Veebiturundus

Mida saavad külastajad oma e-kirjade jäädvustamiseks pakkuda?

Ärinaine Seisab, Puudutades Meili Sümbolit Ja NaeratabOlete just loonud veebisaidi ja soovite mitte ainult meelitada ligi, vaid ka säilitada maksimaalset arvu Interneti-kasutajaid? Kas soovite teada, mida saate oma külastajatele oma e-posti aadressi salvestamiseks pakkuda?

Külastajate e-posti aadresside jäädvustamine on suurepärane viis saidi liikluse suurendamiseks. Tõepoolest, enamik Interneti-kasutajaid, kes seda konsulteerivad, ei tule selle juurde tagasi, kui te pole kindlasti salvestanud nende kontaktandmed alates nende esimesest katsest. Seejärel saate nendega hiljem ühendust võtta. On mitmeid viise, kuidas veenda neid teile oma e-posti aadressi andma…

Siin on 9 võimalust oma külastajate meili jäädvustamiseks

  • Külastajatele tasuta sidusprogrammi pakkumine on nende e-posti aadressi olemasolu väga hea mõte. Soovitage neil registreeruda, et saada tasuta turundusmaterjale või allahindlusi teatud teie saidil loetletud toodetele.
  • Luba paigutada oma veebisaidile tasuta klassifitseeritud kuulutus meelitab külastajaid ka teile oma e-posti aadressi andma. See tingimus on tõepoolest vajalik, et saaksite avaldada.
  • Tasuta tarkvara pakkumine, mida teie saidi külastajad saavad alla laadida, on väga atraktiivne. Algoritmi avava pääsukoodi saamiseks on eelregistreerimine hädavajalik. Nii saate hõlpsalt nende kontaktandmed teada.
  • Teie e-ajakirja pakutud tellimus köidab teie külastajate tähelepanu. Saidi liikluse suurendamiseks võite pakkumisega kaasneda teatud toodete reklaamimine.
  • Teil on lihtne oma külastajate e-posti aadressi saada, kui pakute neile tellimust, mis võimaldab neil tasuta alla laadida e-raamatu, mille teema on valitud nii, et see huvitaks teie sihtrühma.
  • Paluge oma külastajatel saada liikmeks ja saada kasu teie veebisaidi tellimusest. Selleks, et nad saaksid registreeruda oma sisselogimise ja parooli saamiseks, peavad nad esmalt esitama oma e-posti aadressi.
  • Mõistlikuks osutub ka automaadi kaudu saadetud tasuta klassi pakkumise idee. Külastajad, kes soovivad seda kasutada, peavad seejärel esitama oma kontaktandmed.
  • Tänu teie veebisaidil korraldatud interaktiivsele küsitlusele saate teada külastajate arvamusi ja lugeda nende hääli. Samal ajal on teil nende e-posti aadress. Tasuta kingituse lubadus meelitab neid vormi täitma.
  • Samuti saate oma veebisaidilt pakkuda tasuta võrguteenust. Selle teenuse kasutamiseks peavad huvitatud isikud registreeruma, esitades oma aadressi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked