Populaarsed esemed

Millist video loomise tarkvara tuleks treeningu koostamiseks kasutada?

Video Tegemise Tarkvara Treeningu KoostamiseksVideod on tänapäeval Interneti-kasutajate seas üks enimkasutatavaid meediume. Seega, lisades oma turundusarsenali video, saate luua klientidega tugeva suhte.

Koolitusvideo koostamine võib olla väga keeruline. Kuid pidage meeles, et seda on lihtne teha, eriti kui kasutate spetsiaalset tarkvara.

Selles artiklis jagan teiega mõnda tasuta ja tasulist videote tegemise tarkvara, mida saate kasutada õppevideote tegemiseks.

2 tasuta videote tegemise tarkvara treeningute koostamiseks:

Saadaval on suur hulk tasuta tarkvara, mis võimaldab luua videokoolitus- või õppevideoid. Siiski on mõned neist palju paremad kui teised. Siin on kaks, mida soovitan:

1 – Cam Studio:

Camstudio on kahtlemata parim tasuta videotegemise tarkvara. See võib salvestada teie arvutiekraani ja teie häält.

Saate seda kasutada:

  • luua selgitavaid videoid
  • luua videoid, et vastata levinud küsimustele
  • luua õppevideoid
  • looge koolitusvideoid, mida saate müüa
  • jne

Sa saad laadige Camstudio alla siit

2 – pilgutab silma:

Winki kujundasid Camtasia Studio disainerid. See võimaldab teil luua õpetusi või esitlusi. Selle toimimine on lihtne ja see pakub mõningaid kohandamisvõimalusi. Wink võimaldab teil faile flash-vormingus eksportida.

Wink laadige alla siit

2 tasulist videote tegemise tarkvara treeningute kujundamiseks:

Tasuta videotegemise tarkvara on sageli piiratud ja ei võimalda teatud lisafunktsioone. Tänu sellele võib tasulise tarkvara kasutamine kiiresti huvitavaks muutuda.

1 – Camtasia stuudio:

Camtasia Studio on vaieldamatult parim õppevideote tegija. See on terviklik ja hõlpsasti käsitsetav. See võimaldab teil salvestada ekraani sisu, lisada oma häält ja teha palju muid asju.

Sellel on väga täiustatud funktsioonid. Näiteks saate osaliselt filmida kogu arvutiekraani. Seejärel saate lisada heliribasid või kasutada oma hääle salvestamiseks mikrofoni.

Üks on võimalik demoversioon, klõpsates siin

2 – Poid:

Captivate on Adobe’i loodud tarkvara. See tarkvara pole mõeldud ainult õppevideote loomiseks. Sellel on mitmeid muid funktsioone.

Samuti võimaldab see luua kvaliteetset videotreeningut.

Sa saad Laadige Captivate alla siit

Loodan, et see artikkel aitas teil leida õige videotegemise tarkvara, mis aitab teil koolitusvideot luua. Kui teate ka teisi, mida siin pole mainitud, ärge kartke neid meiega jagada.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked