Blogimine

Kuidas suurendate oma nähtavust Internetis?

Veebis NähtavusInternet pole kunagi olnud nii tähelepanu keskpunktis.

Tänapäeval pakuvad paljud saidid teenuseid, mida väga lähiminevikus ei eksisteerinud: ostlemine ja kihlveod internetis, piletite broneerimine, internetipank, erinevate teenuste pakkumine jne.

Tort on olemas, aga jagamine on raskuste tuum. Interneti eeliseks on see, et saate teha kõike, olenemata sellest, kas olete seda juba teinud või mitte. Mäng ise on tasuta ja sõltuvalt teie käsutuses olevatest ressurssidest (varud + raha) võite hõivata soovitud ruumi. Nii nagu kaubanduskeskuses, on osad kaubad märgistatud ja teised mitte. Mõned on isegi unustatud.

Kus soovite asuda?

Kas soovite istuda asendis, mis tagab teile hea nähtavuse või olete nõus leppima tagaistmega? Sina otsustad. Ma eeldan muidugi, et tahate esineda esimestes ridades. Seda näeme täna selle artikli kaudu.

Kuidas suurendate oma nähtavust Internetis?

Loetleme siin mõned olulised toimingud teie saidi Internetis parema nähtavuse tagamiseks.

Valige domeeninimi

Domeeninimi on veebisaidi identiteet. Valiku asjakohasus sõltub kasutusmugavusest. Peaksite otsima tähelepanuväärseid domeeninimesid, kuid ennekõike hõlpsasti meeldejäävaid. Vältige väljamõeldud asju, mis muudavad brauseri aadressiribale tippimise keeruliseks.

Halb uudis, domeeninimi on ainulaadne identiteet. See sunnib teid leidma domeeninime, mida keegi pole veel kasutanud. Kuna veebisaite on juba olemas, võin teile kinnitada, et valik võib ühel hetkel üsna keeruliseks muutuda.

SEO, kõige võti

Kui sait on võrku pandud, on see Internetis automaatselt nähtav. Praktikas, kui sisestate domeeninime brauserisse, näete seda kuvatuna. Otsingumootoritele on see aga peaaegu tundmatu. Kuid just need otsingumootorid kontrollivad tänu oma väikestele robotitele saitide nähtavust Internetis.

Sama hästi võite teha neist oma sõbrad. Aga kuidas ?

  • Loomulikud viited (SEO: otsingumootori optimeerimine)

Nagu nimigi ütleb, toimub loomulik viitamine iseenesest, loomulikul viisil. Kõigepealt tuleb teada, et siin on määravaks teguriks aeg. Sest õnnestub otsingumootori tasemel hästi viidata, peate laskma ajal oma tööd teha ehk teisisõnu peate kulutama palju kannatlikkust. Kuid see pole veel kõik. Lisaks kannatlikkusele on vaja rakendada teatud võtteid, et loota silma paista.

Märksõnad on teatud mõttes teie saidi identiteet. Need on sõnad, mida otsingumootorid teile pildi määramiseks otsivad. Sel põhjusel, väga määrav on märksõnade valik, mille alusel me end positsioneerida tahame.

Esimene märksõna valiku kriteerium peaks olema sobivus teie teemaga. Järgmiseks peate koostama nimekirja kõigist märksõnadest, mis meelde tulevad. Seetõttu vali sõnaühendid. Hea tava on seada ennast internetikasutaja asemele. Mida ta oleks esitanud palvena loota sellisele tulemusele?

Siis peaksite teadma, et märksõnu on nelja tüüpi:

  • konkurentsivõimelised märksõnad

Need on väga ihaldatud märksõnad ja tavaliselt suurte ressurssidega saitide poolt. Seetõttu on raske end nende märksõnade järgi positsioneerida. Te tunnete nad ära Google’i esitatud suure tulemuste ja sponsoreeritud linkide arvu järgi.

  • Parasitiseeritud märksõnad

Need märksõnad ei ole niivõrd asjakohased, kuivõrd saidid, mis on end neile paigutanud, on seda mõneti juhuslikult teinud. Internetikasutajad, kes nende otsingute tulemustele kokku puutuvad, ei ole alati õiged väljavaated, need, kes on pakkumisest huvitatud. Te tunnete nad ära selle järgi, et Google’i esitatud tulemused on mitmekesised ja seotud mitme sektoriga.

  • Tähelepanuta jäetud märksõnad

Erinevalt parasiteeritud märksõnadest on tähelepanuta jäetud märksõnad väga spetsiifilised. Märkate, et Google saadab teile selliste märksõnade puhul vähem sponsoreeritud linke sisaldavad tulemused. Nende märksõnade alusel end positsioneerivad saidid ei pruugi olla nii võimsad.

See on teatud mõttes eelmist tüüpi märksõnade, tähelepanuta jäetud märksõnade laiendus, selle erinevusega, et kuigi otsingutulemused pole tohutud, on nendele märksõnadele paigutatud saidid väga spetsiifilised.

Märksõna valik tuleks teha vastavalt teie eesmärkidele. Näiteks konkureerivad märksõnad on internetikasutajate seas väga populaarsed. Enda positsioneerimine selliste märksõnade järgi on aga suhteliselt keeruline. Teisest küljest on tähelepanuta jäetud märksõna vähem silmapaistev, kuid kui teil õnnestub end sellel tasemel positsioneerida, on teie SEO-l eelis. Keskenduge esmalt tähelepanuta jäetud märksõnadele ja seejärel konkureerivatele märksõnadele. Ülejäänud kaks tüüpi võivad moodustada vaheetappe.

Praktikas peaksite oma veebisaidile artikleid kirjutama lubage märksõna kohaloleku marginaaliks 2% teie artikli mahust. See peaks olema pealkirja tasemel, esimeses lõigus, sealhulgas metakirjeldustes.

Tasulised viited (SEA: otsingumootori reklaam)

Erinevalt loomulikest suunamistest toovad tasulised suunamised tulemusi suhteliselt lühikese aja jooksul. See ongi eesmärk. Kui maksate otsingumootoritele teatud märksõnade asetuse eest, saate tagada, et olete otsingutes esikohal.. Hea nähtavus garanteeritud. Sellel tasemel tegutseb Google oksjonipõhimõttel. Mida populaarsem on märksõna, seda suurem on selle turuväärtus. Peamised hinnakujundusmeetodid on järgmised:

Pay Per Click ütleb, et reklaamija maksab Google’ile ainult siis, kui keegi teie reklaamil klõpsab.

Tuhande näitamise hind. Reklaamija maksab vastavalt väljapanekute arvule.

Kulu omandamise kohta. Reklaamija maksab vastavalt konversioonile, mida ta saab reklaamiga teha.

Tasulisi suunamisi tuleb kasutada tiheda konkurentsiga valdkondades, mille koht nõuab enam-vähem märkimisväärset eelarvet.

Sotsiaalsed võrgustikud, taeva kingitus

Veebisaidi omamine, kus sotsiaalmeedias puudub kohalolu, on nagu enesetapp.

Ei saa eitada, et sotsiaalsed võrgustikud on tänapäeval hädavajalikud. Ja nende mitte kaasamine kommunikatsioonistrateegiasse on suur kaotus.

Eesmärk on nende võrkude kaudu ületada lõhe Interneti-kasutajate ja teie platvormi vahel. Seetõttu peate looma ja arendama kogukonna, mille saate seejärel potentsiaalseks kliendiks muuta, muidugi õigeid strateegiaid rakendades. Lisaks ei maksa enamikus sotsiaalvõrgustikes konto loomine midagi ja on väga ligipääsetav. Lihtsalt naudi.

Peamised on: Facebook, Twitter, YouTube (jah, YouTube on sotsiaalvõrgustik), Instagram, Pinterest, LinkedIn.

Kuid teie valik peaks põhinema teie tööstusharul.

Samas ei ole keelatud mitmel sellisel platvormil korraga kohal olla. See on isegi soovitatav. Kuid õigel viisil, muidu võib see teile karuteene teha.

Suurendage nähtavust ennast näidates

Internetis on dünaamilisus omadus, mis sul peab olema, kui soovid edu saavutada. Sest suurendada oma saidi nähtavust Internetis, on soovitatav osaleda teatud platvormide korraldatavatel üritustel. Need üritused koosnevad artiklite pakkumisest väga konkreetsel teemal. Ja miks mitte seda ise korraldada? Eesmärk onhankige sissetulevaid linke, laiendades seega teie saidi võrku otsingumootorite suhtes.

online-juhendid

Nähtavus eeldab ka registreerimist selleks ettenähtud tööriistades: veebisaitide kataloogides.

Need kataloogid loetlevad saidid vastavalt nende teemadele. Registreerumine on pluss, et teid paremini nähakse. Seal on suur hulk katalooge, mille registreerimine on tasuta. Kõik, mida pead tegema, on sisestada oma andmed.

Internetis nähtavuse suurendamine on pikaajaline ülesanne. Ühelt poolt nõuab see kannatlikkust ja suurt rangust koos distsipliiniga, aga ka ja eelkõige järjepidevust töös.

Nõudlikumate ja konkreetsemate eesmärkide saavutamiseks on mõnikord vaja käsi tasku pista, et asjad veidi kiiremini tehtud saaksid. Igatahes tuleb meeles pidada, et Internetis ei lähe midagi kaduma. Ühel või teisel päeval saame tehtud jõupingutustest kasu.

Mida sa arvad ? Kas olete kunagi mõnda neist tegevustest harjutanud? Andke meile kommentaarides tagasisidet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked