Populaarsed esemed

Kuidas teha 3D e-raamatu kaant?

Kaane-E-Raamat-3DÜha rohkem näeme kaunite 3D-kaantega e-raamatu esitlusi, nagu oleksid need päris. Nagu oleksid need paberraamatud. See on tõesti suurepärane. Kuidas neil läheb? Kuidas nad teevad nii ilusaid 3D-e-raamatu kaaneid?

Selle küsimuse esitas mulle Taiwani sõber, kellega arutasin viimaste aastate digitaalseid muutusi. Arvasin, et vastus võib paljudele huvi pakkuda. Seetõttu otsustasin täna selles artiklis teiega sellel teemal rääkida “kuidas” luua 3D digitaalset tootekatet.

Lähme!

Kauni pildiesitluse tähtsus

Teate ütlust, et hea esmamulje jätmiseks pole paremat aega kui esimesel kohtumisel? Seal küpsetatakse kõik.

Kui teie teemast huvitatud külastaja tuleb esimest korda teie veebilehele teie pakkumist vaatama või näeb seda kuulutuse manuse kaudu, peab ta olema lummatud ja üllatunud. Peab eeldama, et ta on teie pakkumisest huvitatud. See on isegi kohustus, muidu oled kindel, et oled selle igaveseks kaotanud.

Üks atraktiivseid tegureid pärast teie e-raamatu pealkirja on viimase visuaalne esitlus.

Teie e-raamat või teie digitaalne toode üldiselt peaks olema kena välimusega.

Ma ei mäleta ühtegi e-raamatu esitluslehte, millel pole pilti ega kaaneesitlust, kuid kui see oli olemas, siis mõistke, et see ei kestnud kaua, kui autoril pole mingit mainet.

Visuaale kasutatakse teie toodete müümiseks. See on strateegia, mille turundajad on kasutusele võtnud, et muuta pakkumised kaasahaaravamaks.

Mis puutub e-raamatutesse, siis alustasime lihtsa kaaneesitlusega. Tasane visuaal, 2D-s. Aga kuna paberraamatute laine oli juba oma jälje jätnud ja kuna neil raamatutel oli rohkem väärtust kui digiraamatutel, siis tuli kohaneda. Nii arvasid turundajad, disainerid ja teised valdkonna spetsialistid kohaneda e-raamatu kaaned, mis looksid paberraamatute illusiooni. Nii avanesid 3D-pildid.

Ja ma arvan, et neil oli õigus. Kui vaatame uut 3D-pildid e-raamatu esitlusest, mõtleme kohe paberraamatu peale. Igal juhul rohkem paberraamatut kui digiraamatut. Ja see ennustab head.

Nüüd, kui toon on paika pandud, näeme, kuidas on võimalik ka meil ja meie e-raamatul selliseid kaaneid üles seada.

Kuidas luua e-raamatutele ja teabetoodetele 3D-kaant?

Lisasin digitooted, kuna realiseerimisvahendid on praktiliselt samad. Digitaalsete toodete, sealhulgas e-raamatute 3D-kaaned üldiselt võivad olla erineval kujul: kõvad kaaned, pehmed kaaned, spiraalkaaned, ajakirja stiilis kaaned, CD- või DVD-ümbrised, CD või DVD-ga või ilma sees, väljas, karbis jne.

Nende erinevate vormide puhul on realiseerimisviis praktiliselt sama. Kui teil on õiged tööriistad, on see tavaliselt igaühe käeulatuses. Kas see üllatab sind?

OK, ma ütlen sulle. Isegi kui teil pole graafikaalaseid teadmisi, on teie jaoks lahendus olemas. Ma annan selle sulle kohe. Aga jätkame…

Sellel on kaks peamist etappi looge oma e-raamatule virtuaalne kaas.

Esimene seisneb kaane enda kujutise loomises. Jah, 2D-vaade.

See peaks sisaldama e-raamatu pealkirja, autori või teie ajaveebi (või mõlema) nime, tausta ja/või pilti, see on teie otsustada. Kui otsustate lisada pildi, peaks see olema hea kvaliteediga ja vastama teie e-raamatu lubadusele. Ära räägi oma aia haldamisest näiteks kasiinolaua pildiga. Vaevalt, et teie potentsiaalsed isikud ühenduse loovad.

Võtke aega ka selleks, et kontrollida, kas teil on kasutatavate piltide õigused. Riskides saada hiljem kohtu alla.

Veidi lisa: arvestage ka tagakaanega (see, mis katab e-raamatu viimast lehekülge). Sageli jäetakse see tähelepanuta.

Teine samm koosneb kõnealuse 3D realiseerimisest. Asi on kombineerida erinevad 2D kaaned kauniks visuaalseks raamatuks.

Kui tead graafilist disaini

Kui te pole graafilise disaini alal uus, saate kasutada Photoshopi tarkvara . Vastasel juhul võite kasutada Gimp tarkvara, mis on praktiliselt Photoshopi tasuta ja tasuta tarkvara ekvivalent.

Selle tarkvara abil saate luua ilusaid visuaale.

Kuid peaksite teadma, et nendeni jõudmine võtab kaua aega, välja arvatud juhul, kui olete selle tarkvara tavaline ja väga hea.

Headel tingimustel…

Kui te graafilisest disainist aru ei saa

Ärge heitke meelt, lahendus on ka teie jaoks. Isegi mitu.

Kui te ei ole graafilise disainiga tuttav, saate:

1- Delegeerige ülesanne teenusepakkujale

Seal on palju ülesandega kogenud spetsialiste, kes on valmis teid aitama. Leiate need teenindusplatvormidelt nagu fiverr.com, elance.com, 5euros.com ja paljud teised.

Nende hinnad on suhteliselt madalad. Mõne eest 5 eurot.

Kutsun teid üles heitma pilk ülalmainitud veebisaitidele, kus näete nende oskusi koos näidetega nende saavutustest.

Näe aga vaeva, et oma tööd nendega hästi planeerida, sest vahel käivad nad tööga üle jõu.

2- Ostke digitaalsete toodete jaoks mõeldud 3D leviala tarkvara

Ma ei hakka siin reklaamima, vaid kutsun teid vaatama Google otsingumootorisse, sealt leiate lahendused. On häid ja vähem häid, terviklikke (globaalseid) ja vähem terviklikke. Võtke aega nende analüüsimiseks.

Kui leiate mõne, jagage seda teistega siin kommentaarides. See oleks tore.

3- Kasutage võrgus tasuta tarkvara

Jah, see on olemas. Internetis on tasuta 2D- ja 3D-e-raamatukaante valmistamise tarkvara. Nimetan kaks:

– eCoveri kujundus sisse lülitatud http://www.myecovermaker.com/ecover-design. (Seda ma isiklikult kasutan ja soovitan! Seal on tasuta versioon ja väga soodne tasuline versioon. Kõik e-raamatud alates minu trenn on tehtud selle tarkvaraga. )

– 3D-pakett, op https://online.boxshot.com

Nende lahenduste kasutamiseks peate registreeruma. Need on tasuta registreerimised. Nii et ära keela ennast. Kutsun teid vaatama neid saite ja veenduma, kui lihtne on oma järgmise 3D-e-raamatu kaane kujundamine.

Ainus tõeline raskus sellel tasemel on e-raamatu erinevate külgede kuvamine 2D-vormingus. Ma ütlen 2D. Ärge eksige. Need on erinevad tahud, mida peate 3D-visuaali loomiseks kokku panema.

Kuid alati on lahendus. Need kaks pakkumist, 3D Pack ja eCover Design, võimaldavad teil neid otse redigeerida, valides suure hulga loodud ettepanekute hulgast malli koos võimalusega laadida pilte ja sisestada teksti. See pole nii raske.

Kuid mõnikord võib seda otsepildi tegemine olla tüütu või soovite mõne pildi manustada.

Teine tööriist, mis võimaldab teil luua tõeliselt kvaliteetseid fotomontaže, on Picmonkey fotoredaktor. Selle tasuta redaktoriga saate oma kaane 2D-kujundust südamerahuga redigeerida. Külastage saiti ja…

Kui tunnete end eksinud, vaadake YouTube’i, seal on häid õpetusi, mis aitavad teil alustada. Sama kahe eelmise tööriistaga, 3D pakett ja eCover disain.

Kui see kõik tundub teile keeruline, kui arvate, et see kõik on jama, siis on viimane lahendus, mille ma teile pakun.

4- võta minuga ühendust

Kas see ajab sind naerma? Ei, tõsiselt, võtke minuga ühendust.

Tegelikult on mul teenusepakkuja, kellega olen pikka aega koostööd teinud, kes võib-olla suudab seda teha. Ta on sellistel missioonidel väga hea. Huvi korral saada mulle kiri ja võtan sinuga ühendust. Tehtud kiiresti, hästi tehtud, see toimib, see on kindel!

Noh, ma arvan, et see on üsna ilmne. Igaühel oli oma.

Olenemata sellest, kas olete graafilises disainis kehv, algaja, asjatundja, leidlik või muu, peaksite suutma pakkuda oma e-raamatule või digitaalsele tootele seda visuaali, mida praegu müüakse. Kummal pool sa oled? Milleks sa täna valmis oled? Rääkige meile allolevates kommentaarides.

Kui teil on ka teistsugune lahendus, oleme kliendid. Anna meile teada. Siit saate ka lisateavet soovitatud e-raamatute loomise tarkvara kohta.

Ja kui olete proovinud tasuta veebitööriista või mõnda muud plaani, kas saate meile ka lingi anda, et saaksime seda vaatama minna. See oleks teist lahe.

Ütleme üksteisele kohe, kommentaarides? See töötab.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked