Populaarsed esemed

Kuidas tuvastada veebikelmust? Siin on 3:

Internetipettuse Ära TundaInternetis pettuse saamiseks on palju võimalusi.

Selles artiklis vaatleme konkreetselt kolme võimalust pettuse saamiseks, kui annate oma raha tipptasemel petturitele.

Petturid on kõikjal meie ümber ja neid võib leida igas eluvaldkonnas, kuid neid on aina rohkem eriti kui tegemist on krediitkaartide, pangakontode ja muude tegevustega, mis hõlmavad raha saatmist või vastuvõtmist Internetis.

Veebipettus nr 1: e-kiri pangalt või krediitkaardiettevõttelt

Kui saate selle meili kaudu meili, milles palutakse teil sisestada oma pangakonto või krediitkaardi andmed, kuna teie privaatsus on ohus või soovite lihtsalt kingitust saada: TÄHELEPANU! See on ilmselt pettus.

Kuidas see pettus toimib?

Meili saatjad teavad, et vaid väga väike osa inimesi vastab positiivselt oma konfidentsiaalse teabega. Kui registreerusite neile antud võltsitud Interneti-aadressi kasutades, varastavad nad teie kontod nii hästi kui võimalik.

Veebikelmus nr 2: teid valis miljonäri pärija:

Kui saate meili kelleltki, kes väidab end esindavat surnud või kadunud endist juhti, kõrget ametnikku või ärimeest Aafrikast, Pärsia lahe piirkonnast või isegi Venemaalt ja pakub teile mitme miljoni dollari suurust annetust: ETTEVAATUST!

Kuidas see pettus toimib?

Nad küsivad raha ülekandmiseks teie pangaandmeid ja kasutavad neid esmalt väikese summa ülekandmiseks. Kui olete neid usaldanud, küsivad nad teilt rohkem konfidentsiaalset teavet, kuna nad “vajavad” seda kogu summa teie kontole ülekandmiseks. Mida nad teile ei ütle, on see, et nad kannavad kogu raha teie kontolt enda kontole.

Veebikelmus nr 3: saage üleöö rikkaks imesüsteem:

Need on ettevõtted, kes reklaamivad, et kui registreerute ja kasutate nende süsteemi, saate kiiresti teenida suuri summasid. Sellesse liigasse kuuluvad mitmed hoolimatute binaarsete optsioonide maaklerid. Palun ärge langege sellesse lõksu.

Mida iganes teete võrgus, pidage meeles, et Internet ei ole turvaline koht, eriti kui on vaja krediitkaarti välja võtta või konfidentsiaalset pangateavet esitada.

Kui te ei ole veebimaksetega rahul, on palju turvalisi makselahendusi, näiteks Mastercard Paysafecard, mis teie tehinguid mitmel viisil veelgi kindlustavad. Täpsemat infot saad Sellel saidil.

Kuidas õnnestub teil legaalselt Internetis raha teenida?

Miks mitte luua veebisait või ajaveebi ja muuta see kasumlikuks reklaami, seotuse või oma toodete loomise ja müügiga? Samuti saate pakkuda oma teenuseid vabakutselisena teistele ettevõtetele. Need on tulusad ja elujõulised pikemaajalised lahendused, kui neid õigesti teha. Lisateabe saamiseks kutsun teid seda artiklit lugema.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked