Teeni raha

Mis on e-kaubandus?

SeeÜha rohkem kuuleme e-kaubandusest, veebipoodidest, dropshippingist jne.

Sa tead, miks ?

Lihtsalt sellepärast, et see on kasvav äri ja väga kasumlik. Vähemalt neile, kes sellega professionaalselt tegelevad.

Ma ütlen, et professionaalne. Seda tahan teiega kohe jagada: iga veebiettevõtet, mille kasvu ja raha teenimist soovite, tuleks pidada tõeliseks ettevõtteks. Enne alustamist lõpetage soov asju testida, et näha, kas see võib teile huvi pakkuda.

Kui mõtlete e-kaubandusele, mõtle ärile, mõtle ärile. See on mõtteviis, milles peate olema.

Seetõttu mõistate, et on olemas teatud distsipliin, mida järgida, et on strateegiaid, mis töötavad ja mida peate iga kord järgima, kui soovite selles valdkonnas edu saavutada.

Aga läheme samm-sammult.

Kas olete huvitatud e-kaubandusest? Kas soovite rohkem teada? See artikkel on loodud teile.

Mis täpselt on e-kaubandus või elektrooniline kaubandus? Kuidas alustada? Kuidas sa ? Mida müüa? Kuidas saate raha teenida?

Nii palju küsimusi, mida me tänases artiklis käsitleme.

Mis on e-kaubandus?

Wikipedia saidi definitsiooni kohaselt on elektrooniline kaubandus või e-kaubandus, nagu seda inglise keeles nimetatakse, kaupade, teenuste ja/või teabe vahetamine raha vastu arvutivõrkude, eriti Interneti kaudu.

Seda nimetatakse ka e-kaubanduseks või veebi- või kaugmüügiks või mõnikord isegi e-kaubanduseks.

Põhimõtteliselt on e-kaubandus kauba või mõne muu asja müümine Interneti kaudu; veebisaite, mida nimetatakse veebipoeks.

Veebipoe omamine on nagu füüsiline pood. See on peaaegu sama asi, välja arvatud see, et teil on Internetis suurem vaatajaskond ja teie pood on avatud ööpäevaringselt, olenemata sellest, mida teete ja kus te ka poleks. Kas näete kasu? Mõtle selle üle.

Kui olete harjunud Internetis sirvima, olete kindlasti näinud müügikuulutusi. Kui vaatate tagasi, on veebipoode.
See on tegevus, mis peaks teile huvi pakkuma, kui olete kunstnik või kui teil on asju müüa.

Kuidas sa e-kaubanduse juurde jõuad?

Internetipood võib olla igaühel, see pole raketiteadus. Peate lihtsalt mõned asjad maha müüma ja looma poe funktsioonidega veebisaidi.

Nii lihtne see ongi. Vähemalt tundub see nii lihtne.

Kuid peale selle peate läbi mõtlema kogu oma strateegia: nime, mille oma ettevõttele annate, eesmärki, millele keskendute, müüdavaid esemeid, tarnijaid, kellelt ostate, teie kauba transpordivahendit, tarnimist. teie tellimuste aeg, klientidele tarnimise viis… ja kogu sellega seotud turundusstrateegia.

See on suur peegeldus taustal, näete. Ma ütlesin sulle. See on tõesti äri omaette.

Seega peaksite oma ettevõtet pidama ettevõtteks. Ja pidage kinni.

On paar asja müüa

Nagu ma ütlesin, peab teil olema mõned asjad, mida müüa. Jah, aga sa ei pea midagi ja kõike valima. Peate tegema targa valiku, mida soovite müüa. See on väga oluline.

Seetõttu on turu-uuring vajalik ja see tuleb läbi viia. Peate oma turgu jälgima.

Valitud kaupade puhul vaadake, kas need on juba müügil; kui neil juba on kliente.

Tõsi, innovatsiooniga võib seigelda, kuid soovitan alustada asjadest, mis juba müüvad. Alustuseks igatahes.

Kui olete oma kauba(d) valinud, peate leidma õige tarnija. Kui olete käsitööline või loov ja plaanite oma tooteid ise toota, siis küsimust ei teki. Vastasel juhul peate kasutama tarnija teenuseid.

See tarnija peaks suutma pakkuda teile piisavas koguses vastavalt teie soovile soovitud kaupu. Tootmine peab olema kvaliteetne. Sest olete teadlik, et klientide rahulolu on väga oluline aspekt kaubanduses üldiselt ja veelgi enam e-kaubanduses, kuna tehingud tehakse veebis ja tooteid esitletakse üldiselt virtuaalselt.

Lõppklient peab olema oma tellimuse kättesaamisega rahul. Ja see on klientide lojaalsuse tugev kriteerium.

See on ka tähtaegadest kinnipidamise ja vastutulelikkuse küsimus. Teie tarnija või vähemalt teie valitud tarnija peab suutma teile tarnida teie määratud tähtaja jooksul, vastasel juhul võite oma kliente mitte rahuldada.

Näiteks kui töötate laste mänguasjade alal, peab teie tarnija suutma teie kaubad näiteks aegsasti enne jõulupühi kohale toimetada, vastasel juhul läheb see jama. Samuti peate seda ise tegema veidi varem, õigel ajal, et mitte kehtestada oma toodete loomise kiirendatud tempot, et mitte tagada kvaliteeti.

Samuti on küsimus tarnetranspordi tüübis. Kui teid tuuakse kohale paadiga, peate arvestama transpordi ajaga.

Nii palju küsimusi, et mitte oma äris rivist välja minna.

Muide, viimane nõuanne sellel teemal. Alustuseks ärge seiklege habrastesse esemetesse, kui teil puudub täielik kontroll transpordivahendi üle, vastasel juhul võite sattuda katkiste või kahjustatud esemetega. Tervitused.

Tavaliselt pöörduvad e-müüjad Aasia, Hiina või Jaapani tarnijate poole, kellel on odavad pakkumised ja kes aitavad teha mis tahes kaubale hea marginaali. Kuid kvaliteedi küsimust tuleb veel uurida.

Marginaalist rääkides tuleb oma seisukoht välja tuua: ostuhind, transport, ladustamine, logistika, müügihind jne.

Hindade suhte vaatamiseks vaadake AliExpressi platvormi, mis on täis erinevaid kaupu madalama hinnaga.

Igal juhul on siin mõned punktid, mida peaksite enne nende veebimüügitegevuste alustamist analüüsima.

Looge veebipood

Tänapäeval on veebipoe loomine palju lihtsam. Varem oli see arvutiteadlastele reserveeritud mõistatus. Kommunikatsiooni- ja reklaamiagentuurid on sellest palju kasu saanud. Nad teenisid selles suunas teenuseid pakkudes hea marginaali.

Kuid tänapäeval on asjad hoopis teisiti. On palju lahendusi, mis võimaldavad veebipoe püsti panna üsna lihtsalt, ilma ilmtingimata tehniliste oskusteta ja pealegi väiksema vaevaga.

Mainin teiste seas ära platvormid Shopify ja Magento.

On ka selliseid platvorme nagu Amazon, millega olete kindlasti tuttav, Ebay, Etsy jne, mis võimaldavad teil oma poodi ilma probleemideta majutada.

Saate heita pilgu nende platvormide erinevatele veebisaitidele ja saate aimu. Kui ei, siis esitage mulle oma küsimused kommentaarides ja saame sellest rääkida.

See on nii kättesaadav, et kutsun teid seda proovima.

Ja siis, võrreldes platvormiga, mida olen alati veebisaitide ja ajaveebi loomiseks soovitanud, on ka lahendus olemas. Ja see on täiesti tasuta. Jah, WordPressi sisuhaldur võimaldab luua veebipoe tasuta. Lihtsalt installige Woocommerce’i pistikprogramm ja oletegi valmis.

Nii et sellel tasemel on pidureid tõesti rohkem.

E-kaubanduse saidi loomine on nüüd kõigile jõukohane. Miks sa sinna ei julge?

Pall on teie väljakul.

Nüüd, kui teil on midagi müüa ja teil on veebipood, peate oma tooteid reklaamima. Ja seda näeme järgmises lõigus.

Kuidas reklaamite oma veebipoodi?

Keskendun siin kahele olulisele ja olulisele punktile teie veebipoe ja teie toodete reklaamimiseks. Põhimõtteliselt on see teie potentsiaalsete klientide nimekiri ja sotsiaalmeedia.

Peate koostama potentsiaalsete klientide nimekirja

Vana hea ütlus ütleb “raha on nimekirjas”. See ütlus kehtib nii tavalistes ettevõtetes kui ka veebiettevõtetes.

Peate koostama potentsiaalsete klientide nimekirja. See on loend, millega saate igal ajal ühendust võtta, et rääkida oma toodetest, tutvustustest jne.

Teie loendi koostamiseks on terve strateegia ja ma olen sellest rääkinud paljudes teistes artiklites. Aga jään sellel teemal avatuks. Neile, kes on huvitatud, saame seda arutada artikli lõpus olevates kommentaarides.

Peate olema sotsiaalvõrgustikes kohal

Kes ütleb mulle, et ta pole sotsiaalvõrgustikest kunagi kuulnud?

See on hetke oluline element.

Kõik ühiskonna sotsiaalsed kihid on sotsiaalvõrgustikes. Sa ei saa mulle teisiti öelda.

Nii et teil on nendes sotsiaalvõrgustikes kindlasti suur osa teie sihtrühmast. See on vaieldamatu vara. Sa pead seda ära kasutama.

Seega peate nendes võrkudes tingimata kohal olema. Eriti Facebookis, võrgustikus, mis kurnab maksimaalselt inimesi.

Pealegi on täna Facebooki reklaamidega garanteeritud, et te ei jäta oma eesmärki maha. Nii et ära keela ennast.

Nii öeldakse. Veebipoe loomine täna on igaühe käeulatuses. Ja saate seda isegi ära kasutada, et teha endale täiendav või isegi peamine sissetulekuallikas.

Ma esitasin idee, pall on teie väljakul.

Rääkige mulle kommentaarides, mida olete nüüd valmis tegema. Või need, kes on sellele juba pühendunud, palun jagage meiega oma kogemusi.

Kohtumiseni kommentaarides.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked