Blogimine

Kuidas suurendada oma ajaveebi vaatajaskonda usaldusväärsuse kaudu?

Kuidas Suurendada Oma Ajaveebi Vaatajaskonda Usaldusväärsuse KauduEt lugejad usaldaksid autori kirjutatut, sõltub kõik viimase artikli usaldusväärsusest. Selgitus.

Tema ajaveebi vaatajaskonna suurendamine on usaldusväärsuse küsimus

Artikli usaldusväärsus põhineb kahel põhielemendil: ühelt poolt selle autori või selle avaldamisregistri usaldusväärsus ja teiselt poolt kasutatud allikate usaldusväärsus. Ja ega asjata ei öelda, et igal käsitletaval teemal on tingimata loogiline ja normatiivne raamistik, millesse see mahub. Seetõttu ootab lugeja enne artikli lugemist globaalset teavet, mida ta soovib edasi uurida. Kui aga artikli sisu sellest ootusest veidi liiga kaugele kaldub, seatakse artikli usaldusväärsus kahtluse alla ja lugeja ei usalda seal öeldut.

Muidugi ei piisa teema arendamisest, et ajaveebi publik nõustuks artiklit uskuma. Eelkõige peaks sisu peegeldama autori oskusteavet. Sisu lugedes peaks lugeja suutma hinnata kirjutaja motivatsiooni ja oskusi, eriti kui viimane ei levi tema teabes ega mõõda tema kirjutatu ulatust.

Artikli usaldusväärsus sõltub ka enne selle kirjutamist tehtud uurimistöö sügavusest. Teabe teaduslikkus on üks olulisemaid omadusi, mida lugeja artiklist otsib. Üks viis lugejate kindlustunde suurendamiseks oleks eelistada klassikalisi ja tuntumaid autoreid, kes on teema juba välja töötanud. Tõsi, toimetajal võib olla oma arvamus talle eelnenud autorite mustandite põhjal. Teatud juba ilmsiks tulnud tõdede kaasamine ja ümbersõnastamine näitab aga eelkõige seda, et autor on oma teema selgeks saanud.

Lõpuks sõltub artikli usaldusväärsus autori karismast ja kontekstist, milles see avaldatakse. Mõnikord piisab sellest, kui artikli autorit teatakse ja tunnustatakse kui teema meistrit, et inimesed usuksid tema öeldusse. Samamoodi, kui artikkel avaldatakse tuntud ja tunnustatud saidil või ajalehes, usuvad inimesed kergemini sellesse, mida seal arendatakse.

Lugejatega usaldusliku suhte loomine tagab, et teie külastajatest saavad tulevikus kliendid. Miks mitte kasutada neid näpunäiteid oma ajaveebi vaatajaskonna suurendamiseks?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked