Veebiturundus

Looge oma ajaveebi jaoks uudiskiri: täielik juhend

 

Créer Une Newsletter Pour Son Blog

Meie blogiga edu saavutamiseks öeldakse, et uudiskirja omamine on enam kui oluline. See on tõsi !

Turundajana järgin vanasõna, et “Raha on nimekirjas”. Seetõttu on rohkem kui oluline koostada oma ajaveebi jaoks nimekiri ja uudiskiri kohe pärast alustamist.

Aga kuidas seda teha?

Kuidas teil õnnestub tõsta külastajate teadlikkust nii, et nad edastaksid teile oma kontaktandmed?

Kuidas seadistada kogu see süsteem esmalt koguma külastajate e-kirju ja seejärel saatma neile oma uudiskirja?

Need on olulised küsimused, millega tuleb tegeleda, ja seda me oma tänases postituses käsitlemegi.

Pange tähele, et seda teemat võetakse väljastpoolt vaadates üldiselt kergelt. Meile öeldakse: looge oma ajaveebi uudiskiri ja ongi kõik. Meile ei öelda, kuidas seda teha? Seda me täna teemegi.

Meie tänases artiklis käsitleme praktikat. Võtame konkreetse juhtumi meie ajaveebi uudiskirja loomiseks .

Lahendus, mida kavatseme kasutada, kannab nime Mailchimp, kuid põhimõte jääb samaks, olenemata sellest, kas tegemist on mõne teise automaatvastajaga, nagu Aweber, SG-autorépondeur või Getresponse.

Miks Mailchimp?

Mailchimp lihtsalt sellepärast, et see on üks lahendustest, millele mõtlete, kui alustate selles imelises ajaveebimaailmas ja soovite alustuseks tasuta lahendust.

See on kontaktvara või automaatvastaja lahendus, alguses tasuta ja seetõttu seovad paljud blogijad end teenustega, et mitte algusest peale palju kulutada. See on lihtne, võimas ja usaldusväärne tööriist. See integreerub hõlpsalt paljude platvormidega, sealhulgas tuntud WordPressiga, mis on platvorm, mida soovitame teie ajaveebi loomiseks.

Mailchimp võimaldab teil tasuta hallata kuni 2000 meili ja umbes 12 000 saadetud meili kuus. Ainus miinus on see, et see on inglise keeles. Ja seepärast pakub see prantsuse keeles kirjutatud juhend teile lohutust.

Alustame kohe.

Mis on uudiskiri?

Uudiskiri on uudiskiri, mis saadetakse perioodiliselt e-posti teel tellijate nimekirjale . Kuna neid kirju on igale tellijale järjest tüütu saata, on see väga huvitav lahendus. See võimaldab saata kas illustratsioone, tekste või linke veebilehtedele jne.

See on suurepärane viis klientide hoidmiseks.

Muuhulgas võimaldab see teil:

– Teavitage potentsiaalseid inimesi oma ettevõtte uudistest

– Looge oma väljavaadetega usaldussuhe

– Suurendage oma ajaveebi liiklust, kutsudes oma tellijaid üles.

Nagu me varem ütlesime, on uudiskirjalahendus, mida kavatseme kasutada, Mailchimp.

See on lahendus meilide haldamiseks ja saatmiseks.

Kuidas luua Mailchimpi uudiskirja?

Selle platvormiga liitumiseks peate minema aadressile http://www.mailchimp.com .

Nagu olete märganud, vajate platvormi integreerimiseks juurdepääsu.

Nende juurdepääsude saamiseks peate klõpsama ülemisel ribal nuppu “Registreeru tasuta”.

Registreerimislehe kuvamisel sisestage kindlasti oma e-posti aadress, sisselogimisnimi ja soovitud parool, järgides vormi all olevaid tingimusi. Parooli jaoks vajate:

– Vähemalt üks väiketäht

– Vähemalt üks suur täht

– Vähemalt üks number

– Vähemalt üks eritegelane

– Vähemalt 8 tähemärki

Pärast vormi kinnitamist saadetakse teile kinnitusmeil. Ja teil on juurdepääs.

Sisselogimiseks naaske avalehele ja klõpsake nuppu “Logi sisse”, mis asub eelmise nupu “Registreeru tasuta” kõrval.

Maandute oma ruumi armatuurlauale. Sellel armatuurlaual on teie konfiguratsiooni kokkuvõte: tellijate loend, vaatajaskond, kampaaniad jne.

Kuid see pole kõige olulisem.

Vaatajaskonnale meili saatmiseks peab teil olema kõnealune sihtrühm. Vajalik on meililist, kuhu rühmitatakse adressaatide meilid .

Vaikimisi loob Mailchimp meililisti. Kuid kuna see ei pruugi teile sobida ja teil võib tekkida vajadus luua mitu meililisti, on siin kaheastmeline juhend ühe loomiseks.

– Klõpsake vahekaarti “Loend” ja seejärel nuppu “Loo loend”.

Kuvatakse vorm, mis palub teil täita teatud kogus teavet.

Uudiskiri-Blog1

Täitke nõutud teave ja saate oma meililisti.

Siin on lihtsalt mõne vormivälja tõlge

– „Loendi nimi”: loendi nimi, nagu see kuvatakse teie tagakontoris.

– “Vaikimisi saatja nimi”: kirja vaikesaatja nimi.

– “Vaikimisi meiliaadressilt”: vaikevastuse aadress.

– “Vaiketeema”: meili vaiketeema.

– „Meenuta inimestele, kuidas nad teie loendisse registreerusid”: tekstisisestusala, mis tuletab teie uudiskirjaga liitunud inimestele meelde, miks nad registreerusid.

– „Ettevõte/organisatsioon”: teie ettevõtte või saidi nimi.

– “Aadress”: teie ettevõtte aadress.

– „Linn”: teie linn

– “Sihtnumber”: teie sihtnumber

– „Riik”: teie riik

– „Telefon”: teie telefon

Ärge unustage oma loendi loomist kinnitada, klõpsates nuppu “Salvesta”.

Nüüd, kui teil on meililist, peate lisama adressaatide e-posti aadressid.

Kui teil on juba mitu meili, peate need oma loendisse importima. Selleks valige oma loend. Klõpsake nuppu “Lisa tellijaid” ja valige suvand “Impordi tellijaid”.

Teile on saadaval mitu võimalust.

Infoleht-Blog2

Saate oma kontakte importida txt- või csv-failina, kopeerides ja kleepides Exceli failist (xls või xslx) või integreerides olemasoleva teenuse (Google draiv, Google Contactc, Salesforce, Highrise, Eventbrite, Constant Contact, Zoho Work, Kapsel, värsked raamatud, Zendesk).

Pärast oma valiku valimist klõpsake nuppu “Järgmine” ja järgige juhiseid kuni kinnitamiseni.

Kui see ei õnnestu, siis kui teil veel tellijat pole, tuleb teha eeltööd.

Peate oma ajaveebis või väljaannetes esitama atraktiivsed põhjused, et külastajad saaksid teile vabalt oma e-posti aadressi edastada . Kingitusi kasutatakse tavaliselt vahetuses. Need kingitused peavad olema suure väärtusega, et külastajale tõeliselt huvi pakkuda.

Viimane, kes soovib seda kingitust saada, on kohustatud esitama oma e-posti aadressi püüdmisvormi kaudu, mille peate seadistama. Nii täidate järk-järgult oma meililisti.

Mõned kogenud külastajad annavad teile võltsitud e-posti aadressi, mis on piisavalt pikk, et saada tagasi see, mida pakute. Kuidas neid halbu väljavaateid nurjata, näeme veidi hiljem.

Jäädvustamisvormist rääkides näeme nüüd, kuidas seda luua ja oma ajaveebi lisada.

Kuidas luua oma meilihõivevormi?

Klõpsake oma Mailchimpi armatuurlaual “Lists” ja valige oma meililist.

Avage vahekaardil „Statistika” rippmenüü ja valige suvand „Registreerimisvormid”.

Kuvataval lehel saate valida mitme valiku vahel: “Üldvormid”, “Manustatud vormid”, “Tellijate hüpikaken”, “Vormi integratsioonid”.

Valikus “Üldvormid” on teil visuaalne pilt selle kohta, kuidas teie jäädvustamisvorm esitatakse. Loomulikult on teil võimalus seda värskendada.

Uudiskiri-Blog3

Teile on saadaval palju võimalusi.

Vaadake kuvatav leht korralikult üle (pärast nupul „Vali“ klõpsamist). See sisaldab 3 vahekaarti: “Ehitatud”, “Kujunda” ja “Tõlgi”.

Vahekaardil „Ehitatud” saate toimida erinevatel väljadel, klõpsates neil. Lihtsalt hõljutage kursorit nende väljade kohal ja näete. Mida sa märkad?

Seetõttu saate teksti lisada, kuvatavaid tekste värskendada ja välju konfigureerida.

Samuti saate lisada muid välju: “Tekst”, “Number”, “Raadionupud”, “Märkeruudud” jne. Vaadake otse vormi kõrval olevat vahekaarti “Lisa väli”, seal on palju valikuid (vt ülaltoodud ekraanipilti).

Vahekaardil “Kujunda see” on meil veel mitu võimalikku valikut: taustapildi muutmine, värvide muutmine, Mailchimpi logo joondamine (Jah, ma ei öelnud teile seda. Tasuta tasuta Mailchimp lisab diskreetne viis, selle logo mis tahes kirjade saatmisel) jne.

Samuti on vahekaart “Tõlgi”, mis pakub võimalust keelt värskendada. Mailchimp on inglise keeles, ma tuletan teile meelde. Seda värskendust saab teha automaatselt või käsitsi, see on teie otsustada.

Pärast konfigureerimist hankige väljal „Vormi URL-i lisamine” olev aadress ja kopeerige see uuele vahelehele. Näete loodud vormi.

Nüüd küsite minult, kuidas panna see ilmuma oma ajaveebis, mitte üksikult, nagu kuvatakse URL-i lehel.

Ootan küsimust kommentaarides ja vastan teile.

Valime teise valiku, “Manustatud vormid”.

Selle valiku korral näete, et esitlus on erinev. Teil on valida klassikalise mudeli, vähendatud mudeli, horisontaalse mudeli või muu vahel. Jätkake ja vaadake iga mudelit ja jälgige.

Selle valiku korral on teil saadaval html-kood. Pärast liidese seadistamist saate selle html-koodi kopeerida ja sisestada selle oma WordPressi ajaveebi vidinasse või isegi artiklisse. Sul on oma jäädvustamisvorm otse oma ajaveebis.

Jätame selle punkti vahele. Kindlasti olete juba aru saanud. Vastasel juhul rääkige meile oma vajadustest kommentaarides, vastame teile hea meelega.

Läheme tagasi valiku „Üldvormid” juurde.

Kui mäletate, ütlesin teile, et mõned halvad väljavaated võivad saata vale meili, et kingitust kätte saada. Samuti võib juhtuda, et meili sisestamisel lipsab sisse viga. Selle vastu võitlemiseks ja veendumaks, et see on edastatud kehtiv e-kiri, on vaja registreerimine kinnitada. Seda nimetatakse žargoonis kahekordseks lubamiseks. Tegemist on tavaga, mille kohaselt uudiskirjaga liitumise taotlus jõustub alles pärast päringu registreerimist kinnitavas e-kirjas ilmuval lingil klõpsamist. Idee on tagada, et meili saav isik oleks tõesti liitumisprotsessi alguses.

Kas me mõistame üksteist siiani? Täiuslik !

Suvandite lehel „Üldvormid” on välja „Vormid ja vastusemeilid” kõrval rippmenüü. Kas sa ei pööranud tähelepanu? See pole tõsine.

Selles rippmenüüs on terve arsenal e-kirju ja vorme, mis on seotud teie uudiskirja haldamisega. Kutsun teid kõiki neid sirvima ja värskendama. Sest pidage kinni, need on kõik inglise keeles. Oh jah! Sa kahtlustasid seda.

See on viga, mida paljud blogijad sageli teevad.

Olete minuga nõus, et ei tundu professionaalne saada näiteks liitumiskinnitusmeili, mis ütleb: „Teie liitumine meie nimekirjaga on kinnitatud. » kui kogu teie ajaveeb on prantsuse keeles.

Seega jätkake oma esitluste konfigureerimist oma maitse järgi ja sõnadega, valides rippmenüüst kõik read, eriti nende valikute puhul, mille kohta tellija saab tingimata meili.

See kehtib valiku „Lubamise kinnitusmeil” puhul, mis haldab topeltlubamise probleemi. Värskendage sõnumit ja kõik läheb hästi.

Selle artikli jaoks ma lõpetan sellega. Teil on juba palju teavet ajaveebi uudiskirja koostamiseks .

Tulevases artiklis saame koos vaadata, kuidas näiteks kampaaniat luua? Kui tahad muidugi.

Räägi mulle kommentaarides. Öelge mulle ka, milliste muude punktidega võiksime selle küsimusega tegelemiseks tähelepanu pöörata.

Jään kättesaadavaks. Sõltub sinust !

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked