SEO

Miks peab toimetuse sisu loomine olema suurepärase kvaliteediga?

Toimetuse Sisu Loomine Google ei salli enam saite, mis pakuvad naeruväärse kvaliteediga sisu. Mis on selle sallimatuse põhjused? Kuidas see otsingumootor kahtlase sisuga saite tuvastab ja karistab? Kuidas tagate oma veebisaidi sisu tipptaseme?

Halva kvaliteediga toimetusliku sisu loomist filtreerib Google

Panda värskendus on esimene algoritm, mis muudab saidi viitamise tehnikad Google’i otsingumootoris. See värskendusprotsess mõjutas ingliskeelseid saite alates 2011. aasta veebruarist. Prantsuse ja Prantsuse saite säästis Panda algoritm kuni 2011. aasta augustini. Nagu võite ette kujutada, ei piisanud sellest üsna lühikesest ajavahemikust saidi toimetajad, et parandada vigu, mida see algoritm ei talunud. Google Panda alandab saidid, mille artikleid ei sisalda teavet. See algoritm karistab ka dubleeriva sisuga veebisaite.

Vaatamata Panda värskendusele ei ole mõned saidi avaldajad loobunud soovist teha kõvasti tööd SEO kallal, et teenida Google’i esimene leht. Google värskendas 2012. aasta aprillis Penguini algoritmi, et karistada veebihaldureid, kes loodavad SEO-le sisu arvelt. See uus värskendus võitleb sisuliselt märksõnade ja linkide kuritarvitamise, halva kvaliteediga linkide kasutamise ja kõigis selle vormides liigse optimeerimise vastu. Penguini värskendusega kinnitab Google ka oma soovi võidelda dubleeriva sisuga.

Kuidas saate Google’is heast positsioonist kasu?

Google võitleb lakkamatut võitlust erinevate veebiviidete üleoptimeerimise vormidega. Kas soovite, et teie veebisait oleks Google’is nähtav? Keskenduge eelkõige toimetuse sisu kvaliteedile. Kirjutage kindlasti teaberikkaid tekste. Veenduge, et teie tekstid oleksid Interneti-kasutajale kasulikud, eriti teadmiste või uute oskuste omandamiseks. Pöörake tähelepanu kvaliteedile ja lakoonilisusele. Vältige õigekirja- ja süntaksivigu. Veenduge, et iga veebikoopia lõigud oleksid tasakaalus. Kirjutage meeldejäävaid pealkirju. Proovige pakkuda ainulaadseid sisulisi tekste. Dubleeritud sisu on tõsiste veebisaitide esimene vaenlane.

Proovige kirjutada oma sisu, pidades silmas Google’i nõudeid. Selleks lisage mõned märksõnad, mida Interneti-kasutajad Google’is oma otsingutes spontaanselt kasutavad. Proovige need märksõnad oma artiklitesse võimalikult loomulikult integreerida. Lisage ka loomulikke ja asjakohaseid linke ilma neid kunagi kuritarvitamata. Kirjutage asjakohased märksõnad paksus kirjas. Sisu kirjutamisel pidage alati meeles ümberpööratud püramiidi põhimõtteid. See tagab, et teie veebisaiti on Google’is lihtne leida.

Reeglid on muutunud ja peate sellega kohanema, sest Google moodustab Prantsusmaal umbes 90% otsingupäringutest. Number, mida ükski veebiettevõtja ei saa ükskõikseks jätta. Suurepärase toimetusliku sisu loomine peaks nüüd olema osa teie äristrateegiast.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked