Veebiturundus

Looge edukas YouTube’i kanal: kuidas seda teha?

Luua Youtube'i KanalYoutube’ist on saanud tänapäeval üks enimkasutatavaid otsingumootoreid. Ja kui teil on Interneti-äri, peaksite selle oma turundusarsenali lisama.

Kui teil on nõu, mida saate videote kaudu anda, kui saate midagi õppida viie minutiga, siis peaksite ja saate luua eduka YouTube’i kanali.

Selle artikli eesmärk on aidata ja juhendada teid YouTube’is oma kohaloleku loomisel. Nii et selle artikli lõpus saate luua eduka YouTube’i kanali.

7 küsimust, mida endalt küsida enne YouTube’i kanali loomist:

Enne YouTube’i kanali loomise alustamist peate endalt esitama mõned küsimused. Vastused neile aitavad teil oma projekti vastavalt ette valmistada.

1 – Miks soovite luua YouTube’i kanali?

Miks soovite luua YouTube’i kanali? See on kindlasti kõige olulisem küsimus, mida enne YouTube’i videote tegemise alustamist endalt küsida.

Kas teil on kirg videotootmise (loomingu) vastu? Kas näete veebivideoid oma veebisaitide liikluse allikana? Kas soovite avaldada oma arvamust teile olulisel teemal?

Need kõik on head põhjused, miks saate YouTube’i kanali luua.

Kuid ärge arvake, et sellest piisab Youtube’is edukaks saamiseks. Eduka YouTube’i kanali loomine võtab aega ja vaeva. Nii et kui te pole valmis kõvasti tööd tegema, ärge oodake palju.

2 – Millega te oma videoid filmite?

Kas tead, milliseid videoid tegema hakkad? Igatahes on võimalused lõputud. Saate teha videoid oma igapäevaelust, ärist, poliitilistest vaadetest jne.

Olenemata sellest, millise valdkonna te valite, on oluline jääda oma lähenemisviisis järjepidevaks. Näiteks ei tohiks täna rääkida videomängudest ja teisel päeval koerte treenimisest.

3 – Kas see on nišš, mille vastu olete kirglik?

Üks suurimaid vigu, mida inimesed uue YouTube’i kanali või isegi ajaveebi loomisel teevad, on niši valimine selle populaarsuse ja kasumlikkuse järgi. Aga mitte sellepärast, et see nišš neid erutab.

YouTube’i kanali loomine viib teid paljude valitud nišiga seotud teemade juurde. Seega on parem valida nišš, mille vastu olete kirglik.

4 – Millisele sihtrühmale te sihite?

Peate oma sihtrühma hästi tundma. Kui vanad nad üldiselt on? Millises riigis (riikides) nad asuvad? Mis stiil neile meeldib?

Nende kommentaarielementide abil saate luua sisu, mis muudab teie vaatajaskonna teie kanali fänniks.

5 – Kui sageli soovite oma videoid avaldada?

Eduka YouTube’i kanali loomine hõlmab videote regulaarset postitamist. Kas olete kunagi mõelnud, kui sageli kavatsete uusi videoid postitada?

Oluline on olla realist. Ärge unustage arvestada videote loomiseks kuluvat aega. Otsige tasakaalu.

6 – Kuidas te oma videoid teete?

Milliseid tööriistu te oma videote loomiseks kasutate? Kas see on telefon, veebikaamera või kaamera? Millise tarkvaraga toimetate?

Mõelge tööriistadele, mis teil juba on, ja nendele, mida teil veel pole. Peate olema valmis kulutama raha seadmete ja/või tarkvara ostmiseks.

7 – Kas olete kannatlik?

Oluline on teada, et eduka YouTube’i kanali loomine ei sünni üleöö. Peate kõvasti tööd tegema.

See võtab aega. Seetõttu peate olema kannatlik ja püsiv, kui te mõne nädala või kuu pärast veenvaid tulemusi ei näe.

3 nõuannet eduka Youtube’i kanali loomiseks:

1 – looge oma kaubamärk:

Esimese asjana peate looma YouTube’i kanali, et sinna oma videoid postitada. Teie kanal on teie brändi süda. Seetõttu peaksite oma kanali nime hoolikalt valima. Seda peaks olema lihtne meelde jätta ja hääldada.

Ideaalne on, kui teie videotes käsitletava teemaga seotud nimi on.

2 – Olge professionaalne:

Keskenduge oma toodangu kvaliteedile. Teie helid (heli) ja videod peavad olema (väga) hea kvaliteediga. Seetõttu peate investeerima kvaliteetsesse riist- ja tarkvarasse.

3 – tehke vastusvideod:

Kindel on see, et YouTube’i kanali loomisel pole sul palju külastajaid. Peate minema neid otsima.

Üks parimaid viise end avalikkusele eksponeerimiseks on luua video, et vastata hiljutisele populaarsele videole. See tehnika on tõhus.

Mida vastuolulisem ja huvitavam on teie vastusevideo, seda rohkem inimesi külastab teie kanalit, ilma et neil oleks aimugi, kes te olete.

Neid nõuandeid järgides ei takista miski teid eduka YouTube’i kanali loomisest.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked