Teeni raha

Kuidas saate raha teenimiseks oma fotosid Internetis müüa?

Müügi_FotoKas otsite lollikindel tehnikat kiireks raha teenimiseks? Internet on juurdepääsetav laiale vaatajaskonnale ja jääb teie parimaks võimaluseks oma ettevõtte alustamiseks. Teile pakutavate ettevõtete hulgas on fotode müümine endiselt üks Interneti-spetsiifilisi turumudeleid.

Muidugi on teil võimatu ampsu jaehinnaga elada. Kuid kuna väikestest ojadest saavad suured jõed, teenib 1 euro 2000 korda järjest müüdud foto kohta aja jooksul maksimaalselt raha. Nii et siin on see, mida peate teadma, et saada rikkaks fotode Internetis müümisega.

Fotogalerii saidid, millega peaksite töötama

Kui teie eesmärk on teenida palju raha, on oluline, et käituksite nagu professionaal. Fotograafia ei tohiks olla enam sinu jaoks vaid hobi, see on sinu asi. Nii et ärge leppige oma saakide avaldamisega oma saidil või ajaveebis, mis on teie sõprade ja kontaktide seas kindlasti väga populaarne. Selle asemel kaaluge partnerlust mainekate pildiagentuuridega. fotolia, iStockphoto, Shutterstock, 123rf, BigStockPhoto, CanStockPhoto, Unistuste ajad … olete valikuga hellitatud.

Need fotosaidid töötavad tulude jagamise süsteemis. See eeldab, et nad saavad teie fotode iga müügi eest teatud protsendi tulust. Vastutasuks saate nende teenustest tasuta kasu. Kõige rohkem saate kasu sellest, et nad on avalikkusele, sealhulgas kõigile teie tulevastele ostjatele avatud.

Kuidas need fotogalerii saidid töötavad? Mõnikord piisab tasuta registreerimisest. Siiski võivad nad paluda teil täita üksikasjalikud isikuandmed, sooritada sobivustesti teie fotograafiaoskuste hindamiseks või naasta pärast esitaja lepingu allkirjastamist. Kuna sellised nõuded on osa autori autentimisest ja kaitsemehhanism petturliku käitumise vastu, on teie huvides neid esitada, kui soovite, et teie juhtumiga nõustutaks. Ja kuna see on omamoodi pakkuja, vähendab see oluliselt konkurentide arvu ja suurendab teie võimalusi oma fotosid müüa!

Kuus reeglit oma fotode edukaks müümiseks Internetis

Fotode müümiseks digikaamerast ei piisa. Teil on vaja loovust. Ja ennekõike peate vastu võtma mõned põhireeglid.

1- Esitage ainult oma fotod

Internet jälestab plagiaadi, nagu loodus jälestab vaakumit. Seetõttu vältige pilte ja illustratsioone, mille autoriõigused on kaitstud ja mis kuuluvad kolmandale osapoolele. Ärge reprodutseerige ettevõtte logosid ega kaubamärke.

2- Kasutage õiget pilditarkvara

Fotode redigeerimise eest hoolitsemiseks ja nende soovitud kohandamiseks valige võimas fototarkvara, nagu Adobe Photoshop või Adobe Lightroom. Võite proovida ka tasuta tööriistu, nagu Google’i Picasa, või tasulisi tööriistu, nagu Corel. Kõige tähtsam on see, et optimeeriksite oma fotode kvaliteeti.

3- Esitage malli versioon

Kui teie fotol on äratuntav isik või inimesed, esitage alati mudeli ID ja originaalpildi koopia.

4- Kasutage õiget valgustust

See võib teile tunduda ilmne. Siiski on ülimalt oluline osata konkurentidest eristuda. Ärge olge see, kes mõne valgusti ja valguskompositsiooni tõttu müügist ilma jäi. Piisava kvaliteedi hindamiseks ärge kartke ammutada inspiratsiooni enimmüüdud fotodest.

5- Valige õige suurus

Kuna teie fotod on mõeldud laiemale vaatajaskonnale, salvestage need JPG-vormingus, välja arvatud juhul, kui fotoarhiivi agentuur määrab teistsuguse vormingu. Üldjuhul oleks pildi eraldusvõime 2-4 megapikslit ja nõutav on maksimaalselt 15MB-20MB.

6- Mõelge SEO-le

Kogu Internetis avaldatud sisu tuleb krediteerida. Sama kehtib ka fotode kohta. Ja pole asjata, et see on ainus viis, kuidas oma foto pildipangast ja tuhandetest, isegi miljonitest saadaolevatest fotodest silma paista. Seega leidke oma foto kirjeldamiseks kõige sobivam märksõna ja sisestage nõutud metaandmed.

Kui palju raha teenite oma fotode müügiga?

Raha TegemaSee sõltub peamiselt teie foto ostude arvust. Ja kui teil on piisavalt suur pildivaru ja eriti hea kvaliteet, saate elada rohkem kui mugavalt oma fotosid müües.

Üldiselt maksate iga salvestuse eest allalaadimise eest. Microstocki agentuurid maksavad oma fotograafidele 20 või 40 senti iga üleslaaditud foto, sealhulgas mitteeksklusiivsete piltide eest. Pikemas perspektiivis võib see kokku võtta märkimisväärse summa.

Teisest küljest ärge töötage fotoarhiivi saitidega, mis pakuvad autoriõiguste ülekandmist. See eeldab tõepoolest, et pärast müümist kaotate oma omandiõigused ja teil on võimatu oma fotot edasi müüa.

Edumudel, mida järgida…

Lisa Gagne, teenib Quebeci professionaalne fotograaf aastas rohkem kui 100 000 dollarit lihtsalt oma fotosid Internetis müües. Ta on sellel saidil oma 5000 saavutuse hulgas müünud ​​üle 500 000 pildi. Ta on üks esimesi fotograafe, kes töötab täiskohaga ainult iStockphoto heaks.

Lühidalt, eeskuju, mida järgida kõigile pürgijatele, kes soovivad müüa pilte istockil või muudel fotosaitidel!

Kui olete seda Interneti-töö vormi varem proovinud, jagage meiega oma kogemusi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked