Populaarsed esemed

Milline on parim riskivaba investeering?

Parim Riskivaba InvesteeringOleme 2015. aasta märtsis, kui sain meili vanalt sõbralt Françoisilt. Tema sõnum oli teemal: “Milline on parim riskivaba investeering?” Ja see oli tema sõnumis:

“Tere hommikust kallis sõber,

Ma loodan, et sinuga on kõik korras.

Mul on probleem, mis mind tõsiselt häirib ja arvan, et sina oled ainus inimene, kes saab mind selles suunas aidata. Muide, olen hädas kõigega, mis on seotud investeerimise, investeeringute ja eelarvetega. Lühike! Kõik, mis on seotud tõhusa rahahaldusega.

Kuid praegusel ajal on minu peamine mure investeeringute pärast. Ma tahan oma raha investeerida. Aga ma ei tea, milline on parim riskivaba investeering.

Ma võiksin küsida oma pankurilt. Aga ma arvan, et nad ei anna kunagi meile sobivaid vastuseid, vaid pigem neile sobivaid vastuseid. Sellepärast ma teie poole pöördungi.

Tore teid lugeda,

Ausalt,

François. »

Milline küsimus!

Tunnistan, et lugesin seda postitust enne vastamist rohkem kui viis korda läbi, mida ma kohe ei teinud.

Rahaküsimustele pole alati lihtne vastata. Sest vale tegevus selles suunas võib olla väga kulukas. Kuid pärast pikka mõtlemist otsustasin talle võimalikult ausalt vastata. See tähendab, et ütlen talle täpselt, mida ma ise olen harjunud tegema.

Ja seda nõu, mida ma talle andsin, mida te kohe teada saate, ei ütle teie pankur teile kunagi. Haruldased finantsnõustajad ütlevad teile seda. Ometi on see kõige olulisem. See ei ebaõnnestu kunagi ja see on tõesti riskivaba.

Niisiis,

Milline on parim riskivaba investeering?

See oled sina !

Lugesid õigesti. Olete parim riskivaba investeering. Ja siin on põhjused …

Selle nõuande avastasin raamatust Rikas isa vaene isa Robert Kiyosaki, kus ta ütleb leheküljel 204: „INVESTEERIGE ESIMESE HARIDUSSE: Tegelikkuses on teie mõistus ainus tõeline vara, mis teil on, kõige võimsam tööriist teie võimuses… igaüks meist saab valida, mida oma ajju istutada, kui jõuame selleks vanuseks. Saate vaadata terve päeva televiisorit, lugeda golfiajakirju, osaleda keraamika või finantsplaneerimise kursustel. Sina valid. Enamik inimesi ostab lihtsalt investeeringuid, selle asemel et investeerida kõigepealt paremate investeeringute õppimisse. »

Kui pühendate osa oma sissetulekust oma erialasele ja finantsharidusele, suurendate dramaatiliselt teie professionaalseid oskusi ja teadmisi finantsvaldkonnas.

Finantsvaldkonnas võib piisata lihtsast veast või sündmusest, et kaotada kogu oma materiaalne vara. Kuid teie teadmised, mille saate koolitusega, jäävad alati teie omaks.

Kuidas endasse targalt investeerida?

Ostes oma valdkonna ja finantsvaldkonna raamatuid, jälgides seminare ja koolitusi.

On näidatud, et 90% elanikkonnast ostab televiisoreid, samas kui ainult umbes 10% ostab äriraamatuid või investeerimiskassette. Seetõttu pole üllatav, et 90% varadest on sama 10% käes.

Nii et ma kordan veel kord: parim riskivaba investeering oled sina. Paigutage, investeerige ja pange oma raha oma haridusse. Nii saad paremaks. See on ka ainus tõhus viis edukaks inimeseks saada.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked