neid võimalusi, et laiendada oma haaret, kasutades ära iga olukorda. Pooltäis klaasi nägemine aitab edasi liikuda.

olla veenev:Kui inimene peab end mõjutajaks, kuid ei suuda veenda oma jälgijaid ostma tema raamatut või toodet, minema tema seminarile või sooritama toimingut, mida ta palub, siis pole see tegelikult mõjutaja. Peamine on veenda ja teisendada.

Ole enesekindel: Kes ei riski, see ei võida. Endasse uskumine on võti suurema mõjusuhte saavutamiseks.

Olles vastupidav:Mõjutaja suudab kohaneda iga olukorraga ja väljuda igast keerulisest olukorrast tugevamana, saavutades professionaalse ja isikliku tipptaseme.

Mõista vastastikkuse jõudu: Mõju omav inimene teeb oma tööd eetiliselt ja loob usalduse sõnumi ümber, mida nad üritavad edastada.

Siin on mõned pallid, kuidas saada mõjutajaks nii töö- kui ka isiklikus sfääris. See on täiesti uus “töö” Internetis, mis võib olla väga tulus, kui seda õigesti teha. Investeerige oma kogukonda, ärge võlts suhtumist, olge aus, olge sina ise ja teie publik premeerib teid!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked